Други-Войната срещу човечеството. ХААРП Кемтрейлс и др.

Отговори
pipilica
Мнения: 119
Регистриран: 17 юли 2015 01:01
Местоположение: София

Re: Други-Войната срещу човечеството. ХААРП Кемтрейлс и др.

#311

Мнение от pipilica » 04 май 2020 03:13

Мда, темата е интересна.
Вярно не се бях сетил, верно че до вчера беше незаконно да се ходи по градинки, решиха го и го въведоха, прав си тука, може и други неща да направят така, ма за това не им трябва да се харчат да ми слагат чип. Честно да ти кажа при наличието на толкова тъпи и лесно манипулируеми хора мнго лесно могат да направят каквото си поискат и без чипове и други подобни щуротии, тогава умните и разсъждаващите ще направим съпротивата и те тека. Примерно видя ли какво им направиха на Испанците дето имат фотоволтаични панели по покривите, въведоха им данък слънце, що ли, ми щото спаднала далаверата на тяхното енерго и те тека, и то без чипове и ваксини. Ми ти като имаш една две карти за безкешово плащане и умен телефон що им е да ти слагат чип, къде по-евтино е да ти слагат малко "безплатно" сиренце в капана, ти представяш ли си каква инфраструктура трябва да се изгради и поддържа да обслужва толкова много чипове по хората, с какво колосално количество информация ще трябва да се справят.
Явно си много запален по темата със следенето и контрола, може би те е и страх, не знам, успокой се скоро няма да ни слагат чипове като на домашните кучета, поне не и на сила, само тъпите офси ще идат сами за малко "безплатно" сиренце.
Ти замислял ли си се защо са забранени наркотиците примерно, знаеш ли че от алкохол и цигари годишно умират в пъти повече хора пък не са забранени, но пък имат акциз, е те и наркотиците имат акциз ма него го прибират едни други хора и пак ги има на пазара, обаче има гръмки новини как били хванали ненам си колко кила еди къде си, ми то и с ракията е така като не си платиш акциза и те хващат. Прав си че не ги е грижа за нас, то ако беше щяха да забранят и алкохола и цигарите. Та е такива едни въпроси, има и други неща ако се замислиш, но ние по форумите само трафик правим и нищо друго. Само за справка щи кажа, едни тръгнали да правят протест и се наговаряли у фейса и други такива мрежи, е протест нямало щото им спрели фейса и мрежите и не успялии да се наговорят баш къде и кога ще е протеста.
Та нещата се решават лесно, со кротце со благо и со малце кьотек.
Масово хората са зомбирани и изобщо не им трябват чипове и глупости, пусни им няколко безплатни ТВ канала и ги зомбирай на воля, дай им free мегабайти и някой лев бонуси и са готови и брат си и сестра си да предадат. Света не отива на добре да знеш, ама кога ще е кьотека само още не е ясно.

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Други-Войната срещу човечеството. ХААРП Кемтрейлс и др.

#312

Мнение от icrow » 04 май 2020 07:40

Май ще е скоро кютека. Гледаш прекалено наблизо :? Според теб защо се изстрелват толкова сателити и ще има толкова наземни станции за това 5G На кой му трябват такива високи скорости на такава голяма цена? Но си прав да се самоуспокояваш. Няма нужда от излишна паника. Е виж ги циганите дали се притесняват за нещо? Живеят си сред лайната буквално и ги интересуват няколко основни неща и това е.
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Други-Войната срещу човечеството. ХААРП Кемтрейлс и др.

#313

Мнение от Philip » 04 май 2020 09:49

Up!
Та в тази връзка
И Еверест вече е с 5G Wonky
https://www.thesun.co.uk/news/11528512/ ... sing-yaks/
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Други-Войната срещу човечеството. ХААРП Кемтрейлс и др.

#314

Мнение от icrow » 04 май 2020 11:50

Мен ме втрещи статията по долу за майката дето ходила гола с главата на дъщеря си в торба. olele Doh
Дали статията е без да искат свързана с 5г Dash

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Други-Войната срещу човечеството. ХААРП Кемтрейлс и др.

#315

Мнение от Спиридон » 04 май 2020 12:38

pipilica написа:
04 май 2020 03:13
Явно си много запален по темата със следенето и контрола, може би те е и страх, не знам, успокой се скоро няма да ни слагат чипове като на домашните кучета, поне не и на сила,
Да, темата ме вълнува, но не знам защо реши, че ме е страх. Ако пък ме е страх, смяташ ли, че успокоенията от човек, който сам признава,че не е запознат, ще ми подействат. :) Beer
Въпросът не е да се насажда страх, защото те с точно с него държат хората в подчинение. Колкото повече хора са наясно, толкова по-трудно може да се случи подобен сценарий, затова приказки като "и кво от туй" не ме кефят.

Продължаваш да не отчиташ, че с чип въздействието е много по-пряко, бързо и ефективно от "сиренце" и дава много повече възможности. Досега схемата можеше да се разбутва малко или много от инакомислещи. Колко инакомислещи ще останат след чипосване? Или се повлияват, или "се самоубиват", "получават инфаркт" и др. подобни и то веднага. Няма нужда да поддържаш "армия" от хора, за да налагаш контрола. Всичко се върши от мрежата - тя няма почивен ден, болнични, пенсия, семейство, емоции, скрупули, съвест. Поддръжката ѝ е по-евтина от разходите за персонал и действа мигновено. Не носи много на EMP ;) и досега направеното от един, все се е намирал друг, който да може да го прецака, ама да видим.

И какво значение има колко е скъпо чипосването? Смяташ, че на тези дето организират нещата, им липсват пари ли? При една инвестиция се оценява не кое ти излиза най-евтино, а кое е с най-голяма и бърза възвращаемост. Освен това парите няма да ги дават само те, а пък и това, което са дали, ще си го избият с лихвите. Да не мислиш, че операторите ще ти пуснат безплатно 5G? Или, че "безплатната" ваксинация ще е наистина безплатна, защото ще е за сметка на производителя ѝ? Знаеш откъде държавите взимат парите за "безплатните" услуги. Имаш ли идея колко пари се платиха от нашата "богата" държава на Майкрософт, за да преведе Уиндоус (и то частично - само менютата) на български? А колко продължава да им снася , за да ползва държавната (раздута) администрация продуктите им, при положение, че има напълно безплатни алтернативи и се ползват само най-основните и елементарни функции в 99.99% от случаите.
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”


pipilica
Мнения: 119
Регистриран: 17 юли 2015 01:01
Местоположение: София

Re: Други-Войната срещу човечеството. ХААРП Кемтрейлс и др.

#317

Мнение от pipilica » 09 май 2020 03:43

И кой ще го разследва тоя, ти знаешли поговорката "гарван гарвано око не вади" нъл са от неговата черга, та ако ще и милион да искат разследване. Има и една песен, за милиони нема закони за кокошка нема прошка.
Аз ви казах по-горе, ако станат такива неща глобално ще се сформира съпротива и ще стане тотално мазало на земята, само дето ще сме поостарели и ще ни е трудно да участваме в мазалото.
Аз разбирам че ви е страх, но да те е страх от нещо което не можеш да промениш е абсолютно излишно и безмислено. Те, които и да са, каквото са решили да направят ще се пробват независимо от нашето мнение.

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Други-Войната срещу човечеството. ХААРП Кемтрейлс и др.

#318

Мнение от Philip » 09 май 2020 05:55

"Започна се: Израелският премиер предлага чипиране на хора"

https://blitz.bg/svyat/zapochna-se-izra ... 44576.html
Наблюдавам Анализирам Променям

pipilica
Мнения: 119
Регистриран: 17 юли 2015 01:01
Местоположение: София

Re: Други-Войната срещу човечеството. ХААРП Кемтрейлс и др.

#319

Мнение от pipilica » 09 май 2020 06:34

Я дай линк за тая новина примерно от CNN или друг сайт на който може да се вярва. Те наште журналя къде прочели къде превели с гугъл и накрая нищо общо с оргинала.

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Други-Войната срещу човечеството. ХААРП Кемтрейлс и др.

#320

Мнение от Philip » 19 май 2020 16:14

Массовая эвакуация инопланетных кораблей с Земли зафиксирована камерами Международной космической станции
https://earth-chronicles.ru/news/2020-05-19-140448

И видеото от материала:
Наблюдавам Анализирам Променям

Отговори

Върни се в “Други”