У-ВА ЕЛЕКТРОМАГНИТНИ Устройство за промяна на времето

ХААРП "Машина за дъжд" Суич
Отговори
Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: У-ВА ЕЛЕКТРОМАГНИТНИ Устройство за промяна на времето

#31

Мнение от icrow » 20 юни 2015 13:46

Ти ако мислиш, че стоим със скръстени ръце..... :)) На теб и торнадо да ти мине през къщата пак няма да е в теб вината zile Жалко за останалите ти качества Down

ПП
А и къде видя плюене на устройството ти????????? Къде видя някой да е казал, че не работи???? От всички тук имаше подкрепа и похвала! И сега какво много е трудно да седи хоризонтално ли? Много е трудно да се сложи както ти казах пластмасов капак с оргонитна боя? Дори и шума ще намали. zile Както казва един мъдър човек " акъла не е хуй да му го набиеш" БЕЗ ИЗВИНЕНИЕ
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: У-ВА ЕЛЕКТРОМАГНИТНИ Устройство за промяна на времето

#32

Мнение от Philip » 20 юни 2015 13:49

Жив и здрав да си.
Всеки си носи отговорността и последствията от решенията. Hola
Наблюдавам Анализирам Променям

Gogo

Re: У-ВА ЕЛЕКТРОМАГНИТНИ Устройство за промяна на времето

#33

Мнение от Gogo » 20 юни 2015 14:42

Няма нужда от никакви капаци.Като работи въобще не се чува.
Работи невероятно тихо и няма вибрации.
Диска стои като в безтегловност.Сигурно и без ос ще се върти и ще стои на мястото си.
Защо мислите,че съм глупак който не знае какво прави.Аз не копирах нищо и затова се получи.
Трябва и вие да работите така за да ви се изяснят нещата.Време е да се научите да мислите и
да правите работещи устройства.Разликата между моето и вашите устройства е огромна.
Моето се вижда и ако няма реален резултат просто няма нищо колкото и добре да се върти
диска с магнитите.А повечето от вашите са нещо обвито в смола или пластмаса и дори и нищо да не правят
е достатъчно да вярват и да им внушиш,че това работи и има ефект.Не веднъж величия в медицината
са доказвали как с респект и внушение се лекуват много болни хора.Просто трябва да им вярват и чиста вода
ги лекува.
Повечето неща в нета са редактирани от тези които не желаят
да се разпространяват тези устройства и пускат дезинформация.Аз винаги сам съм си правил
схемите и механиките за да се получи и никога не съм копирал нищо.Не може да се изкупира
точно защото не можете да мислите като този който го е направил.
В случая схемата е същата като на Бедини защото това е адски проста схема и няма какво да се
ползва повече.Следващия генератор ще бъде без никаква електроника като на Тесла и ще е с пъти
по мощен но ще използвам моя механика.

Поздрави!

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: У-ВА ЕЛЕКТРОМАГНИТНИ Устройство за промяна на времето

#34

Мнение от icrow » 20 юни 2015 15:29

Вероятно сте родом от Олимп. :)) Тaковa величие рядко се срещa. Всъщност сте мaлко, кaто мaлките децa, които бъркaт в контaктa зaщото не виждaт нещо опaсно дa тече по проводниците. :) Изобщо не знaм зaщо се зaнимaвaте с хорa кaто нaс дето хaлюцинирaт рaзни нещa. Aи дори и плaцебо дa е нaли пaк се излекувaт хорaтa точно зaрaди товa изделие. Wink Препоръчвaм ви дa се кaчите нa Олимп пaк и дa се обвиете във неповторимото ви величие. Worship
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: У-ВА ЕЛЕКТРОМАГНИТНИ Устройство за промяна на времето

#35

Мнение от hyparh » 20 юни 2015 16:02

Недей така Гого, омаловажаваш труда на хората, които усещат и разбират поведението тези фини енергии, благодарение на които съществува Вселената и всички сили и процеси в нея. Да, за почти всички тя е невидима, имагинерна... а нещо, което не може да се види пряко или да се усети ясно, винаги буди съмнение. Затова я отрича и официалната наука. Но това не означава, че не съществува и, че на нейна основа не може да се гради технология. Това е, че има "по-скучни" пасивни устройства, които не създават разни видими и измерими от обикновен човек ефекти (но работят на базисно енергийно ниво), и "по-интересни", които продуцират електрически, магнитни и др. ефекти, които са вторични и видими от всеки силови проявления.
Всеки си има някакво поприще, в което е добър и си дълбае там, но в крайна сметка нещата винаги са навързани и можем да си помагаме взаимно.
Айкроу измери силно излъчване от генератора - един вид се получава силна вихрушка от същата тази невидима фина енергия, която може да достигне километри височина в атмосферата и да промени състоянието на атмосферните параметри, т.е. промяна във вторичните проявления като температура, влажност, налягане, а оттам и непредвидена промяна на времето. При хоризонтално обръщане на генератора, тази вихрушка вече няма да се разпростира във височина и да бърника в механизмите на тропосферата, а ще се разстила доста по-безопасно по хоризонтала.
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: У-ВА ЕЛЕКТРОМАГНИТНИ Устройство за промяна на времето

#36

Мнение от icrow » 20 юни 2015 16:50

Хипaрх, товa му е ясно, но нямa кaк егото му дa му позволи дa си признaе, че е нaпрaвил грешкa. A товa, че не е нaстaнaло "aпокaлипсис" някои от вaс знaят зaщо. Некa дa слaгa aко ще и 350000 бобини пaк ще се спрaвим. Товa не ознaчaвa, че той нямa дa си отнесе зaслуженото. :) И ето обяснявa, че го плюем. Aмa никой не му е кaзaл, aбе зaрежи товa нямя сми опaсно е. Все едно дa ни е покaзaл генерaторa и дa се виждa оголенa жицa и дa му кaжем aбе изолирaй я и всичко ще ок. Той обaче кaзвa aбе то до сa никой не я е докосвaл тaзи жицa.Зa кaкво дa я изолирaм. Тaкa ще си го продaвaм, зaщото съм полубог и aз знaм a вие не :)) и тaкивa глупости.
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: У-ВА ЕЛЕКТРОМАГНИТНИ Устройство за промяна на времето

#37

Мнение от Philip » 20 юни 2015 17:22

Оставете го.
То се казва нещо веднъж.
Ако човекът е Човек - го взима под внимание.
Като се има за полубог - нищо не чува. (защото боговете чуват)

Та - няма смисъл.
Той изобщо и идея си няма, че за да компенсираме полето на неговата машина, действаме ние. Нищо, че е "аз съм силен екстрасенс" Wonky
При излъчването, което има това нещенце - скоро няма да го има.
Той и това ще сметне, че е заяждане, но проблема си е негов.
Просто го оставете и не го мислете, моля! :)
Наблюдавам Анализирам Променям

Gogo

Re: У-ВА ЕЛЕКТРОМАГНИТНИ Устройство за промяна на времето

#38

Мнение от Gogo » 20 юни 2015 20:00

Извинете ме!Не умаловажавам труда на никого.Просто изтъквам факти.
За мен повечето от познатите ми си мислят,че съм превъртял защото се занимавам
с това.Те дори и на това което могат да видят не вярват а за другото ......
Носят ми мъртъв акумулатор и след като го оправя и колата им отихва и става
по пъргава те пак казват (НЕ МОЖЕ ДА Е ИСТИНА)(АКО Е ИСТИНА ЩЕ ГО ПРОДАВАТ В МАГАЗИНА).
Такава е......
Аз идеално усещам тази енергия и не само я усещам но като разглобих генератора за
да го направя както трябва ми липсваше.За да се успокойте ще го поставя под масата
и на плота ще залепя алуминиево фолио което ще заземя.Този генератор вече е завършено
изделие и няма какво да пипам по него.
Сега се захващам с друго и ако има желаещи да ги обуча и да правят генератори са добре
дошли.Искам да се разпространи и да се ползва от хората.Добре ще е желаещите да са
техничари.Това,че писах толкова не е с комерсиална цел.Надявах се,че и други ще го направят.
За това дето го пишете,че се величая са небивалици.Аз просто събрах информация и си изградих
система на работа за да се получи.Не ми е за пръв път да чувам подобни изказвания от колеги.
Но аз не съм виновен за това,че нещата които правя ги гледат като голям камък....
Няма толкова велики като Тесла.Жалко,че хората не са го подкрепили когато е трябвало но такава е....
И боговете не чуват защото няма такива.
Религията е най голямата далавера измислена отдавна и е непоклатима...
Вярвайте.....Живейте като скотове за да идете рая....
Къде ли отиват величията ?

sheki
Мнения: 430
Регистриран: 18 ное 2014 23:08

Re: У-ВА ЕЛЕКТРОМАГНИТНИ Устройство за промяна на времето

#39

Мнение от sheki » 21 юни 2015 09:17

В крайна сметка сме на едно мнение всички, хубаво е нещата да се изясняват без излишно пилеене на градивна енергия, взаимното доверие е много важно. Гого с нетърпение чакам развитието на твоите разработки, ако има следваща презентация може да ми пишеш.

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: У-ВА ЕЛЕКТРОМАГНИТНИ Устройство за промяна на времето

#40

Мнение от Спиридон » 21 юни 2015 12:19

Gogo написа:... и не само я усещам но като разглобих генератора за
да го направя както трябва ми липсваше.
Жоро,
няма да изтъквам никакви доводи от невидим свят, но виж собствените си думи. Кога на човек му липсва нещо, от което е получавал в изобилие допреди малко?
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Отговори

Върни се в “Електромагнитни”