Други-Войната срещу човечеството. ХААРП Кемтрейлс и др.

Отговори
Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6545
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Други-Войната срещу човечеството. ХААРП Кемтрейлс и др.

#51

Мнение от icrow » 18 мар 2015 11:11

Ами пробвах за малко ама не на гърлото не съм. Нося един възел на мировинг с отражател на гърдите. Принципно не ме болят гърдите от кашлянето. Само дето е досадно и трябва да плюя. :)) Вчера взех едно от трите хапчета антибиотик и през ноща спах почти спокойно. Е кой знае какво друго ще причини антибиотика, ама..........

Трябва да се мисли по въпроса с тия гадинки. Не може така нищо да не ги трогва.
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Други-Войната срещу човечеството. ХААРП Кемтрейлс и др.

#52

Мнение от Спиридон » 18 мар 2015 12:34

Май само аз още не съм взимал антибиотик. confus
То няма и кой да ми го предпише, де, щото не съм ходил на такива доктори, дето ги изписват, ама не знам още колко ще устискам. От кашляне ме болят всички мускули над кръста, а не пуша, че да спра цигарите или поне да имам паузите в кашлицата на Филип, докато пуша :)) . За щастие поне като спя спира и кашлицата.

Иначе у дома, понеже се редуваме да ни е зле, ползвахме какви ли не хомеопатии, някои помагат, ама за малко. Аз си почвам с неядене, получавам си нормалната лечебна криза, олеква ми и след 2-3 дена всичко започва чполека-лека отначало. Такова чудо и такава кашлица не помня. Обикновено ме хваща веднъж на 2-3 години и се оправям за 1-2 дни. Тези повтаряния не са нормални. Не знам каква е целта на упражнението, но се надявам тоз, дето го прави, да си получи заслуженото.

Между другото, някой пробвал ли е със запер? Аз след всяко временно подобрение си мислех, че тоз път вече всичко мина и още не съм.
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6545
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Други-Войната срещу човечеството. ХААРП Кемтрейлс и др.

#53

Мнение от icrow » 18 мар 2015 12:46

И аз си мислех за запер, ама каква честота ще е подходяща? Така или иначе имам да го тествам последния генератор. Иначе от домашните рецепти май мед с нарязан кромит най-добре ми подейства.
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5598
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Други-Войната срещу човечеството. ХААРП Кемтрейлс и др.

#54

Мнение от Philip » 18 мар 2015 13:24

И със запер пробвах (общия с едната честота), и Меда с кромида си го хапвах здраво.
Запера този път - нищо.
Меда с лука - уж ме оправи в началото, няколко дни не кашлях и го спрях ...и след това ме фрасна вече още по-силно и с нова сила.
Откакто работя болнични съм взимал два пъти и то за механични повреди в ходовата част :))
Тази гадост ме накара да взема болнични (две седмици), а после продължих на отпуска 1ke
Наблюдавам Анализирам Променям

Bob

Re: Други-Войната срещу човечеството. ХААРП Кемтрейлс и др.

#55

Мнение от Bob » 18 мар 2015 14:13

от jokoo » 08 Фев 2015 15:55

Привет на всички.Днеска вече се чуствам добре-грипа го няма.Вчера сутринта настроих генератора на 30КХц 3 сеанса по 6 мин. с пауза 20 мин.След обеда го настроих на 386КХц. и отново направих 3 сеанса.Изходното напрежение беше 14 волта.
В носът си поставих малки тампончета памук леко напоен с клеева тинктура и ако има хрема тези тампончета се заменят с нови докато хремата изчезне.
Относно алергията/вазомоторна реакция според лекарите/,защото не реагирам на алергичните тестове, тя си остава за сега но ще е боря и нея с честотите ,които сте споделили.Ще споделя с всики резутата си.
Успех на всички и благодаря за споделеният опит.

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6545
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Други-Войната срещу човечеството. ХААРП Кемтрейлс и др.

#56

Мнение от icrow » 18 мар 2015 15:28

А на мен ми прави единия главен техник намеци какъв е тоя грип, че две седмици се лекувам. :)) Аз му казах, че е много хубав и дано и той да го пробва. :))
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4318
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Други-Войната срещу човечеството. ХААРП Кемтрейлс и др.

#57

Мнение от hyparh » 18 мар 2015 15:52

Кой знае какви мутации са възникнали (случайно или нарочно предизвикани) във вирусите, за да бъдат толкова агресивни и труднолечими. Съществува и шантавата идея за извънземен вирус :)) Подобни извънземни микроорганизми са падали например в Шри Ланка през 2012г. под формата на червен дъжд. Клетките, които оцветяват водата са непознати на науката, нямат ДНК и въпреки това се размножават. Най-вероятно са донесени от метеори или космически прах, навлизащ в атмосферата. Въпреки очевидните факти, от НАСА отказват да сътрудничат и като цяло да приемат тази идея. Случаят остава подтиснат. От ясно по-ясно е, че микробиологичният живот съществува кажи-речи навсякъде по повърхността или вътрешността на планетите, астероидите, кометите и т.н. и нищо чудно от време на време да ни навестяват такива непознати твари.

Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Slav

Re: Други-Войната срещу човечеството. ХААРП Кемтрейлс и др.

#58

Мнение от Slav » 18 мар 2015 23:41

Хммм...аз да ви кажа тази зима пропуснах всякакви болести, но и честно казано правя много неща, за да ги избягвам.

1. Пия много витамин Ц. Ама много над приетите норми. Тук не искам да давам съвет, защото всеки човек си е различен, но ще подскажа, че този витамин е водноразтворим и да го предозираш практически е невъзможно (само на теория уж може).

2. Откакто взех генератора от @nightcrawler65 си пускам универсални честоти през два-три дни !!! Това е от много съществено значение според мен, но то важи само за последния месец.

3. Кромид лук, чесън и всякакви силни и люти подправки - на корем.

4. Гледам да имам физическа активност (спорт, ходене - изобщо трябва си някакъв вид натоварване), защото обездвижването зимата също спомага за спадането на имунитета.

5. Вече всеки според възможностите си преценява, но е хубаво да се взимат витамини и минерали. Аз взех някакъв комплекс, който ако е вярно съдържанието на етикета се усвоява всичко налично в него напълно от отганизма. Практически ако се сметне не е скъпо това "усоволствие", защото за 55 лева получаваш колиество, което стига за 8 месеца. Ако някой го интересува ще напиша производителя и продукта, защото почва да звучи като реклама, а това ми е противно...

6.Може би най-важното. Пия само изворна вода от чешмата, която ви споделих :). Отделно винаги във водата имам зеолит, а отстрани на каната неизменно една кутиика ОК.

Та...може и да изпускам нещо, но ако се сетя ще пиша.

Bye

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6545
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Други-Войната срещу човечеството. ХААРП Кемтрейлс и др.

#59

Мнение от icrow » 18 мар 2015 23:53

Сподели за витамините.
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Slav

Re: Други-Войната срещу човечеството. ХААРП Кемтрейлс и др.

#60

Мнение от Slav » 19 мар 2015 00:18

Водят се Daily Vits на NOW.

Моите ги поръчах през нета, но ги има и в аптеките тук в БГ.
Разликата от поръчаните през нета и "тукашните" е в две неща:

1. В БГ няма такава голяма опаковка (или поне аз не успях да намеря)

2. Процентното съдържание на съставките е малко по-различно.

Отговори

Върни се в “Други”