Клоуд бъстър и Кембъстър

Кембъстър Хармонизатор Други
Tyon

Re: Клоуд бъстър и Кембъстър

#11

Мнение от Tyon » 07 яну 2017 09:20

Здравейте на всички! Нов съм във форума, от скоро се занимавам с изработката на оргонити. Искам да помоля ако може да кача няколко снимки на оргонитите , за да ги премери някой какво излъчват и да си направя изводите как се справям, къде бъркам и тн.

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Клоуд бъстър и Кембъстър

#12

Мнение от Philip » 07 яну 2017 09:28

Здравей :)

Пускай в темата за измервания viewforum.php?f=38 или където решиш, че е най-удачно.
Наблюдавам Анализирам Променям

C5KOV

Re: Клоуд бъстър и Кембъстър

#13

Мнение от C5KOV » 19 мар 2017 19:22

Здравейте,не знам дали тук е най-подходящата тема,моля нека ако админът прецени,нека премести поста ми. Искам да попитам запознатите и усещащи оргонната енергия, ще си правя дестилатор за вода,като за целта ще преработя тенджера под налягане(инокс 18/10),на мястото на клапана и, ще монтирам медна тръба 12 мм.,която ще е навита като серпентина в друг съд,с цел втечняване на изпарената вода. Както разбирате,това е и принципа на варене на ракия по т.н. казани. Въпросът ми към Вас е смятате ли медта като най-подходящ за целта,или ще концентрирам DOR. А смятам и да си поиграя с тръбата,а-ла Шаубергер-яицевиден вход,намаляващо сечение,завъртане на посоката и т.н. Макар,че едва ли ще има ефект, след като няма точното налягане на входа.Предварително Благодаря!

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Клоуд бъстър и Кембъстър

#14

Мнение от Philip » 20 мар 2017 06:16

Идеята серпентината да е от мед не е добра. Причината е проста. В тази тръба ту ще има пари и вода, ту не.
Свойствата на медта са следните:
Ако мед е подложена на влага и въздух, тя прави слой, който е отровен и опасен за човека. Особено при пиене.
Така че при варианта, за който казваш ти, всеки път, когато пускаш дестилатора, тя ще е подложена на въздействието на пара и вода, а след това на въздух. Това ти гарантира, че всеки път в получената вода ще получаваш отрова.

Съвсем друг вариант е ако медта е постоянно във вода. Тогава окиси по повърхността и не се получават и водата е супер за пиене, като медта я изчиства от бактерии и вируси ( тя действа като среброто в купелите на църквите)

Ненапразно много пъти казвам за тръбите, които правя, че трябва да са в най-ниската точка и винаги да има вода в тях :)
Ако случайно по някаква причина останат без вода - задължително трябва да се свалят, да се напълнят малко с кварцов пясък и чрез резки движения да се почистят механично вътрешно от окиса, който се е получил от допира на медта с въздуха.
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6541
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Клоуд бъстър и Кембъстър

#15

Мнение от icrow » 20 мар 2017 07:24

Определено не е за тази тема а.
Фил, а с ракията пак ли така става?
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Клоуд бъстър и Кембъстър

#16

Мнение от Philip » 20 мар 2017 07:30

Абсолютно!
Наблюдавам Анализирам Променям

Bob

Re: Клоуд бъстър и Кембъстър

#17

Мнение от Bob » 20 мар 2017 08:06

Че аз други серпентини освен от мед в казаните за ракия не съм виждал! :?
То затова човек се напива от ракията, защото има отрови в нея. :))

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6541
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Клоуд бъстър и Кембъстър

#18

Мнение от icrow » 20 мар 2017 11:59

Е то нали и отровата в малки количества е вредна :))
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6541
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Клоуд бъстър и Кембъстър

#19

Мнение от icrow » 21 мар 2017 17:47

Имах предвид че не е вредна :))
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

micronezia
Мнения: 33
Регистриран: 24 юли 2017 15:55
Местоположение: sofia

Re: Клоуд бъстър и Кембъстър

#20

Мнение от micronezia » 28 юли 2017 13:34

добър ден искам да попитам Филип за вчерашната буря в Шумен (разбрах че си от този край) дали някой е използвал клоуд бъстър срещу нея и ако е ако можеш да кажеш какъв ефект е имало

Отговори

Върни се в “Оргонни”