Моля измерете

Ако сте направили нещо, тук е мястото, където да получите мнения за него
Отговори
Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Моля измерете

#151

Мнение от hyparh » 19 апр 2019 14:54

Спиридон написа:
19 апр 2019 10:36
Водата може да е съвсем чиста и пак да е минус, както и обратното.
Абсолютно. Дори дестилирана вода (лишена от всякакви примеси), ако е с неподходяща клъстерна структура, то тя пак ще бъде негативна.

Арахая, + и - тук пак е полярността на оргонния заряд. Полезно, вредно... както знаем, си трябва и + и - :)
Отделно от това пък във водната структура може да е заложена дадена информация, която да оказва влияние (подобно на хомеопатията) и това влияние да няма нищо общо с оргонния заряд. Енергийните влияния са на множество поднива, не е само едно.
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Арахая

Re: Моля измерете

#152

Мнение от Арахая » 19 апр 2019 15:40

hyparh написа:
19 апр 2019 14:54


Арахая, + и - тук пак е полярността на оргонния заряд. Полезно, вредно... както знаем, си трябва и + и - :)
Отделно от това пък във водната структура може да е заложена дадена информация, която да оказва влияние (подобно на хомеопатията) и това влияние да няма нищо общо с оргонния заряд. Енергийните влияния са на множество поднива, не е само едно.
1ty, hyparh

А това означава ли, че в "+" вода може да се кодира нег.инф. и обратното? И как да си направим "+" вода чиста от всякаква инф.? Всичко до структурирането ли опира?

Потребителски аватар
ivchak
Мнения: 498
Регистриран: 25 ное 2014 20:53
Местоположение: ВАРНА

Re: Моля измерете

#153

Мнение от ivchak » 19 апр 2019 16:41

Плюс вода може да се направи с всякакви у-ва излъчващи положитела енергия(оргон) или въртящи водата в подходящата посока( както тръбите на Филип правени по Шаубергер . Най лесният начин без у-ва става като сложиш чашата с вода на лявата си длан а отгоре дясната длан и я подържиш така за около 1-2 мин. като си представяш как водата постепенно се зарежда.Така може и да програмираш(да я заредиш) с желаната от теб информация .По знаещите казват че водата "помни" информация до 20-на минути в зависимост от условията на съхранение.Преди зареждане с ръце, ръцете трябва да са измити за да не се пренесе и някоя вредна информация от някой бацил например :)) Това за зареждането с ръце се отнася ОСНОВНО ЗА МЪЖЕ тъй като при мъжете обикновено лявата ръка е приема енергия(т.е. е минус) а дясната плюс, докато енергетиката на жените обикновено е обратна laught Затова с махалото можеш да провериш каква е енергията на дланта на ръката с която не измерваш и ще се ориентираш Cheers Hola

Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Моля измерете

#154

Мнение от hyparh » 19 апр 2019 18:19

Полезна информация, Ивчак! hola2
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Арахая

Re: Моля измерете

#155

Мнение от Арахая » 19 апр 2019 20:40

Ивчак, 1ty за интересната и полезна инф. hola2

Мерих си дланите- лявата ми е "+", а дясната "-", значи не съм мъж Dance :)) . Шегувам се!

Моля за измервене- водата стоя на sunny вътре с планински кристал. 1ty
57420745_583060485520602_8498884528025108480_n.jpg
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6541
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Моля измерете

#156

Мнение от icrow » 19 апр 2019 20:46

Арахая, ти гледала ли си филма "Аз, моя милост и Айрин" ?
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Арахая

Re: Моля измерете

#157

Мнение от Арахая » 19 апр 2019 23:10

icrow написа:
19 апр 2019 20:46
Арахая, ти гледала ли си филма "Аз, моя милост и Айрин" ?
Не! Не обичам да гледам филми и ТВ като цяло и много малко съм гледала. Животът и ежедневието са достатъчен филм за гледане, за да имам нужда да гледам допълнително. Защо ме питаш? Нещо общо с темата измерване, оргон, вода, радиестезия ли има? Или искаш да ми кажеш заднофоново нещо с него. Ако не е свързано със темата тук и това което коментираме в нея, не ме интересува.
Но съм гледала( по стечение на случайни обстоятелства) филма "Параноя" на Джоузеф Файндър.

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6541
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Моля измерете

#158

Мнение от icrow » 19 апр 2019 23:34

:))
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Арахая

Re: Моля измерете

#159

Мнение от Арахая » 20 апр 2019 10:14

Ивчaк, пробвaх зaреждaнето нa водaтa c ръце ? Миcля, че рaботи и cтaвa +. Aко и друг пробвa, ще cе рaдвaм дa cподели резултaти 1ty

Потребителски аватар
ivchak
Мнения: 498
Регистриран: 25 ное 2014 20:53
Местоположение: ВАРНА

Re: Моля измерете

#160

Мнение от ivchak » 20 апр 2019 10:33

Не може да не работи sun -само трябва да си определиш времето на зареждане според твоите изисквания .Всеки случай мисля че не може да я заредиш с по силна енергия отколкото е твоята :)) Има и друг много стар начин за зареждане с ръце известен като 40 пъти прелята вода.Вземаш две чаши(желателно е да са без рисунки и надписи) пълниш едната и преливаш водата в другата чаша която държиш с другата ръка, и така 40 пъти, като последният път водата трябва да е в чашата която е в положителната ти ръка.Препоръчва се преливането да се прави пред слънчевият сплит.По време на преливането също можеш да програмираш водата мислено, а още по добре е на глас за лечение на някаква болежка или някакво друго желание Cheers Cheers Cheers

Отговори

Върни се в “Моля измерете!”