Моля измерете

Ако сте направили нещо, тук е мястото, където да получите мнения за него
Отговори
Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Моля измерете

#161

Мнение от Спиридон » 20 апр 2019 11:15

Ивчак,
Това с преливането и зареждането с ръце ми прилича малко като да стоплиш грейка с ръце, за да ти топли после в джобовете. Да не говорим как ще ѝ предадеш липсващ ти вид (нямам предвид просто + или -) енергия.
По-добре зареди направо себе си. Слънцето и Земята имат достатъчно за целта енергия.
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Потребителски аватар
ivchak
Мнения: 498
Регистриран: 25 ное 2014 20:53
Местоположение: ВАРНА

Re: Моля измерете

#162

Мнение от ivchak » 20 апр 2019 11:50

Здравей Спиридон, въпроса става малко философски :)) Тук хората са имали предвид не толкова енергизацията на водата - за което си прав , а настройката и с твоите вибрации.Това е и както писах възможност за нейното програмиране.Само се страхувам , че май не сме точно в темата и пак ще ми дърпат ушите Hush

manikaganga
Мнения: 118
Регистриран: 18 ное 2014 17:56

Re: Моля измерете

#163

Мнение от manikaganga » 20 апр 2019 11:57

Сетих се, че още като дете на морето или сутрин, като си миех лицето си играех, пълня двете си шепи с вода и преливам от едната, в другата, после лицето :)

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6541
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Моля измерете

#164

Мнение от icrow » 20 апр 2019 13:24

Магии от старата школа :))
Ивчак, общи теми няма значение дали ще има празни приказки или други неща. Никой няма да седне да я чете цялата тема. Но там където се обсъжда нещо определено да се разводнява с друга информация после е гадно да се чете от някой, който сяда за първи път да я чете. :)

Отностно това че не може да я заредиш повече от колкот самия ти имаш като заряд изобщо не е така. Справка монасите на Шаолин, Хитлер (ЧРД) и други. Обикновения човек е 10-30, което не е много за зареждане на вода или каквото и да е.
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Моля измерете

#165

Мнение от Спиридон » 20 апр 2019 14:45

Относно тази тема, както вече каза и icrow, няма проблем. Ама и нищо философско, а чисто практическа ми беше репликата. Би имало евентуално смисъл, ако (можеш да) промениш водата, ама само да ѝ се вдига заряда, като можеш сам да промениш енергията и то направо в проблемните си места ?
А колкото до наричане, баене, магия (или на когото каквото име му харесва) пак не виждам особен смисъл да го правиш на посредник, като можеш пряко на себе си. Ако е за друг, работата става много, ама много, много деликатна и границата между правомерно и нередно лесно се прекрачва.
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Арахая

Re: Моля измерете

#166

Мнение от Арахая » 20 апр 2019 16:05

Ивчак, ще пробвам и това с 40 пъти преливане :) Да видим какъв заряд ще докарам на чешмяната, която тук мирише ужасно на хлор и други работи... Пък и е добре да практикуваме и пробваме, а не само на теория. Старая се видаги на изпробвам in vivo нещата sun . Та 1ty и за тази техниката.

Иначе си мисля,че понеже хората сме към 80% H2O, ако мислите и емоциите ни са преобладаващо положителни или неутрални, ако психоемоционалната ни доминанта е стабилна с превес към неутралното/ "+", това ще е най-доброто добротворно самозареждане. Всичко останало- разни техники, методи, природни източници и т.н. е външно подпомагане, в което няма лошо, а напротив са прекрасно помощно средство, ако не умеем да се самозареждаме мислено. И в този ред на мисли, ако си заредим вода да е "+" , то това ще е в полза. :)

Потребителски аватар
ivchak
Мнения: 498
Регистриран: 25 ное 2014 20:53
Местоположение: ВАРНА

Re: Моля измерете

#167

Мнение от ivchak » 20 апр 2019 17:26

Знаех си че така ще стане . Арахая зададе простичък въпрос - как да си направи положителна вода от отрицателната и аз се опитах да и кажа някои от най лесните за приложение начини, а Айкроу ме праща в Шаолин при баш Мастерите Running . Не мисля че хора с нормална енергетика биха заредили вода с по висока от тяхната енергия, а и не това е бе смисъла на въпроса.
Спиридон, зареждането с ръце и така нареченото баене дава на човек възможност преди да погълне водата да неутрализира или трансформира вредната информация и някои химии в нея. Зареждането с ръце според мен е по практично примерно на публични места.Пък е и по икономично по моему да се ползват ръцете от които и без това постоянно циркулира енергия отколкото да изпиеш водата и да хабиш вътрешен ресурс за зареждане. Колкото до промяна на енергията в проблемните места си абсолютно прав - но който го може, докато с водата е по нагледно и по лесно според мен , особено за хора с по малко опит hola2

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6541
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Моля измерете

#168

Мнение от icrow » 20 апр 2019 18:15

В повечето случаи човек сам си слага границата. Особено като прочете някъде ми то не може повече. Въпрос на лично развитие. Аз също си обръщам заряда на продуктите на кокакола защото всички дори и банкя е -. Слагам си ръката отгоре за една секунда и си казвам това вече е положително и готово.
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Моля измерете

#169

Мнение от Спиридон » 20 апр 2019 19:58

icrow написа:
20 апр 2019 18:15
В повечето случаи човек сам си слага границата.
Някой беше написал на едно място:
"Човек е това, което си позволи да бъде."
Hola
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Потребителски аватар
ivchak
Мнения: 498
Регистриран: 25 ное 2014 20:53
Местоположение: ВАРНА

Re: Моля измерете

#170

Мнение от ivchak » 20 апр 2019 20:02

Ето тук ме хванахте в грешка :)) Дано не съм провокирал някакви ограничения в развитието на Арахая shy2

Отговори

Върни се в “Моля измерете!”