КАК ДА ВИДИМ ЕНЕРГИЯТА Чрез абсолютна тъмнина

Отговори
Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

КАК ДА ВИДИМ ЕНЕРГИЯТА Чрез абсолютна тъмнина

#1

Мнение от Philip » 17 ное 2014 06:29

Райхенбах е човекът, който е правил най-задълбочени и дълги във времето проучвания, свързани с Од енергията, както си я нарича той. Определено е източник, на който може да се има доверие. Оше повече, че имам и личен опит в това виждане, който потвърждава написаното от него. Ето какво казва той:
Райхенбах.jpg
„Считам за нужно да отбележа, че всички тези опити е нужно да се правят в съвършена тъмнина, иначе те могат да бъдат неуспешни; това условие е много важно при поставянето на опитите. Кристалната светлина е толкова фина и неизразимо слаба, че ако мъничка частичка от странична светлина проникне в стаята, това е достатъчно, че да ослепи сензитива-наблюдател и да притъпи временно неговата възприемчивост към много слабото кристално светене. Освен това, много рядко може да се намерят такива силни сензитиви като девицата Анжелика, които след кратковременно престояване в тъмнина, могат да усетят това нежно светене. За да се освободят напълно очите от напрегнатото раздразнение, предизвикано в тях от дневна или изкуствена светлина, средно силните сензитиви трябва да проседят два часа в тъмнина и едва тогава стават възприемчиви към кристалното излъчване. Имал съм много случаи, когато слаби сензитиви, оставайки дори три часа в тъмнина, още нищо не усещаха, но след това, след преминаването на четвъртия час, те ясно виждаха светенето на кристала и напълно се убеждаваха в реалността на това явление.“

А ето и личния ми опит:
Преди години бях активен пещерняк и алпинист. Така че всяка събота и неделя ходех по пещери и скали. Голямото удоволствие ми бяха обаче пещерите Phil
В тях условието за пълна тъмнина е изпълнено по подразбиране Smileylol
Само трябва да загасиш собтвеното осветление. Обикновено до десетина минути след това (говоря за себе си), очертанията на околните скали започваха да се виждат, а след около още пет - нямах проблем да се движа в пещерата. Най-ясно виждане имах един път след ядене на черни боровинки на корем Smileylol Просто поляната пред пещерата беше пълна с тях. Лежиш си, слънчицето грее, а ти само се пресягаш и хапваш суперски боровинки Phil
Та след такова наяждане - направо "ми светна пред очите" в буквален и преносен смисъл. Невероятно удоволствие е да виждаш и най-малките детайли на скалите и не само тях. За съжаление тогава нямаше други хора около мен, за да видя и човек с това зрение. Просто като си правех тези експерименти оставях другите да вървят напред и да си вършат работата, а аз засядах с изгасена карбидка. Phil
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
Наблюдавам Анализирам Променям

Отговори

Върни се в “Райхенбах”