Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

Отговори
Потребителски аватар
ivchak
Мнения: 498
Регистриран: 25 ное 2014 20:53
Местоположение: ВАРНА

Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#1

Мнение от ivchak » 01 мар 2016 12:43

Здравейте колеги, от 1 месец и нещо събирам информация за "Вихровите технологии в медицината" на Александър
Мишин . Тази тема ще бъде пусната и на двата форума , тъй като в нея има доста технически въпроси ,а повече глави
мислят по-добре :) .Доста интересна теория и практика. Човека е направил един ТОР и един ДИСК от "тел" и по негови
сведения и сведения от други хора(главно от чата с него ) тези неща имат уникални лечебни свойства, които той
обяснява във 7ч видео конференция(на руски).Това са линкове към видеоконференцията, линк(Лечебний диск) където
се обяснява как се правят Диска и Тора , текстов документ с по-важните моменти от 7ч. видео (по часове и минути)от
форума http://x-faq.ru/index.php?board=174.0 - където се разискват и се правят опити по темата , и извадка от чата на Мишин с разни хора.Приятно гледане :) .
Вихревые технологии в энергетике и медицине https://www.youtube.com/watch?v=Lza5A7ZdMcE
Лечебный диск https://www.youtube.com/watch?v=5h7ME1z439Q
Седой и Мишин http://www.youtube.com/watch?v=WyAuhU-2dvE
Александър Мишин.zip
Архив чата Мишин А Лечение ДМА (и ТМА Мишина А.) с 080216 по 260216_17-00.zip
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#2

Мнение от Philip » 01 мар 2016 13:06

Ивчак,
Кажи с две думи за какво става въпрос.
Кой има време да гледа 7 часа приказки на руски???
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
ivchak
Мнения: 498
Регистриран: 25 ное 2014 20:53
Местоположение: ВАРНА

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#3

Мнение от ivchak » 01 мар 2016 17:00

С две думи - с генератор и Тора или Диска се създава т.н. от Мишин статично поле което въздейства на клетъчно ниво като активира работата на "изключилите" (Мишин го нарича развързване на клетките)се от болести и различни енерг. излъчване клетки които наново се включват в работа и възстановяват нормалната работа на организма.Въздействието е подобно на хармонизатор , като правени изследвания върху аурата и биополето на хора , преди и след въздействието с Тора или Диска.Наблюдава се силно увеличаване на биополето. В чата има сведения за лечение на "99" болести, като при повечето въздействието е много бързо- за броени часове или дни.
Нужен е само мощен сигнал генератор на синус и меандър(около 2-5 вата -по последни изисквани) с амплитуда до 24в максимум.Някои руснаци казват , че и ампл. от 10-12в върши работа, но в последните дни се прави диск(а аз си правя и тор) които искат повече мощност(до 4-5вата)
Навиването на теловете не е трудно :))
П.П. Забравих да напиша , че честотата е между 240 и 400 Кхц, като най добри от досегашният опит на Мишин са 285 и 300 Кхц. Hola

Потребителски аватар
ivchak
Мнения: 498
Регистриран: 25 ное 2014 20:53
Местоположение: ВАРНА

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#4

Мнение от ivchak » 01 мар 2016 19:15

Това са двете у-ва които съм направил sun Предполагам , че и без да са включени излъчват някаква енергия.За сега съм зле с генераторите и се надявам някой от колегите да помогне с някоя проста схемичка .Имам идея като най евтин вариант генератор с XR-2206 за да стигне до 15-20в и 3-5 вата .Другият вариант е Е-бей 100-130 дойлара :))
016 .3..01(19-05-38).jpg
016 .3..01(19-06-53).jpg
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#5

Мнение от icrow » 01 мар 2016 23:23

Тороида има никак не слаб потенциал, но е неутрален. Диска е незначителен -. Може да се каже че няма нищо. Като ги подкараш с честота пусни пак. :)
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#6

Мнение от hyparh » 02 мар 2016 07:37

Хубави намотки Ивчак, добре си понавивал Up!
А при покупка на техника през Ибей за над $30, не я ли спират на митницата и да трябва освобождаване? Аз затова не смея да си поръчвам по-скъпи неща от тази сума.
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Bob

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#7

Мнение от Bob » 02 мар 2016 08:16

Hyparh,
можеш да купуваш през фирма, която да ти достави стоката до офис в София. www.ggbg.bg регистрираш се и действаш. Доставката е 2 лева на килограм.

Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#8

Мнение от hyparh » 02 мар 2016 09:38

Благодаря, Боб! Cheers Не съм в крак с тези неща, че инфото ми е доста старо (някъде от 2008-ма, когато си купувах телескопите от чужбина), а вече явно има опции, които много улесняват нещата.
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Потребителски аватар
ivchak
Мнения: 498
Регистриран: 25 ное 2014 20:53
Местоположение: ВАРНА

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#9

Мнение от ivchak » 02 мар 2016 09:49

Генератор може и да не се купува, има доста схеми на руският сайт някои от които работят но докато не се направи проверка с осцилоскоп ми се струва рисковано да се копират. Аз затова съм пуснал информацията на на двата форума, защото има по грамотни от мен в електрониката и се надявам някой да си поиграе малко sun .Мисля си че ДДС генераторите не са най доброто решение, защото там синусоидата е апроксимирана(искуствена), а според мен трябва да е от генератор с индуктивност за да се получи природосъобразна синусоида.Руснаците казват , че и от генератор на меандър(правоъгълен(квадратен) импулс съдържащ плюс и минус вълна - това уточнение е за незапознатите с вълните sun ), когато сигнала мине през бобината става синусоидален ама не знам дали така е правилно(има още да се чете :))
В краен случай евтин вариант е генератор с XR2206 и усилвател.На симулатора съм направил един прост Колпиц генератор с един транзистор с 18-20в на изхода, но трябва бобината да се настройва към него защото е на една честота(въпреки че има възможност с едно феритче честотата да се променя в тесни граници)Само че на това генераторче му трябва някакъв буфер и усилвател :) Самият Мишин преди 2 седмици е казал, че някаква фирма е решила да направи( до 1-2 месеца)по неговите изисквания някакъв евтин генератор - но някой трябва да го изпрати от Русия :))
П.П. Тора не ми е много хубав защото първоначално стана на много ниска честота и се наложи да развивам 2-3 метра и се наруши геометрията на сечението му (не е идеално гръгло) а това е най важното нещо в него. Hola

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#10

Мнение от Спиридон » 02 мар 2016 09:57

hyparh написа:А при покупка на техника през Ибей за над $30, не я ли спират на митницата и да трябва освобождаване? Аз затова не смея да си поръчвам по-скъпи неща от тази сума.
Ако потъчваш от доставчик в EU (каквито са немалка част от тези в напр. ebay.co.uk, ebay.de), то няма никакви митнически истории. Китайците пък досега винаги ми пишат, че цената е 10 USD и стоката е gift или commercial sample.
Само с доставки от САЩ е проблем.
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Отговори

Върни се в “Устройства за здравето на човека”