Моля измерете - Ескперименти

Ако сте направили нещо, тук е мястото, където да получите мнения за него
Отговори
Потребителски аватар
blade_x
Мнения: 32
Регистриран: 16 фев 2016 15:29

Re: Моля измерете - Ескперименти

#261

Мнение от blade_x » 04 апр 2016 20:22

Хмм, много интересно.
Първата чаша е с вода от 10л бутилка седяла около седмица в/у елементалите от първата снимка в този пост.
Втората чаша е пак от 10л бутилка, но на 2 дни.

Слагам и по отделно елементалите.
Имам съмнение за втория, който е направен от усукани медни жици.
Ще пусна снимките и в другият форум да видя Асен какво ще измери.
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6545
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Моля измерете - Ескперименти

#262

Мнение от icrow » 04 апр 2016 23:35

Може би с водата отгоре за толкова време е умряло излъчването на трискелиона. Случвало се е с мой устройства а и с други.

Първата снимка е 496. По отделно единичния е 560 а усукания е лек -.
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
blade_x
Мнения: 32
Регистриран: 16 фев 2016 15:29

Re: Моля измерете - Ескперименти

#263

Мнение от blade_x » 05 апр 2016 08:52

Снощи взех да измеря и аз водата и елементалите да видя защо така.
Водата от седмичния престой е около 7000 бовиса, единичния елементал ми излезе 8-9000 бовиса, а усукания 3-4000.
При неутрално 6500 май излезе виновника... :)
Явно нещо в него не е наред и аз имам едни съмнения, че трябваше май да се направи от 3 усукани, а не от 2.
За в момента съм махнал усукания и вероятно ще го разваля.

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6545
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Моля измерете - Ескперименти

#264

Мнение от icrow » 05 апр 2016 10:42

Говорили сме го инмпо рано и не веднъж. С усукан не се правят излъчвали! С усукан може да се пренася енергия. Когато на усукан са му свързани краищата на късо вероятно се получава натрупване което почва да излиза, но слабо. Ако искаш пробвай да свържеш краищата на усукания. :)

Спиридоне, ако искаш промени първия постинг в темата за трискелионите с основните неща които трябва да се знаят за тези които не им се чете цялата тема. :)
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
blade_x
Мнения: 32
Регистриран: 16 фев 2016 15:29

Re: Моля измерете - Ескперименти

#265

Мнение от blade_x » 05 апр 2016 11:04

Да, чел съм за усуканите. Но също и попаднах на информация за този с усуканите - водил се женски и в комбинация с единичния се усилвало излъчването.
Или информацията не е вярна, или съм го направил грешно от 2, а не с 3 жила, или аз нещо изобщо не съм разбрал. :)
Когато имам време ще направя от 3 жила и ще го замеря.
icrow, благодаря за включването. Beer

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6545
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Моля измерете - Ескперименти

#266

Мнение от icrow » 05 апр 2016 11:30

Няма проблеми :)
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Моля измерете - Ескперименти

#267

Мнение от Спиридон » 05 апр 2016 22:29

blade_x,
това е сайт, който и продава такива неща. Имай го предвид, като оценяваш инфото там. Например думата "елементал" (според автора на термина) няма нищо общо с трискелион и освен в този и още 1-2 сайта (копие един на друг) никъде другаде не се използва за оргонни излъчватели. Номерът е да звучи като загадъчно и древно име.

Играл съм си и с трискелиони от троен шнур - какво искаш да постигнеш с тях в повече от това, което става с единичен проводник?
icrow написа:Спиридоне, ако искаш промени първия постинг в темата за трискелионите с основните неща които трябва да се знаят за тези които не им се чете цялата тема. :)
Ами, най-важните (според мен) неща за трискелиони са точно в първите ми постове от темата, а и ще стане прекалено мързелива работа и то не от "твоя" тип мързел, дето води към прогрес :), ами от другия, дето си е просто мързел :))
Пък и някой, ако е решил да експериментира с промени, няма лошо. Току-виж открил нещо ново.

Не знам дали да не направим нова тема, в която да събираме такива общовалидни неща от практически опит, като например това за усуканите проводници. confus То няма проблем и аз да я отворя, де, ама май основно твой ще е приноса в нея, та затова питам. :)
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6545
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Моля измерете - Ескперименти

#268

Мнение от icrow » 05 апр 2016 23:30

Ами да няма да е лошо отвори. :)
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
blade_x
Мнения: 32
Регистриран: 16 фев 2016 15:29

Re: Моля измерете - Ескперименти

#269

Мнение от blade_x » 06 апр 2016 10:27

Спиридон, знам че се продават разни неща в сайта, но информацията си е информация и различна гледна точка.
Относно "елементалите" - не знам от къде ми попадна този термин. Може би не е правилен като определение, да, но по навик го използвам.
Сега не мога да се сетя от къде ми попадна инфото за този усукан трискалион в комбинация с нормалния. Реших да пробвам. Dance
Все пак нали експериментираме.
Изчел съм темата за трискалиона и продължавам да си я ползвам като справочник.
Изобщо много се радвам, че попаднах на този форум. Обнадежден съм, че не съм "куку". Up!

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Моля измерете - Ескперименти

#270

Мнение от Спиридон » 06 апр 2016 15:20

Ааа, аз не казвам, че ти използваш "елементал" неправилно. От сайта така ги бяха кръстили, че и други допълнителни имена им бяха сложили за авторитет. Оттам вероятно си ги видял или от Xnetbg, където също оттам са ги видяли.

За инфото - така е, инфото си е инфо, ама хората имат склонност да преувеличават, когато правят нещо и искат да убедят другите колко е невероятно, за да си го купят. Може и да си го харесват и затова така, ама за толкова време все трябваше да се усетят да пробват и по затворен контур. Затова си мисля, че не са много напред с материала, а са видели фигурата някъде, направили са я по най-лесния начин и дотам.
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Отговори

Върни се в “Моля измерете!”