Оргонити

Кембъстър Хармонизатор Други
Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Оргонити

#41

Мнение от hyparh » 11 окт 2019 21:20

Демек с медни стружки пирамидата вече ще е с качествена за човек енергия?
Интересно какво ще е излъчването на супероргонит съставен от суперфина желязна прах (такава, каквато наскоро си взех). Всъщност аз ще правя нещо такова за феромагнитна сърцевина.
Само да остане малко време, че в момента бачкам на две места и е лудница.
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6541
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Оргонити

#42

Мнение от icrow » 12 окт 2019 00:03

Може да има алум, но не и да преобладава.
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Оргонити

#43

Мнение от Philip » 12 окт 2019 06:53

Хареса ми като красота на изработка, но точно както каза и Айкроу - енергията около него е различна от човешката.

С две думи ще обобщя аз какво си мисля за оргонитите (като естествено не смятам, че това обобщава всичко за тях.

За мен оргонитите могат да бъдат два вида.

Един - насочен към това да преработва околните излъчвания във форма, използваема и добра за човека.
Те могат да съдържат мед, злато, кристали. И колкото тези елементи са в по-различни големини в оргонита, толкова по-мощна ще му е енергията.

Втория вид са като тези и за целта, за която ги прави VIS - Насочени към това да са добри за Земята и Природата. Те могат да съдържат освен елементите от първия вид и алуминий, и сребро. ...И задължително - стружки от меко желязо. То е елемента, който поема енергия в себе си без да я отдава.
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
alexyeli
Мнения: 145
Регистриран: 30 май 2019 11:04
Местоположение: Espania

Re: Оргонити

#44

Мнение от alexyeli » 12 окт 2019 17:35

Да използвам момента и да попитам и аз.Преди години от саит с добра репутация се научих че е добре примерно да се добавя и някакъв органичен материал,отделно от самата смола.Съветваха хората да се добави щипка брашно от лимец заради концентрираната слънчева енергия и информация която съдържа.Също така и качествен кварцов пясък,отделно от кристалите които стандартно си има оргонита.Имах добри резултати при “подаряване“ около хаарп антени -така предизвиках дори,без да бях убеден ,че ще проработи и първия си “дъжд от ясно небе“ .Правехме ги със щерката на слънце и после се разхождахме с колелата да ги “подаряваме“,даже сега като се замисля,освен зеления камуфлажен оцветител търсих и кобалтова боя заради дребните и частици ,за формата на оргонита си ползвах обикновена паластмасова чаша 250гр, за еднократна употреба- абе голям гювеч се получи ама сработи. sun Вие какво смятате за лимеца в оргонита?
dubito , ergo cogito - ergo sum Dance1

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6541
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Оргонити

#45

Мнение от icrow » 12 окт 2019 22:10

На мен ми звучи, като добра идея.
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Оргонити

#46

Мнение от Philip » 13 окт 2019 06:53

За кварцовия пясък - супер. Трябва само да не е от най-фините фракции, че ще го "затвори".
За брашното - не чувствам да променя нещо, когато е в оргонит, освен ако не е в огромно количество, но тогава също ще блокира цялостното действие, както и финия кварц.
...Но това си е мое мнение, основано на чувства. Никой не е длъжен да се съобразява с него :)
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Оргонити

#47

Мнение от Спиридон » 13 окт 2019 08:20

Може би цели покълнали зрънца в долната част на оргонита?
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Оргонити

#48

Мнение от Philip » 13 окт 2019 09:02

Съжалявам,но не виждам да е по-различно
Наблюдавам Анализирам Променям

VIS
Мнения: 18
Регистриран: 01 фев 2017 19:22
Местоположение: БЕЛЕНЕ

Re: Оргонити

#49

Мнение от VIS » 13 окт 2019 09:44

Url –
www.littlemountainsmudge.com Тук има информация за оргонитите

Потребителски аватар
alexyeli
Мнения: 145
Регистриран: 30 май 2019 11:04
Местоположение: Espania

Re: Оргонити

#50

Мнение от alexyeli » 14 окт 2019 00:52

И аз днеска цял ден я преживям дилемата с лимеца.От една страна логиката ми казва че ТТ данните на лимеца са в плюс към оргонита,от друга страна се сещам за много от лекцийте на учителя Беинса Дуно в които той отрича яденето на семките на плодовете.Докторите обаче са открили в семките купища благини за организма, но само на материалното ниво ,където “единствените действащи“ енергий са тези от изгарянето на въглехидратите примерно.... confus Учителя обяснявава ,че плодовете всъщност са същества които израстват енергийно качваики се едно ниво нагоре смесвайки тяхното ДНК с нашето когато ги ядем,Примерно можем да преброим колко семки съдържа даден плод ,но не можем да преброим колко плодове се съдържат в една семка. Това само го споменавам за да обясня ъгъла на гледната ми точка спрямо представителите на растителното царство.От там и извода ,че затваряки съществото лимец пресовано в стягащата се смола,ефекта може да не е добър.... .Примерно учителя никъде не препоръчва яденето на кълнове точно по тия съображения,но пък това не им пречи на тия кълнове да си съдържат великолепни съставки за човешкия организъм,обаче омитайки ги в крехка въздраст им се отнема изконното право да дадът плод и поколение. olele И аз имам микроферма за кълнове, произвел съм бая оргонити с лимец ама ей го на- доиде ден и това да го претеглям на кантара ,особено след като и Филип спомена вече няколко пъти че чувството му не е добро за този вид комбинация на лимеца с оргонита и така само ми накланя везните към търсене на нова комбинация за рецептата на оргонита.... Astros
dubito , ergo cogito - ergo sum Dance1

Отговори

Върни се в “Оргонни”