Е-я на природата - Теории - Завихряния на флуиди /дискусия/

Принципи Взаимозависимости Действие на материално ниво
Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Завихряния на флуиди /дискусия/

#21

Мнение от Спиридон » 26 ное 2014 23:23

icrow написа:И друго, което съм забелязал. На север хората са мрачни, стегнати, неприветливи. А на юг хората са усмихнати, добронамерени, приятни. Аз го отдавам на повечето слънце там.
Не съм съвсем съгласен. Работил съм със скандинавци. Това са най-уравновесените, спокойни и открити хора, които съм виждал и ми е било винаги много лесно да работя с тях. Никога не правеха драми, ако има някакъв проблем и помагаха за решаването му добронамерено, стига да го обсъдиш честно и открито. Както и никога не видях някой от тях да обвини друг за грешките си. Но съм съгласен, че им липсва слънчева светлина. Само да се извади алкохол и повечето от тях се напиваха безпаметно.

Моята теория е, че трудните условия за живот правят добрите хора по-добри, а не толкова добрите - още по-малко добри. :) Средата и традициите също са мощен фактор при натрупване на критична маса хора.
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Завихряния на флуиди /дискусия/

#22

Мнение от icrow » 26 ное 2014 23:33

Аз не казвам, че са чудовища. :)) Просто на юг са по жизнерадостни. :) Аз съм работил с шведи и наистина са така както казваш.
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

smsi-h
Мнения: 128
Регистриран: 14 яну 2015 15:54

Re: Е-я на природата - Теории - Завихряния на флуиди /дискус

#23

Мнение от smsi-h » 12 фев 2015 22:31

Съвсем случай ми попадна...

"Създаването на Боговете в океана на Съзнанието"

http://budha2.blog.bg/technology/2014/0 ... ch.1300656

Потребителски аватар
sorrry
Мнения: 66
Регистриран: 11 юни 2015 11:51
Местоположение: sofia

Re: Е-я на природата - Теории - Завихряния на флуиди /дискусия/

#24

Мнение от sorrry » 17 юли 2015 23:24

А ротацията на планетите и посоката на ДНК спиралата имат ли отношение към "+ и -" енергиите?

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Е-я на природата - Теории - Завихряния на флуиди /дискусия/

#25

Мнение от Спиридон » 18 юли 2015 04:29

Всичко е енергия, затова и имат връзка и още как. А ти в какъв контекст по-конкретно питаш?
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Потребителски аватар
sorrry
Мнения: 66
Регистриран: 11 юни 2015 11:51
Местоположение: sofia

Re: Е-я на природата - Теории - Завихряния на флуиди /дискусия/

#26

Мнение от sorrry » 18 юли 2015 13:45

Питам относно правилната посока на въртене, тоест коя е положителна и коя е отрицателна. Това ме вълнуваше когатоза пръв път се захванах с хармонизатор и нещо неми се връзваше с тези от нета

Потребителски аватар
sorrry
Мнения: 66
Регистриран: 11 юни 2015 11:51
Местоположение: sofia

Re: Е-я на природата - Теории - Завихряния на флуиди /дискусия/

#27

Мнение от sorrry » 18 юли 2015 13:53

използвах логиката,че повечето планети в Сл. сис. се въртят обратно, ДНК спиралата също, ток оклко проводник също, паневритмия, нашите хора,които м/у другото доста ергенизират и т.н. Та за това спиралите ги намотавах на бормашината наопъки и спиралата на тора е обратно на часовника. Това не означава че съм прав. просто тъся истината.

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Е-я на природата - Теории - Завихряния на флуиди /дискусия/

#28

Мнение от Philip » 18 юли 2015 14:52

Из нета има теории, че ДНК е лявовъртяща спирала, защото ползва енергията с дясновъртящ спин и "се навива" по него.
Не възпроизвеждам точно прочетеното, но беше нещо такова. (не ми се връзва с моята логика)

В началото, когато започнах да се занимавам с "навиване на телове" :) и на мен ми беше трудно да свържа логично нещата с лявото и дясното въртене. Възприемах го по начина, описан от теб.

Реално и сега нямам логично обяснение на въпросите, които си написал. Просто запомних начина на навиване и действам така.

Това, което знам вече със сигурност е, че при повечето статични системи не е от значение навиването - акувака излъчва положително и при двете навивания; тороида излъчва положително и при двете навивания (изключвам тороидите и у-вата на Ивчак, че при него се получават наобратно нещата в повечето случаи напоследък)

При активните устройства нещата не стоят така обаче. При тръба, завъртаща водата наляво (идвайки тя към теб) винаги се получава отрицателна вода (енергията и е лявовъртяща) При дясно завъртане на вихъра на водата от тръбата - положителни измервания.

Не съм се сетил да меря температурата на водата преди и след излизането и от само леви тръби, но при начина, по който ги правя и последното завихряне е винаги дясно - винаги има намаление (осезателно) на температурата на изходящата вода.
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
sorrry
Мнения: 66
Регистриран: 11 юни 2015 11:51
Местоположение: sofia

Re: Е-я на природата - Теории - Завихряния на флуиди /дискусия/

#29

Мнение от sorrry » 18 юли 2015 15:13

За вихрите на флуиди може би имаш нещо такова в предвид https://www.google.bg/search?q=vortex+t ... FAodvyIGUA

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Е-я на природата - Теории - Завихряния на флуиди /дискусия/

#30

Мнение от Philip » 18 юли 2015 15:17

Принципно - да.
Говорех иначе за водата, защото там имам собствен опит.
Наблюдавам Анализирам Променям

Отговори

Върни се в “Енергията на Природата Принципи”