Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

Отговори
Потребителски аватар
ivchak
Мнения: 498
Регистриран: 25 ное 2014 20:53
Местоположение: ВАРНА

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#51

Мнение от ivchak » 29 авг 2018 15:18

Лечение с еднократен сеанс :))

Потребителски аватар
ivchak
Мнения: 498
Регистриран: 25 ное 2014 20:53
Местоположение: ВАРНА

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#52

Мнение от ivchak » 30 дек 2018 20:42

Ново интересно видео :

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#53

Мнение от Philip » 27 мар 2019 19:19

За Ивчак за пост viewtopic.php?p=19320#p19320
Прощавай. След като Айкроу измери снимките, не каза нищо и за друго мнение. Затова и не съм писал.
Първите две снимки:
Енергията и от двете не ми допада. Има силна насоченост и излъчване в много тесен периметър. Не виждам излъчването като лечебно. По-скоро като унищожаващо нещо. По-силно в тази посока е излъчването при правоъгълния импулс.

Снимки с означения 1 и 2
От всички снимки (не само от тези) снимка с означение 1 ми допада най-много. Има хармонизиращ ефект ако е близко до тяло.
Обратната ѝ страна (снимка с означение 2) действа като разпръскваща енергията.
За мен ако се ползва това, то винаги и задължително страна 1 трябва да е към тялото.
При обратния вариант ще има леко прилошаване.

Снимката от следващият ти пост - без горна подложка
Отново "смразяваща", неприятназа тялото енергия.
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
ivchak
Мнения: 498
Регистриран: 25 ное 2014 20:53
Местоположение: ВАРНА

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#54

Мнение от ivchak » 27 мар 2019 20:09

Благодаря Фил , това е важна информация за мен hola2

Арахая

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#55

Мнение от Арахая » 27 мар 2019 20:59

На мен снимка с числото 2. Първите две , без числата, направо халосват енергино и то не в добър аспект, с номер 1 горе-долу бива също!

:)

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#56

Мнение от Philip » 27 мар 2019 22:44

ivchak написа:
27 мар 2019 20:09
това е важна информация за мен
Ако си беше казал още тогава - тогава съм щял да го напиша :)
Hola
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
ivchak
Мнения: 498
Регистриран: 25 ное 2014 20:53
Местоположение: ВАРНА

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#57

Мнение от ivchak » 07 апр 2019 20:41

Благодаря и на теб Арахая Worship Принципно на тези бобини целта им е точно такава - да унищожават(нещо като дистанционен запер), и по точно да изтриват зациклените енергийни образувания създавани от различни болести и микроорганизми , които нарушават енергийния баланс на различните органи и организма като цяло. Тяхното енергийно поле(според Мишин)се върти с доста по-висока скорост от полето на нормалните човешки клетки като всмуква енергия от тях . Според Мишин се получава едно банално триене между полетата на двата вида клетки (поради различната скорост на въртене на техните полета), което пък води и до повишаване на температурата в дадения участък.В горното видео м-у 11 и 15 минута споменава за някои от тези моменти. Целта на бобините е да забавят и намаляват полетата на вредните клетки , докато дойде момент в който те се "изключват " от енерг. с-ма на нормалните клетки и загиват.Важното тук е да се избере такава сила на въздействие , че тя да е достатъчна да изтрива по малко от полето на вредителите докато здравите клетки да останат незасегнати(въпреки че за тях въздействието ще бъде някакъв стрес) Тук вече има думата чувствителноста на различните хора и нивото на имунитета им. :)) Тук е и въпроса за честотата на въздействие, въпроса каква да е енергията която се ползва - ел.магнитна + статика или главно статика и т.н. Според мен има доста неща за изследване , но без опитни зайчета ще е трудно. Между другото преди 8-10 години аз имах такава идея за лечение чрез изтриване паметта(програмата на разните вируси и бактерии), но като съм глупав не се сетих, че може да става като размагнитване на кинескоп само че с по различна енергия :))

mascara
Мнения: 142
Регистриран: 25 авг 2016 19:00
Местоположение: София

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#58

Мнение от mascara » 07 апр 2019 21:38

Здравей ivchak, в началото на 2016 доста материал изгледах и изчетох по темата, "навих" няколко бобини с различни честоти. За честотите ползвах функционален генератор и "усилвател". Опитното зайче си го играх сам....ама до никъде не го докарах.
Оше тогава ми заприлича на "ако не свърши работа антивирусната, направи restore point"
Може би не съм разбрал същината.

Потребителски аватар
ivchak
Мнения: 498
Регистриран: 25 ное 2014 20:53
Местоположение: ВАРНА

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#59

Мнение от ivchak » 07 апр 2019 23:13

Здравей maskara , и аз сам съм си опитно зайче което не е достатъчно за трупане на опит. Аз започнах по същото време от нулата.Бобините ми се отдават защото дълго време съм работил с жица :)) Първият ми генератор беше с някаква логическа схема и един IFR540.Направих три бобини и си купих един честотомер . Определях резонанса със светодиодния индикатор.Още от първото ползване на голямата бобина(която според честотомера би трябвало да е на около 285 кхц а после се оказа че е на 560-70 кхц) - под краката за всеки случай усетих някакво боцкане и мравучене в краката.На сутринта краката ми бяха почти като нови като се има предвид че имам доста тежко ставно заболяване. Месец два преди това на врата ми започна да ми се подува един лимфен възел- беше станал около 1.5-2 см. Направих си една мини бобинка от лаков проводник 0.25мм на 300 кхц.След 2-3 ползвания възелът намаля на половина и така си остана до сега.Ползвал съм и средната бобина от 0.5мм лак проводник и винаги я усещах. След това започнаха да излизат нови генератори и понеже намерих два интеграла ТДА7056А започнах експерименти с тях. Мисля че първият генератор който беше с 10кхц. под рез. честота на бобината още го усещах , но после казаха че по-добре било да е на резонанс или по-нагоре и от там нататък вече не усещам нищо.Дали привикнах или нещо настройките са неправилни не мога да разбера. Наскоро се опитвах отново с първият генератор с логиката който дава някакви крякозъби на изхода , но изглежда съм загубил настройките а и преработих всички бобини за определени честоти и нищо не се получава.Но ми се струва че теорията е 90 процента вярна и опита с растенията и животните го доказва.Разликата е там че животните и растенията са повече магнитни същества докато ние сме повече електрически.Което ме навежда на мисълта че вероятно Статическите бобини ще са по ефективни за нас от колкото кондензаторните.Аз смятам още да ровя из тази технология защото хвърлих близо две години труд да се уча и да експериментирам, пък ако нещо излезе ще е добре, а ако не излезе - здраве да е :)) Желая ти късмет и успехи Hola

mascara
Мнения: 142
Регистриран: 25 авг 2016 19:00
Местоположение: София

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#60

Мнение от mascara » 08 апр 2019 12:24

Здравей ivchak, и аз стартирах с голям ентусиазъм, дори бях убеден, че ще помогна на мой много близък роднина. Но не успях.
Сигурно това ме отказа тогава. Бобините си пазя, генератор и честотомер си имам трабва ми само ..... Phil24
започна ли с експериментите ще споделям! hola2
Пожелавам ти здраве и успех!
Hola

Отговори

Върни се в “Устройства за здравето на човека”