Проблем с показване на нечетени съобщения

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Проблем с показване на нечетени съобщения

#1

Мнение от icrow » 22 ное 2014 13:08

Преместен пост на icrow от темата за устройствата на Ринат Шаймуратов.

"пп

На някои теми не ми свети в червено, че има нови постове. :) Примерно тази не светеше а темата с парното светеше."

Преместен пост на Philip от темата за устройствата на Ринат Шаймуратов.

"***
Всички теми ги правя с едни и същи настройки, така че не би трябвало да има разлики.
Когато има основни теми, теми и подтеми, и има ново мнение в подтемата, тогава става червено само това, което е пред нея и е правоъгълник с прегънат край. Ако гледаш форума през телефон, то е толкова малко, че може и цвета да не разбереш, че е червен, а не син, защото се променя само очертанието му. ...Това е ланс само де - демек предположение. Надявам се да е от това, а да не е друго, че тогава и идея нямам къде да търся проблем. :))"

През двa компютърa и телефонa, нa който дисплея не е никaк лош. И товa не е е винaги. Имa някaквa избирaтелност.
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: У-ва за изследване - Ринат Шаймуратов - Общо запознаване

#2

Мнение от Спиридон » 22 ное 2014 15:47

Да не би автоматично да ти опреснява отворени прозорци на някое от устройствата и затова на другото (което в момента гледаш) да не ти светят в червено, защото смята, че вече си ги видял?
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: У-ва за изследване - Ринат Шаймуратов - Общо запознаване

#3

Мнение от icrow » 22 ное 2014 20:17

Не почти никога по едно и също време не е отворен форума на всички. А и още от първото ми влизане всичко което беше писал Филип ми седеше прегледано. :)) Все едно някой ми ползва акаунта. Надали де. :))

Гоми аз ще пробвам, ама не знам кога, но със сигурност мисля да изкомбинирам неговата технология с моята. :) Дано не се надрусам много :))
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: У-ва за изследване - Ринат Шаймуратов - Общо запознаване

#4

Мнение от Philip » 22 ное 2014 20:32

Ами - защото си ги знаеш тези работи, Айкроу! Затова ти ги дава така.Умни са ти машинките :))
Аз в началото имах подобен проблем в гаража. Оттогава взех да си натикам "активни теми" - там виждам кога има нещо ново след последното ми влизане. Явно самата платформа нещо и куца...
А иначе ти имаш възможност да видиш кога е влизано с акаунта ти последно - чукваш на потребители и виждаш кога е последното влизане на потребителя.
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: У-ва за изследване - Ринат Шаймуратов - Общо запознаване

#5

Мнение от icrow » 22 ное 2014 20:39

Е последно ми дава, че съм бил в същата минута в която проверявам. :)) Както и да е не е толкова важно. Да не цапаме темата :) Надали има кой да ми разбива пароли и тн. Платфорамта се ебава.
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: У-ва за изследване - Ринат Шаймуратов - Общо запознаване

#6

Мнение от Philip » 22 ное 2014 20:51

Не го мисли. Лошото е, че е неудобно.
Ще има да местя мнения в нужната тема, но утре сутрин, че сега да не оплескам нещо :)
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Проблем с показване на нечетени съобщения

#7

Мнение от Philip » 23 ное 2014 07:36

Айкроу,

Пробвай моля те, като заредиш началната страница на форума и натиснеш "Виж нечетените чнения" дали ще ти излязат наистина всички нечетени или ще има и такива, които не си чел, а не ти се показват, като сравниш тези с тези, които излизат при натискане на "Виж активните теми"

Май стана малко оплетено, ама ти си умен - ще схванеш :))
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Проблем с показване на нечетени съобщения

#8

Мнение от icrow » 23 ное 2014 09:55

Зa сегa е добре. :)
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: У-ва за изследване - Ринат Шаймуратов - Общо запознаване

#9

Мнение от Спиридон » 23 ное 2014 10:52

icrow написа:А и още от първото ми влизане всичко което беше писал Филип ми седеше прегледано.
При първото логване с парола и при мен всичко до момента излезе като прочетено. Сигурно така е нормално.

Някой знае ли начин човек да се абонира да получава известия за теми, по които не е писал?

П.С. Неправилно се изразих - някой да знае начин човек да се абонира за всички теми, дори и за тези, в които не е писал, без да ги обикаля една по една?
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

manikaganga
Мнения: 118
Регистриран: 18 ное 2014 17:56

Re: Проблем с показване на нечетени съобщения

#10

Мнение от manikaganga » 20 юли 2017 07:23

От известно време при мен се получава нещо странно. Защото телефонът ми е стар, а и на село нета е слаб влизам с парола, когато на брояча видя, че има нови. Но като вляза с паролата и искам да видя новите мнения, ми излиза, че няма такива. Благодаря :)

Отговори

Върни се в “Мнения и въпроси относно форума”