WI-FI

Отговори
Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

WI-FI

#1

Мнение от icrow » 24 юли 2018 17:26

Това мързела не морел а мъчел. А и тъпотията много помага. zile От много време не спя добре и се събуждам, както и непрятно чувство през деня. Каня се аз да премеря да видя какво става с къщата, ама със каненето си оставам. Днеска най накрая се навих. Гледам че на втория етаж има силно негативно поле. Почвам да меря из стаята да търся източника и малко по малко стигнах до един сникърс :)) Ето че не само на кока кола са негативни нещата. :)) Не беше от него естествено излъчването в цялата стая, но беше интересно и да ви го кажа, като си взимате сникърс да му сменяте заряда. Негативното излъчване се оказа от рутера, а не е да не знам, че безжичния излъчва яко мизерия. zile Лепнах му един възел на Мировинг с отражател отгоре и нещата приключиха. Сега трябва и на таблета да си направя един, че всяко едно устройство с wi fi излъчва мизерия.
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: WI-FI

#2

Мнение от Philip » 24 юли 2018 19:38

Уф. Аз преди си го изключвах нощем, ама ... А трябва!
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: WI-FI

#3

Мнение от hyparh » 24 юли 2018 19:40

О, аз на моя от няколко години съм му турил един оргонит (откакто се научих да ги правя), като до настолния комп си държа още един.
Наскоро на работата на двата рутера сложих по един малък пирамидален оргонит Wub
Вероятно най-лесния метод за потушаване на вредните излъчвания, е да се постави малък кварцов кристал под натиск до излъчвателя. Като натискът може да се осъществи по най-различни начини, зависи от въображението. А в оргонита знаем, че той принципно си е под натиск заради стегналата смола.
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: WI-FI

#4

Мнение от Philip » 24 юли 2018 20:33

hola2
Наблюдавам Анализирам Променям

Отговори

Върни се в “Неутрализатори”