За здравето на човек - ШУНГИТ

Потребителски аватар
SPYRO
Мнения: 1152
Регистриран: 22 май 2015 10:48
Местоположение: Пловдив/Белащица

За здравето на човек - ШУНГИТ

#1

Мнение от SPYRO » 23 май 2015 09:19

От 3 месеца си зареждам вода с шунгит и зеолит осезаемо водата се изменя на вкус като ползвам само изворна вода от полите на Родопите и я наливам в стьклени шишета обвити с алуминиево фолио и хартиено тиксо след двудневен престои водата придобива странна сладост и лекота обештавам да кача снимки и ште помолия за измервания но исках да попитам някои ползвал ли е до сега шунгит и какво ви е мнението за него в комбинация с зеолит?- шунгита сам си го купил лично от Велинград от фирмата генерален вносител Баташки Карльк а зеолита си го набавих лично от находиштето в Родопите понеже ми е само на 80км.

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: ШУНГИТ

#2

Мнение от Philip » 23 май 2015 12:40

До момента не ми е попадал в ръцете такъв камък за съжаление.
Не би трябвало да има проблем с едновременното поставяне на шунгит и зеолит във вода.
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
SPYRO
Мнения: 1152
Регистриран: 22 май 2015 10:48
Местоположение: Пловдив/Белащица

Re: ШУНГИТ

#3

Мнение от SPYRO » 23 май 2015 12:55

Мерси за мнението и аз така мисля и за това ги ползвам в комбинация можеш да си го порьчаш от тук http://shungit.bg/bg/ или да направиш една екскурзия до Велинград магазина се намира на новия центьр над офиса на Мтел на втория етаж (не знам от каде си???) и дали ти е близо но мога да ти изпратя няколко камака само кажи каде не е проблем нямам честта да те познавам но понеже чета форума от самото начало сам с убеждението че имаш дарбата да усешташ нештата и ти се доверявам а що се отнася за всичко скрито от нас никога не сам се самнявал че то е много но има мальк пробив мисля и от тук нататьк няма спиране

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: ШУНГИТ

#4

Мнение от Philip » 23 май 2015 13:02

Благодаря за предложението :) Когато трябва - ще се появи сам в околността ми :)
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
SPYRO
Мнения: 1152
Регистриран: 22 май 2015 10:48
Местоположение: Пловдив/Белащица

Re: ШУНГИТ

#5

Мнение от SPYRO » 23 май 2015 13:07

Прав си Step by Steb

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: За здравето на човек - ШУНГИТ

#6

Мнение от Спиридон » 16 авг 2015 15:33

Много е добре първият пост на новодошъл да е реклама, която същевременно да ни информира, че всички други са мошеници. Този форум точно с такава цел е създаден.

За г-на Игнатов и друг път е ставало въпрос във форума - viewtopic.php?f=87&t=203&start=10#p5010
Виждам, че си негов почитател, та понеже на мен ми беше трудно да го открия, може би можеш да ни светнеш как точно е получил професорската и докторската си титла и каква точно е научната организация, която му ги е присъдила? Както и коя американска научна организация издава списанията, на които той е редактор?

Авитохол, имаш ли нещо друго, с което можеш да участваш в този форум, освен реклама на продукти, фирми и мероприятия?
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: За здравето на човек - ШУНГИТ

#7

Мнение от icrow » 16 авг 2015 16:02

Много фенове има този професор. :) Нямам време да се ровя за него и неговата дейност, но може би ако има видя с негови разяснения по разни теми по добре може да се прецени за него. До тук Спиридон го разобличи тотално, но хубаво е да се види как мисли и какво прави, като оставим не добре представящата се лаборатория ( не можах да измисля по мека дума :)) ).

И да наистина е малко дразнещо да се почне с реклама. Явно имаш познания по въпроса, но нямаш време да пишеш и разказваш. Ако целта ти е само да си направиш реклама, то няма лошо, но в правилния раздел. :) Защо трябва да са на лични въпросите към теб?
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: За здравето на човек - ШУНГИТ

#8

Мнение от icrow » 16 авг 2015 19:36

Tи май щеше да се разочароваш ако бяхме тръгнали да те хвалим. Все едно точно това очакваше от нас. :))
Някой нещо да каза против теб? В който и форум да влезеш когато поставиш реклама в тема за нещо което се обсъжда на теория и практика пак ще те сръфат. Защо не написа тук информация за заеолита. която я няма тука а в раздела продаване да си пуснеш тема и там да се рекламираш? Какво се сърдиш от най малката забележка? Нима нямаме причина да ти пишем това? Ни що не каза за това което написа Спиридон за твоя кумир?

Да и аз не те познавам, но е видно, че ти не искаш да допринесеш на това общество тук, а то да ти стане клиент!
Искрено се надявам и ти да не предлагаш пластмаси, защото всеки може да плюе другите и да величае себе си!

Прав ти път от мен!

ПП
Фил, може би такива рекламисти трябва директно да бъдат трити, а не да ни изкарват после еди какви си при положение, че съвсем нормално сме го посрещнали.
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: За здравето на човек - ШУНГИТ

#9

Мнение от Спиридон » 16 авг 2015 21:01

Ами, icrow го е казал всичко съществено.

Като искаше да си полезен, да беше дал поне някаква информация как се различават ментетата. В твоя пост има само (авто)реклама и оплюване на други (може и да си прав, ама и ние не те знаем кой или коя си и имаме само твоята дума).

А позата на обиден (и избягване на директен отговор) е толкова елементарна манипулация, че е глупаво да я ползваш пред непознати.
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: За здравето на човек - ШУНГИТ

#10

Мнение от Philip » 16 авг 2015 22:09

Постовете му са изтрити. Акаунта - деактивиран.

Филип
Наблюдавам Анализирам Променям

Отговори

Върни се в “Устройства за здравето на човека”