Промени на статичните оргонни устройства с времето

Кембъстър Хармонизатор Други
Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Промени на статичните оргонни устройства с времето

#1

Мнение от Philip » 31 юли 2015 06:29

Вече твърдо се установи, че ВСЯКО СТАТИЧНО оргонно устройство намалява силата си във времето.
Трябва да разберем защо става това, за да можем да го избягваме
:)

Един от принципите в Природата е, че всяко нещо, което е с голяма разлика спрямо околното, с времето намалява тази разлика до определено ниво. (заглаждане ръбовете на отчупен камък, намаляване радиоактивността на обект, студено - топло и каквото друго се сетите :)

Лично моето мнение за момента е, че тази енергия променя във времето физически материала, от който е изградено то.

Всяка идея, обясняваща по някакъв начин промяната в силата на устройствата е добре дошла hola2 :) Hola
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
SPYRO
Мнения: 1152
Регистриран: 22 май 2015 10:48
Местоположение: Пловдив/Белащица

Re: Промени на статичните оргонни устройства с времето

#2

Мнение от SPYRO » 31 юли 2015 08:50

Тук ми стана много интересно Филип ,например аз от доста време се занимавам с кристали и други естественни източници (минерали) на тази енергия ,като техният ресурс поне според мен не се изчерпва или ако намалява е нищожно докато от телените устройства нищо не сьм усетил до ден днешен но те си работят това е ясно ,което ме навежда на мисьлта ,че като ги направим те придобиват потенциала си вследствие на формата която им придаваме но структурно не отговарят на природните ,може да има механизьм който да повлиява изчерпването на енергията защото не е образувано по природните закони ,какво правим ние -ами медта се извлича от руда преработвана многократно ,мисля че устройствата трябва да са непрекьснато заземени имам няколко оргонита разхвьрляни в смокиновата градина на село и когато и да ги проверявам винаги си усещам хладнинката от вьрха им но са с кристали вьтре имам 3 бр. без кристали от времето когато се учех да ги правя и те направо умряха за няколко месеца просто искам да кажа ,че природата уравновесява някак си нещата според нейните си разбирания както казваш ние изкопаваме и като и се намесим прекалено тя си заравя изкопаното от нас
-между другото тази година реколтата от смокини чупи всякви рекорди и като качество и колко са едри един комшия ги сравни с облагородени круши дали е от оргонитите ще видим догодина но има и една кайсия и тя пощуря от плододаване

Потребителски аватар
sorrry
Мнения: 66
Регистриран: 11 юни 2015 11:51
Местоположение: sofia

Re: Промени на статичните оргонни устройства с времето

#3

Мнение от sorrry » 31 юли 2015 09:37

Постоянен магнит в проводникова среда създава електромагнитно поле с обратна сила. С времето намалява заради нормализиране на структурата на кристалната решетка. За да се получи постоянен поток е необходимо и постоянно движение на магнита в проводниковата среда, предполагам, че и при оргонните устройства от проводников материал е същото. Може би и други хора го усещат на някакво ниво и затова се опитват да го захранват с всякакви видове енергии. Скоро истината ще изскочи. Hola

Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Промени на статичните оргонни устройства с времето

#4

Мнение от hyparh » 31 юли 2015 11:30

Може би е като при магнитите. Феромагнетикът се намагнитва чрез висок ампераж и се превръща в постоянен магнит, които запазва свойствата си няколкостотин години при идеални условия (при използване примерно в двигатвлчета, може доста по-бързо да отслабва).
По тази логика в проводниците на оргонните устройства може да се вкарва "стартиращ" оргонен заряд от ръцете на изработващия (знаем, че е най-добре да се правят на ръка, а не с машина) и след време този заряд да затихне, както се получава с магнитите, но при оргонните процеса да е доста по-бърз.
Мисля, че Спиро е прав и че това важи за оргонни устройства, съставени от проводници. Може би, ако се използва друг материал, работоспособността да се запази много по-дълго време.
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6541
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Промени на статичните оргонни устройства с времето

#5

Мнение от icrow » 31 юли 2015 11:37

Повечето ми изделия си зaпaзвaт пaрaметрите, но се еслучвaло, кaто дaм нa някой и дa умирaт след известно време. Товa е и основнaтa причинa дa не се рaзпрaвям с продaжби и тaкивa отношения.Всяко изделие е свързaно с човекa, който го е създaл и отношението нa човекa към него е товa, което го зaпaзвa в някaкви пaрaметри. Дори и природaтa дa го нaмaли е нужно според мен сaмо дa му обърнеш внимaние, зa дa се възстaнови. A фaкторите, които влияят сa много.
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Промени на статичните оргонни устройства с времето

#6

Мнение от Спиридон » 31 юли 2015 14:03

Philip написа:Вече твърдо се установи, че ВСЯКО СТАТИЧНО оргонно устройство намалява силата си във времето.
Трябва да разберем защо става това, за да можем да го избягваме
С абсолютна сигурност може да се каже само, че полето на някои статични устройства намалява прекалено бързо. Wub Ако погледнем оптимистично - все още не са направени всички възможни. :)

Моето виждане е, че:
1) кристалите са живи същества с огромен (от наша гледна точка) жизнен цикъл и затова енергията им се запазва, като естествено се влияе и от външни фактори;
2) има честоти, които "изключват" изделията от определен материал (а използваните материали не са толкова много) и това се използва за "прочистване" от такива устройства;
3) когато едно изделие е направено от "неживи" материали (т.е. които не са природни), за да работи то продължително, с него трябва да се "свърже" нещо живо, като не е задължително това да е само човек, животно или растение, може и камък да е например. За целта трябва структурата на полето и вибрацията (честотата) му да са определени, а не произволни.

Естествено остават и случаите на човешко въздействие върху определено устройство, целенасочено или несъзнателно.

Е, има един човек, който е изключение, но той само потвърждава правилото. Неговите устройства са по принцип непоклатими, но всички останали са криви и му цапат енергийно великите творения, та затова стават сакатлъци и с тях, макар и много рядко (само в случаите, когато не си мери сам изделията) :))
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Bob

Re: Промени на статичните оргонни устройства с времето

#7

Мнение от Bob » 31 юли 2015 14:27

Според мен вината да се намаля енергията на оргонните устройства правени от нас в този форум е единствено и само чрез външна намеса и то се знае от кого е причинено това. В следствие на причинените вреди на устройствата, започнаха да се скапват и неговите тотално, даже в отрицателна посока. В момента се вземат мерки за противодействие с нестандартни похвати. :))

Потребителски аватар
SPYRO
Мнения: 1152
Регистриран: 22 май 2015 10:48
Местоположение: Пловдив/Белащица

Re: Промени на статичните оргонни устройства с времето

#8

Мнение от SPYRO » 31 юли 2015 14:48

ААА ,значи трябва да се поставят някви защити за противодействие за енергийно влияние от чужди лица :)) нещо като код за достьп и ако него знаеш няма достьп до устройството ,майтапа настрана трябва да се пробва като се прави устройството и точно на финала задаваш код и край
"INVALID PRODUKT KEY" :))

Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Промени на статичните оргонни устройства с времето

#9

Мнение от hyparh » 31 юли 2015 15:29

Хаха :)) То майтап, но който ги умее тези неща, може и да се направи някакъв вид защита :) Мастерът ще си направи ментална, неразбиращият ще търси методи за физикална... а може ипълни глупости да говоря :))
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6541
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Промени на статичните оргонни устройства с времето

#10

Мнение от icrow » 31 юли 2015 15:32

Спиридоне Ентите могат ли и те. :))
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Отговори

Върни се в “Оргонни”