Моля измерете - Ескперименти

Ако сте направили нещо, тук е мястото, където да получите мнения за него
Отговори
Потребителски аватар
SPYRO
Мнения: 1152
Регистриран: 22 май 2015 10:48
Местоположение: Пловдив/Белащица

Re: Моля измерете - Ескперименти

#371

Мнение от SPYRO » 02 авг 2017 12:32

Up! Е как да не изпиеш една студена вода

Popesko88

Re: Моля измерете - Ескперименти

#372

Мнение от Popesko88 » 17 авг 2017 16:32

1mag Как ви се струва този заряд, а изобщо как стават тези измервания,къде мога да открия пътеводител sunny 1ty
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Моля измерете - Ескперименти

#373

Мнение от Спиридон » 17 авг 2017 20:13

За идеи за измерване, прегледай този раздел:
http://www.styleglassbg.com/od/viewforum.php?f=35
Някъде имам и книги, качвани тук и в гаража.нет. Ако държиш, ще ги потърся, но в резултат на скромния ми опит и споделеното от по-добри в тази област съм убеден, че основната полза от всякакви ритуали е да се самоубедиш, че можеш да го правиш.
Свързването с какви да е същности, освен собственото Аз, намирам за много лоша идея, меко казано.

П.С. Извинявай, забравих да кажа добре дошъл. Та - добре дошъл.
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Моля измерете - Ескперименти

#374

Мнение от icrow » 18 авг 2017 21:55

Първата е 70 в началото на струята на втората е 140
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Popesko88

Re: Моля измерете - Ескперименти

#375

Мнение от Popesko88 » 18 авг 2017 23:07

Dance Благодаря! Това според каква скала излиза на водата? Или е директно в Еv? Ако е по новата радиестезийна, значи първата е нищожно, но положително, а втората бива шото е над 90. Не прочетох указания със или без светкавица? Иначе водата ни е обща за малък квартал от отделен каптаж и има добри качества.Извинете ако ви играя по нервите.Още тия работи са ми повече мъгла и малко вятър. Все пак съм едва прохождащо теле в тази наука(не знам дали това може да е точната дума) laught Днес си врътнах един "запер" по схемта на бай Фил( нашият админ) дето е в края на книжката за неговото възприятие за света ( не помня имена и дати, както и точното заглавие 1ke ). Ей ... Работи ! Поне схемата работи.Нямам осцилоскоп затова първо след старта ( от батерия ) се хванах с нагласата да ме тресе тока :)) ама Ц ( а съм чувствителен на слаби токове и импулси) Хм грешката не е в моя телевизор уверен съм! Я да видим какво ще каже радио-приемникът- " Фшшш, ала-бала, Фшшш"-смущава сеее. Бива значи. Теглих си една ... 7+20+7+20+7 ей тъй.Не че нищо ми няма... Hush ...И нищо!Знам, че с един път няма да стане, ама едно такова вътрешно ме дърпа за опашката.Викам си туй трепти, ама дали има ток на тия бакърени тръбички за които съм се заловил, или силно ги стискам че не може да текне?!? Пляс!-един език на електрода Wonky ...Бива значи. Има Dance . Та при условие че едва 1,7V разделя водната молекула, тука все нещо ще става. Та те така те... Това бяха моите измервания, без специална за целта апаратура. Остава да наблюдаваме физиологичнто действие във времето.Дано да съм бил поне малко полезен и за вас! Благодаря за вниманието! Bye

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Моля измерете - Ескперименти

#376

Мнение от icrow » 18 авг 2017 23:32

Веселяк си Up!
Скалата си е мое творение. Над 100 са значими заряди. Обикновено чешмяната вода е лек минус до лек плюс около 2 така че ако тази вода е без оргонизатори си е направо супер :)
Запера можеш изхода да го закачиш през съпротивление за светодиод или говорител и въртиш честотите. Най добре говорител щото с по високи честоти диода свети постоянно :)
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Моля измерете - Ескперименти

#377

Мнение от Philip » 19 авг 2017 06:12

Здравей.
Това е схема на Кларк.
Мисля, че и тук бях писал за нея, но с две думи.
Не прекалявай с нея.
Пускана по този начин унищожава огромна част от микроорганизмите в тялото.
За да възстановиш полезните чревни бактерии ти трябва кисело мляко или от тези хапове, дето ги пуснаха за след дълга употреба на антибиотици
Иначе можеш да разбереш, че действа единствено ако са ти миришели краката и спират (още след само едно използване) или имаш зъб, който работи - спира болката, защото изтрепва гадовете, предизвикващи процеса.

***

Правил си установка за ННО?
Наблюдавам Анализирам Променям

manikaganga
Мнения: 118
Регистриран: 18 ное 2014 17:56

Re: Моля измерете - Ескперименти

#378

Мнение от manikaganga » 20 авг 2017 08:39

Icrow, Филип, моля, когато Ви е възможно , дайте мнение за тези два камъка и мястото :)
IMG_1897.JPG
IMG_1906.JPG
IMG_1905.JPG
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

manikaganga
Мнения: 118
Регистриран: 18 ное 2014 17:56

Re: Моля измерете - Ескперименти

#379

Мнение от manikaganga » 20 авг 2017 08:42

Извинете за обърнатите кадри, за пръв път качвам снимки :)

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Моля измерете - Ескперименти

#380

Мнение от Philip » 20 авг 2017 09:48

Новия кромлех близо до Елена?
Наблюдавам Анализирам Променям

Отговори

Върни се в “Моля измерете!”