Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

Отговори
Потребителски аватар
ivchak
Мнения: 498
Регистриран: 25 ное 2014 20:53
Местоположение: ВАРНА

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#41

Мнение от ivchak » 15 юни 2018 21:28

За любителите на теории първоначалната теория на Мишин -
Vikhrevaya_Dinamika_statika-TEORIA RUS.rar
Много от видеата на Мишин и по интересни отрязъци от дългите беседи https://www.youtube.com/user/MrRadiogolos/videos
Много отзиви от форуми и чатове подредени по болести и лечение
ОТГОВОРИ ПО ЛЕЧЕНИЯТА-ГУГЪЛ.rar
В момента подготвям основните препоръки за лечение от Мишин и участниците в чатовете и форумите.Не забравяйте , че в по-големите документи които съм дал може да търсите отзиви за лечение на различни болести с вградената функция на MSword - find или намери(намиране). За по лесно може да изписвате само първите букви за дадена болест ако не знаете как точно се пише на руски, а и руснаците много често правят правописни грешки :))
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

Потребителски аватар
ivchak
Мнения: 498
Регистриран: 25 ное 2014 20:53
Местоположение: ВАРНА

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#42

Мнение от ivchak » 25 юни 2018 18:43

Една от ябълките на раздора - синус или меандър :? Първите две снимки са направени с една бобина, от една и съща страна, на резонансната честота на бобината и приблизително еднакъв ток(около150-180ма).Пита се, усеща ли се разлика в излъчването(като качество) когато бобината се захранва със синус или меандър.
автоген - синус 150ма.jpg
автоген - меандър 150ма.jpg
Втори въпрос - какво е излъчванито на пасивна бобина(без да е включена към генератор,кабела към генератора е даден на късо), и коя страна има по-добро излъчване ?
пасивна 1.jpg
пасивна 2.jpg
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

Потребителски аватар
ivchak
Мнения: 498
Регистриран: 25 ное 2014 20:53
Местоположение: ВАРНА

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#43

Мнение от ivchak » 26 юни 2018 10:31

Същата бобина, синус генератор - без горната подложка sun
2018_06_26 -sinus 1.jpg
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#44

Мнение от icrow » 26 юни 2018 10:34

1и2 са неутрални. Последната е - Ама не схванах защо е на късо генератора confus
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
ivchak
Мнения: 498
Регистриран: 25 ное 2014 20:53
Местоположение: ВАРНА

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#45

Мнение от ivchak » 26 юни 2018 11:23

Казват , че и така трябва да излъчват , а се ползуват и за други цели като това, само че теслата не се включва към генератора
KT i KM 1.jpg
Иначе само кондензаторната се включва така:
Costa 2.jpg
Ако може да видиш първите две снимки няма да е лошо :)
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

Потребителски аватар
ivchak
Мнения: 498
Регистриран: 25 ное 2014 20:53
Местоположение: ВАРНА

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#46

Мнение от ivchak » 26 юни 2018 12:36

Исках малко да променя последният си пост но не можах да разбера откъде confus Затова малко ще го допълня. Последната рисунка илюстрира как е включена моята бобина. Иначе към генератора могат да се включат и началото(гледано от вътре навън) на синия проводник и края на червеният, като ПЛЮС и МИНУС могат и да са обратно - все пак бобината работи като НЕПОЛЯРЕН КОНДЕНЗАТОР Hola
Сега видях от къде се променя поста, но вероятно не трябва да си напуснал страницата zile

gomi
Мнения: 434
Регистриран: 18 ное 2014 17:25
Местоположение: майна таун

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#47

Мнение от gomi » 29 юни 2018 15:42

обяснение на странен траф

IT'S RIGHT THERE IN FRONT OF YOUR EYES!
John BEDINI

mirkata
Мнения: 9
Регистриран: 31 окт 2017 15:57

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#48

Мнение от mirkata » 19 юли 2018 23:23

Здраве на всички, които се интересуват от метода на Мишин.
Аз също се заинтересувах, направил съм генератор на XR 2206 + усилвател на TDA 7056. В измпровизирана пластмасова кутия кутия съм го сместил, имам също вграден таймер на 15, 30, 45 и 60 минути. Не съм направил все още самозалепващо фолио с надписи за предната плоча, но и това ще стане.Така де, да не се излагам ако някой поиска снимка. Имам две плоски бобини и два ТОР,а, индикатори 2-3 броя различни. Наскоро завърших направата на генератора и още не съм започнал експерименти с лечение.
Мисля да започна с подготовка, както е описано на няколко места, защото това е важно за да няма кофти последствия.
Първоначално са общо укрепване на организма. После за простатата,че заради годинките ми се обажда посред нощ, поне два пъти.
Нещо темата върви мудно, дано занапред да се съживи повече. Виждам, че нещо в БГ не се гледа сериозно на този метод на алтернативно лечение, докато в Украйна, Полша, Германия, Италия и други страни е доста популярна.
Между другото, може да закупиш готов комплект от Русия, Украйна за около 10 000 рубли+ доставка. Това е по малко от 300 лева.

dmm1

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#49

Мнение от dmm1 » 26 юли 2018 10:52

Здравейте!
Ето и моята установка. https://lh3.googleusercontent.com/EgYBo ... 15-h686-no
Използвах пуш-пул генератора за установката на Руслан Кулабухов, като настроих честотата по максимум на излъчването (~290 kHz).
Ето и един ефект, който се получи при прилагането му върху част от тялото ми, където зная че имам проблем. При обработка на здрави части, кажи-речи нищо не се случва видимо и осезаемо.https://lh3.googleusercontent.com/sw65w ... 84-h686-no
Установката със сигурност работи, но е нужно човек да схване какво точно се случва при терапията и как да го оползотвори.

Потребителски аватар
ivchak
Мнения: 498
Регистриран: 25 ное 2014 20:53
Местоположение: ВАРНА

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#50

Мнение от ivchak » 27 авг 2018 23:18

Здравейте mirkata и dmm1 Hola За съжаление няма много мераклии да се лекуват , което означава че всички колеги са здрави :)) Затова ще трябва да се опираме повече на руския опит. Аз продължавам да следя чатовете и ако има нещо ново ще пиша. Колега dmm1, този генератор какъв сигнал дава(синус, меандър, какъв ток) ? Такъв "страничен ефект" при мен не се е случвал, а и при руснаците не съм чел някой да е получил подобно петно приличащо на изгорено :? Ето и последните беседи на Мишин :
Беседа 27авг18 - Что, Чем и Как мы лечим. Ч1


Беседа 27авг18 - Что, Чем и Как мы лечим. Ч2

Гледайте, учете и бъдете здрави hola2

Отговори

Върни се в “Устройства за здравето на човека”