Пчелите общуват с електричество https://www.obekti.bg/nauka/pchelite-ob ... trichestvo

Промени на статичните оргонни устройства с времето

Кембъстър Хармонизатор Други
micronezia
Регистриран: 24 юли 2017 15:55

Re: Промени на статичните оргонни устройства с времето

Мнение от micronezia » 28 юли 2017 14:03

а може би след като оргонита преработи енергията в определената му среда и диапазон и я направи хармонична спира да работи защото е достигната хармонията в средата и всичко е балансирано

Потребителски аватар
icrow
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Мнение от icrow » 28 юли 2017 17:03

Съмнявам се при наличието на всички безжични излъчватели и негативни хора да успява да го направи това. Сега ми хрумна и още един вариант. Тези така наречени същности или хора да ги откриват и да ги "обезвреждат" :?
С мързел към прогрес. :))

Потребителски аватар
hyparh
Регистриран: 18 ное 2014 14:26

Мнение от hyparh » 28 юли 2017 19:28

Както Филип отбеляза в първия пост тук, според мен също, за да бъде "блокирано" едно оргонно устройство, то трябва да се промени неговата физическа структура (пък било то и на субатомно ниво - например промяна в гъстотата на електронния облак в атомните ядра). Нещо като постепенното размагнитване на магнити с времето.
Същност би могла да разбърка или блокира енергиите, но трябва да го прави постоянно, иначе изделието ще възстанови първоначалните си функции.
Отговорите на всички въпроси са пред очите ни, просто повечето хора не ги виждат - засега.

"As above, so below."

micronezia
Регистриран: 24 юли 2017 15:55

Мнение от micronezia » 28 юли 2017 19:35

а някой проверявал ли е дали постепенно спира или рязко от един път или дали има значение от какви матеряли са направени и формата на спрелите оргонни у-ва

Потребителски аватар
icrow
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Мнение от icrow » 28 юли 2017 22:34

Според мен ако им се обръща внимание няма да се прецакат. А за да се следи кога ще се прецакат ще им се обръща внимание и вероятно няма да стане :?
С мързел към прогрес. :))

Потребителски аватар
Philip
Site Admin
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Контакти:

Мнение от Philip » 29 юли 2017 06:17

icrow написа:Според мен ако им се обръща внимание няма да се прецакат.
:) Up!
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
blade_x
Регистриран: 16 фев 2016 15:29

Мнение от blade_x » 30 юли 2017 22:13

Здравейте,
Тъкмо преди ден-два си замервах всички оргонити да им видя състоянието какво е и получавам известие за отговор в темата :) Каква синхроничност.
Всичките са си наред - енергията им е добра и вършат работата за която са направени и програмирани.
Тези, които са репеленти се справят повече от отлично - вече нямам мухи по терасите и комари не се навъртат.
Имам един, който съм го направил специално за зареждане на вода - със шунгит и медни елементали (на някои няма да им хареса термина, но така съм приел да ги наричам). Също много добри резултати.
Периодично замервам и енергията на дома.
Изобщо съм много доволен от моите любимци :)
Обаче нямам време да се занимавам с тази материя като цяло, а ми се иска да има повече време за това. Colere

Отговори

Върни се в “Оргонни”