ЗДРАВЕ Медни вихрови тръби по Шаубергер

Зеолит Оргонни устройства Вихрови тръби Шаубергер
Отговори
Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

ЗДРАВЕ Медни вихрови тръби по Шаубергер

#1

Мнение от Philip » 16 ное 2014 19:32

piping.jpg
1.jpg
2.jpg
6.jpg
3.jpg
1.jpg
Ремонт0041.jpg
1.jpg
Повече за тези тръби има в сайта ми :)
http://fenix.styleglassbg.com
и по-точно в тази страница
http://fenix.styleglassbg.com/izvorna_voda/
Как ги развивах във времето с помощта на радиестезични измервания, правени от Айкроу и Кадуцеус (за което много им благодаря! :) ) може да се проследи тук: http://www.garaja.net/viewtopic.php?f=7&t=41
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Медни вихрови тръби по Шаубергер

#2

Мнение от Philip » 16 ное 2014 20:15

От години изучавам труда на Виктор Шаубергер. След като разбирането ми достигна високо ниво, реших, че трябва да вкарам тези знания в реалния живот.
Резултатът са тези медни вихрови тръби и надмина очакванията ми. Почти няма човек, който да ги ползва и да не ми е благодарил от сърце за напълно новата вода в своя дом. Phil

Ще опитам да систематизирам това, което вече твърдо знам за структурирането на водата, преминала през тръбите.

1. Физични промени на самата вода.
1.1 Повърхностното напрежение на водата става като при температура около 100 градуса. (измерим и измерен показател). Това означава много висока енергия на водните молекули при нормална температура.
1.2 Химическия състав на водата се променя (измерим, но неизмерван показател - само субективни наблюдения). След включването на тръбите в системата на къщата ми, варовика намаля много чувствително - съдя по отлаганията по метализираните части на душа. Изчезват и други включвания - вкуса на водата става доста различен. Шаубергер обяснява това с високата енергия, постигана при завихрянето на водата, която достига нива, при които става директно преобразуване на материята. (Нужно е водата да преминава с висок дебит през тръбата, за да се получи нужното завихряне и промяна)

2. Въздействие на водата
2.1 Растителността, поливана с такава вода, избуява и става чувствително по-устойчива на суша.
2.2 Животните я предпочитат при възможност за избор.
2.3 Човек.
2.3.1 Кожа и кожни проблеми. Кожата се хидратира по време на душ за много по-кратко време отколкото с необработвана вода. Поради високото повърхностно напрежение, водата действа като супер разтворител. При по-дълъг душ въобще отпада нуждата от ползване на шампоани и подобни химии. Косата престава да пада. Проявява се лек ефект на ново израстване на коса на плешивости и обезкосмени петна на главата. Изчезва пърхут. Ухапвания от насекоми преминават бързо, като и сърбежа от тях след душ изчезва за известно време. По-бързо зарастване на рани. С времето кожата по цялото тяло става по-мека и еластична. ... Всички тези ефекти се проявяват по-ярко при ползване на вана и душ накрая.
2.3.2 Костни проблеми. След дву, три, четири месечно къпане (според честотата на ползване и силата на пуснатия душ) с такава вода изчезват или драстично намаляват гръбначни и ставни проблеми. (Лично за мен това е първото нещо, което премахна постоянните болки в гръбнака ми - проблемен ми е още от дете, лежал съм и по болници)
2.3.3 Общ комфорт след къпане. Намалява чувството на умора и напрежението от деня. При нервност - успокоява нервната система.
2.3.4 При пиене на така обработена вода има реални здравни ползи, но ще се въздържа да коментирам.

3. Други променени свойства на водата. Завихрянето й по три строго последователни начина в тръбите я изчиства от всякакви предишни енергийни натоварвания, структурира и енергетизира. Излизащата след тръбите вода е със същите характеристики като високопланински сенчест горски извор. Поради това тя може да бъде много лесно мисловно или по друг начин програмирана за каквато цел е нужно.
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: ЗДРАВЕ Медни вихрови тръби по Шаубергер

#3

Мнение от Philip » 01 май 2015 09:22

А това е едно видео на руски, в което завихрят водата и това, което са установили - какво прави завихрената вода (при това - без да ползват нужните материали - мед и сребро :)) ) :)
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: ЗДРАВЕ Медни вихрови тръби по Шаубергер

#4

Мнение от Philip » 05 май 2015 07:11

Отдавна не е мерен оргонния заряд на тръбите, които правя (май последно в "гаража" :)) )
Не би трябвало да има промени, но няма лошо да се измери контролно :)

Айкроу,
Много те моля да измерване Wub Worship
Налягането на водата при снимките играеше между 2,5 и 2,7 атм
струя U образна.jpg
струя дълга тръба.jpg
струя къса тръба.jpg
А тези снимки ги слагам, просто защото си ме кефят как изглеждат тръбичките Dance :))
U образна.jpg
хидромасажен панел.jpg
мивка.jpg
Хубав, хубав ден!!! :) Hola sunny
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: ЗДРАВЕ Медни вихрови тръби по Шаубергер

#5

Мнение от icrow » 05 май 2015 08:37

Няма сми. Сложи си нещо проточно с лампички :)) Слав, това не е заяждане! Да не почнеш да търсиш под вола теле сега :))
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Bob

Re: ЗДРАВЕ Медни вихрови тръби по Шаубергер

#6

Мнение от Bob » 05 май 2015 14:41

Сложи си нещо проточно с лампички :))

С тези лампички ще потръгне бизнеса. Хората искат шаренийка. :))

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: ЗДРАВЕ Медни вихрови тръби по Шаубергер

#7

Мнение от icrow » 05 май 2015 15:37

Всъщност и aз искaм дa си вземa тaковa дa ми свети. :))
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: ЗДРАВЕ Медни вихрови тръби по Шаубергер

#8

Мнение от Philip » 05 май 2015 16:13

И двамата ви е светнало Слънцето sunny Wonky :))
Я се прибирайте някъде на сянка! :))
Ние си знаем приказките и за какво ги казваме, ама като попадне някой нов човек ще има да се дзвери какви светлинки са ви подгонили confus :))
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: ЗДРАВЕ Медни вихрови тръби по Шаубергер

#9

Мнение от icrow » 05 май 2015 19:07

Te новите така или иначе не четат. Направо искат отговори, така че споко. :)

Първа снимка начало 313 край 265
Втора 211 край 181
Трета 313 край 255
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Bob

Re: ЗДРАВЕ Медни вихрови тръби по Шаубергер

#10

Мнение от Bob » 05 май 2015 19:33

Филип, ти ще слагаш ли светлинки на твойте тръби :))

Отговори

Върни се в “Пречистване, енергетизиране, структуриране на вода”