Хидро плазма

Устройства, които имат интересно, непроучено и необяснено действие и свойства
Отговори
Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Хидро плазма

#1

Мнение от Philip » 28 яну 2017 06:26

sorry 1ty пусна линк от xcombg.net, в който има много добра информация за превръщанията на енергията и лесно ползване в колите :) А и не само :)

Хидро-Плазма, Брауновият газ - Морей Б. Кинг, Холандия 2012г
http://xcombg.net/index.php?topic=2292.0

Изчезвам да си го дочета, че е доста дълъг материал, а след това ще го разкажа основните принципи на създаването, преобразуването и ползването кратко и ясно тук :)
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Хидро плазма

#2

Мнение от icrow » 28 яну 2017 06:45

Заболя ме палеца да скролвам :)) Добре че ще ни здъвчеш инфото и ще ни го изплюеш, че щеше да трябва да наруша кредото си :))
Иначе евала на човека с темата :)
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Хидро плазма

#3

Мнение от Philip » 28 яну 2017 07:59

Човека с темата е ксаумана, който се подвизаваше и тук известно време :)
Това е втора негова тема, която пускам тук.
Той е супер с теориите и събирането на информация, но зян с практиката. Доколкото съм попадал на негови работи - все още си работи върху линеен магнитен двигател, за който си говореше още тук :)

***

А ето го и сдъвканото: :))
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Хидро плазма

#4

Мнение от Philip » 28 яну 2017 08:26

Дадените в темата изследвания и изобретения ме убедиха, че включително и брауновия газ не използва само освободения водород като гориво, а има нещо по-дълбоко в него, което е основно работещото и даващо на пламъка му невъзможните свойства, които притежава.

Добре знаем, че енергията на етера се освобождава при много резки механични или електрически въздействия. Коментирали сме го нееднократно. (И няма никаква свободна енергия. Има използване на енергията от етерно пространство, вакуум, тъмна енергия или кой както иска да си го нарича :)) )

Ценното знание, което го има в тази публикация е простичко и ясно:

При рязко въздействие върху инертен газ (He, Ar, Ne, Kr, Xe, Rn) или вода (електрическо или механично), в присъствието на електрическо или електростатично поле, в материята се образуват тороидални високоенергийни завихряния, оставащи материални дълго време.

Тяхната енергия може да бъде освободена чрез електрическа искра или пламък.

***
Начини за получаване на тези енергийни завихряния:

- Кавитация на вода в присъствието на електрическо поле
Кавитационен генератор, електролиза на вода в много тънък процеп; вдухване на въздух; вентури-вакум; каквито и да е вибрации – механични, акустични или осцилиращи електрически полета.

- Много резки електрически изпразвания в инертен газ

Колкото повече се повтарят дразненията :)) , толкова повече енергийни тороиди се получават.

***

Ами - това е :)

Тази логика обяснява и сонолуминисценцията, и образуването на електричество в облаците, и още доста неща, които съвременната наука обяснява просташки или изобщо не обяснява :))
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Хидро плазма

#5

Мнение от icrow » 28 яну 2017 10:10

Мерси. :) Мисля си и пе с пасивните концентратори дето ползваме пак се получава ефекта. Замислил съм отдавна да направя ГОП с електролиза и имам вече някои опити по въпроса. Като се стопли продължавам.
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Отговори

Върни се в “Интересни устройства за изследване”