Моля измерете Правени устройства

Ако сте направили нещо, тук е мястото, където да получите мнения за него
Отговори
bluesky

Re: Устройства на bluesky

#481

Мнение от bluesky » 24 окт 2017 08:33

Супер!

Благодаря Ви и на двамата за информацията!

Аз не съм си лягал още... цяла нощ четох преводите на hyparh от книгата на "Aversome Life Force" from J.H. Cater...
Направо Ми СВЕТНА... ха, ха, хааа...

Доволен съм и за Пирамидката - а щом "дава" и (+)... "...Ние сме Човекът...", "...когато баща му беше майка...", ... даже няма да вреди (много)...
Да, щом не си падате по ПирамиТките, нека има и една "алтернативка", във Форума... да ги подхранва... ха, ха, хааа... ще се наложи да си нося Кръста.
(действително, в Окулта се асоциира с един от основните, саттанинскки емблематични силуети на гаднярите - пирамидата).

В интерес на Истината, когато бях инспириран и я правих/конструирах, още нямаше Интернет, и идеята бе базирана на прозрение, тогава по-смътно, а по-късно се изрази в ураган от материали за Свещенната Геометрия, с разпространението на дигиталните технологии на Нет-а. И материалите около подобни правилни солиди, с които екпериментирах, имах шанс да ги открия в малката, но много богата библиотека на Института/Университета, в който учих, както и в Градската библиотека на градчето, където тогава живях.
Така че - "извинен"...

В книгата, среднощното четене, намерих и обяснението на Cater, (translated from hyparh), за механизма на действие, (натрупването на заряди в Пирамидалната форма).
Аз предполагах, интуитивно, че действа като Леща. Оказа се "вярно", може би, а И действа и като Фуния, събирайки заряди от Земята.

Да, Филип, действително, въздействието и, главно на ръбовете, обяснява и защо дори само загатване на формата и, (построяването и), от "жици", пръчки и подобни... все едно въздейства...
Айкроу, ще прегледам по-внимателно и материали за радиоестезията, въпрос на време.

И сега... тук спирам, закусвам и лягам.

Благодаря, и дочуване и довиждане.

bluesky

Re: Устройства на bluesky

#482

Мнение от bluesky » 27 окт 2017 09:06

Пирамидката е с ъгли на стената - долу 72 градуса, горе, (върха) е 36 градуса.
Затова такава Пирамида я наричат "крайна" Пирамида, която единственно се помества "правилно" в петолъчна звезда, (или пентагон). Особен вид Пирамида, донякъде.

Когато я правих, нямаше 3D Програми, правена е в 2D Програма, съответственно. По онова време обикновенните картонени форми за опаковка, (и пр.), ги лепяха, т.е. изискваше се ръчен труд, или скъпо струващо оборудване.
Измислих сглобка, тип "клик", (без лепене), после се понесе по цяла Европа...днес е вече норма. С Пирамидката стана същото... Разнесе се като Дизайн продукт и по другите страни с изумителна скорост. Това, което виждате обаче, е Оригиналът.

Обаче по онова време колегите, копиращи, така и не схванаха основната и Идея, за Модел на преобразуване на Енергия... С течение на времето, по-късно, се появи и много литература, днес е ясно, (или още на повечето не им е "ясно", ясно ли е...)...
То и на Мен още не ми е съвсем claro, но, както казват патагонците... "...то что быть, того не миновать..."

Оргонните Устройства, които сте правили, много Ме привличат, и ще се заема постепенно да ги изпробвам и Аз, с Учебна и Практическа стойност...
Засега съм концентриран с една обемиста Тема, и само ще трупам Опит и Знания, докато успея да се пре-дефинирам.

За да повторя разяснението на Филип, (към Мен) - и така, ако, например, си представим:

един кръг, (условно), идващ към Нас/Мен, (наблюдателя), който в същото време се и върти около централната си ос, (точката, която чрез радиус го образува), то - ако кръгът се върти надясно, то това го приемаме на (+), позитивна, градивна Енергия.
Ако се върти наляво, (около тази същата ос), то такава Енергия я приемаме за (-), отрицателна, деструктивна Енергия.

Със забележката, че може да се наложи да се нуждаем и от единия вид Енергия, или дори от другия вид Енергия. Правилно ли съм разбрал презумциите?

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5598
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Устройства на bluesky

#483

Мнение от Philip » 30 окт 2017 09:47

Наблюдавам Анализирам Променям

bluesky

Re: Устройства на bluesky

#484

Мнение от bluesky » 30 окт 2017 20:10

--------------------------------------------------------
"...Дясно въртене
Гледаме винаги КЪМ ИЗХОДА на устройството.

Въртенето, което идвайки към теб е по часовниковата стрелка е дясно, творящо, поддържащо живота, положително, синьо на цвят. Същото се излъчва от северния полюс на магнитите. При измервания е със знак +

Ляво въртене
Гледаме винаги КЪМ ИЗХОДА на устройството.

Въртенето, което идвайки към теб е обратно на движението на часовниковата стрелка е ляво, разграждащо, отрицателно, червено на цвят. Излъчва се от южния полюс на магнитите. В общия случай при измерване е със знак - ..."
------------------------------------------------------

Благодаря Ти, Филип!

Значи правилно съм разбрал основата, която е осмислена (и договорена).
Така де, а то без фундамент... не само къща, и палатка едва ли е възможно да опънеш...

bluesky

Re: Устройства на bluesky

#485

Мнение от bluesky » 04 ное 2017 08:42

Здравейте ВСИЧКИ!

По липса на време за "търсене", (ако вече няма нищо подобно) ПРЕДЛАГАМ да се създаде БИБЛИОТЕКА, под кодово название, например

ЗАДЪЛЖИТЕЛНА БИБЛИОТЕКА ОТ КНИГИ, СВЪРЗАНИ СЪС СВОБОДНАТА ЕНЕРГИЯ,

всъщност Списък с всички ценни книги относно Темата.

или нещо подобно, (може да се измисли и подходящо, креативно "име").

Така всеки, интересуващ се, на базата на тази Библиотека, (може дори в рамките на Форума, да бъдат съхранени в дигитална форма, както и да се включат книжните им Копия), ще може да попълва Библиотеката, да я развива и обогатява. Тя ще послужи за База, която ще трупа Знания, които можем и да оставим след Нас.
Така ще има приемственност в търсенията на ВСИЧКИ, което ще позволи постепенно, ефекта да се превърне в кумулативен, и да се усили и Теорията, а и Практиката на търсенията.

Напълно съм и наясно, че самият Форум е подобна "Библиотека" вече. Имам впредвид най-вече книги, издадени в печат, и написани от неоспорими новатори в областта. И само най-доброто, естественно, необходимото, същественното.

Отделно, всеки един ще може да си качва на Собстевените си Дискове, необходимите книги, запазвайки постиженията и приемственността.

Какво ще кажете?

(този пост може да бъде преместен, естественно, на най-подходящото място във Форума)

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Устройства на bluesky

#486

Мнение от Спиридон » 04 ное 2017 09:07

Привет bluesky,
Има цял раздел "Библиотека" (един от първите е), както и тема за предложения за форума (в първия раздел от форума).
Също така, в духа на форума, е неподходящо и заглавие ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН за четива (книги, статии, постове и т.н.).
Имай предвид, че както ти нямаш време, така и администраторите също не сме безработни, а форумът е некомерсиален и се занимаваме с поддръжката му в малкото си свободно време. И ние също предпочитаме да го отделяме за описаното в него, а не за администриране :) .
В тази връзка, ще е сериозно улеснение, ако се преглеждат поне основно темите, за да се прецени къде и дали да се публикува дадено съобщение. Тук не се отнасят случаите, когато някой го е направил, но е затруднен да прецени. В такива случаи се включваме с удоволствие.
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

bluesky

Re: Устройства на bluesky

#487

Мнение от bluesky » 04 ное 2017 09:25

Hi, Спиридон-е! Добро утро!

Е-е-е... Аз май "...открих Америка..."... Ха, ха, хааа... извинявай за безпокойството - как съм пропуснал библиотеката... парадокс... Явно едно кафе не е достатъчно...
Благодаря Ти за бързият Отговор!

Приятен и Усмихнат Ден!

gomi
Мнения: 434
Регистриран: 18 ное 2014 17:25
Местоположение: майна таун

Re: Моля измерете Правени устройства

#488

Мнение от gomi » 06 ное 2017 19:05

tom salas.jpg
Здравейте,
моля за измерване от Icrow на тези устройства, и мнение от Филип за тях Beer
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
IT'S RIGHT THERE IN FRONT OF YOUR EYES!
John BEDINI

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6545
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Моля измерете Правени устройства

#489

Мнение от icrow » 06 ное 2017 22:39

Най силното е 340. Ама нещо не ми допада енергията. Може и от манекенката да е кофтито. :?
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5598
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Моля измерете Правени устройства

#490

Мнение от Philip » 07 ное 2017 05:46

От нея е кофтито. Има тъканни промени.
Опитах да се абстрахирам от нея, но енергията ѝ силно ги е повлияла, така че - не успях.
Като идея ми харесват, но явно всеки трябва да си ги направи сам - проблемът е никакъв :)
Наблюдавам Анализирам Променям

Отговори

Върни се в “Моля измерете!”