Билки

Прости, но действащи начини за бърза помощ при различни проблеми. Само за лично изпробвани неща!
Отговори
Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6545
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Билки

#41

Мнение от icrow » 19 авг 2015 23:39

Този антибиотик за първи път го пих. Ако са развили резистентност преди това нз.
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
SPYRO
Мнения: 1152
Регистриран: 22 май 2015 10:48
Местоположение: Пловдив/Белащица

Re: Билки

#42

Мнение от SPYRO » 20 авг 2015 09:13

Боб ако можеш да ни снабдиш с Кримски чай ще сме много задьлжени поне аз ,ще ми спестиш едно дьлго пьтуване този чай е уникален останала ми е само една китка от него а бях купил от една лелка 20бр. няма да откажа на предложението ти без значение колко ще струва този чай е безценен а сега е точно момента на брането
Айкроу , Годжи бери се продава вече на много места особено по големите вериги 100гр. са около 3лв и пакетчето стига за месец и малко дори и да пише произход Китай не е проблем това му е родината на този плод ,а за разсад ми ги донесе един тьрговец от София обикаля по борсите но не знам от кьде точно ,бяха по 10 лв. коренчето имам 5 бр.
sheki каква добавка искаш по точно да направиш за борба с вирусите най ефикасно е сребьрната вода аз си вземам от нашия манастир имат една огромна сребьрна камбана и там я приготвят как си му е редьт

Потребителски аватар
SPYRO
Мнения: 1152
Регистриран: 22 май 2015 10:48
Местоположение: Пловдив/Белащица

Re: Билки

#43

Мнение от SPYRO » 20 авг 2015 09:37

Сьвсем скоро при варене на билки започнах да слагам зеолит и шунгит вьтре ,сякаш има по-бьрз ефект тогава не сьм сигурен но да знаете най добре действа един чай ако се пие по време на изстиването и един чай е най лековит до около 24 часа след сваряването по-дьлгия престой особено в хладилник го прави неефикасен
Направил сьм няколко стьклени шишета опаковани с алум. фолио и хартиено тиксо ,на дьното имат по един трискелион от вьншната страна разбира се за вода няма грешка сега смятам да ги пробвам и с чай да видим ,иначе стават точно като термос ако намерите декоративно тиксо за най вьншния слой , а против счупване се прави като накрая напьхате шишето в една пет бутилка от минерална и леко отстрани го духнете с горещ вьздух и пет бутилката се самозатяга около шишето

Bob

Re: Билки

#44

Мнение от Bob » 20 авг 2015 11:14

Боб ако можеш да ни снабдиш с Кримски чай ще сме много задьлжени поне аз ,ще ми спестиш едно дьлго пьтуване този чай е уникален останала ми е само една китка от него а бях купил от една лелка 20бр. няма да откажа на предложението ти без значение колко ще струва този чай е безценен а сега е точно момента на брането
SPYRO, няма никакъв проблем да ти набера и да ти го пратя по Еконт. Ще ти струва само еконта.
Ако можеш да ми кажеш точно къде се намира около Малко Tърново ще ме улесниш доста. Дай някакви GPS координати, ако имаш, но на лични, че не се знае кой чете и да не вземе да ги зареди с някаква отрицателна енергия. ;)
А за какво се ползва този чай?

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6545
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Билки

#45

Мнение от icrow » 20 авг 2015 11:38

И аз се включвам в поръчката. :) На мен може по друг начин да ми ги пратиш, ама ще се чуем. :)
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
SPYRO
Мнения: 1152
Регистриран: 22 май 2015 10:48
Местоположение: Пловдив/Белащица

Re: Билки

#46

Мнение от SPYRO » 20 авг 2015 11:44

Това не исках да го пиша ама май се налага ,тук на работа има един колега шофьор дето 7 год. нямаха деца и след комбинация от Кримски чай и орлови нокти малката вече е на 11 месеца ,дали защото повярваха или билките помогнаха не знам
-не исках да го пиша ,че става като голяма реклама

Чаят действа мигновенно на дихателните пьтища още след третата гльтка се усеща отваряне на синусите и човек диша по сьвсем друг начин ,което е невероятно ,който не е пробвал не знае аз лично сьм и други са ми го казвали ,оригиналният чай се отличава с това че след сваряване сякаш има дьх на мокра прьст след дьжд но много е свеж и само като го помиришеш 1-2 мин. всичко се отпушва просто е фантастичен за асматици в комбинация с полската салвия ,казвам го от личен опит едно дете на една позната на жената от Велинград вече година и нещо си ходи на училище като другите деца и е захвьрлило лулата с хималайските соли
http://kasnaprolet9999.blog.bg/hobi/201 ... to.1064646

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Билки

#47

Мнение от Спиридон » 20 авг 2015 13:37

SPYRO,
Долното си е мое лично мнение и може и да е напълно невярно :), но пък може и да съм познал.

Трискелионите създават "структурирано" поле (не знам как да го обясня по-точно, и на мен не ми е напълно ясно).
За разлика от при човек, където оптималният брой витки е индивидуален, за зареждане на вода е най-добър 4-витков трискелион - не знам защо, така ми показва махалото, а и на вкус се получава по-добре (поне според мен и домашните ми). При трискелиони с повече витки водата става някак по-тежка и по-плътна, едва ли не някак мазна.
Това "структурирано" поле може да наруши "структурата", която създават във водата на отварата веществата в билките или други (напр. хомеопатични) лечебни съставки.
Докато един възел на Мировинг създава "неструктурирано" поле, т.е. то би трябвало да усилва ефекта от лечебните вещества.

В никакъв случай не се опитвам да те разубеждавам да опитваш с трискелион, защото няма как да съм сигурен, че съм прав. Просто искам да кажа, че ако с трискелион не става, няма да означава, че оргонизирането по принцип не усилва лечебното действие на отвари и извлеци. С друг оргонизатор може да има много добър ефект.
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Потребителски аватар
SPYRO
Мнения: 1152
Регистриран: 22 май 2015 10:48
Местоположение: Пловдив/Белащица

Re: Билки

#48

Мнение от SPYRO » 20 авг 2015 14:00

Спиридон ,оценявам сьвета ти и ти благодаея за споделянето на твоя опит и на мен ми звучи че по-скоро си прав но един опит не пречи ;)
сьс сигурност ще пробвам и с вьзел те шишета са си за вода по принцип

Потребителски аватар
SPYRO
Мнения: 1152
Регистриран: 22 май 2015 10:48
Местоположение: Пловдив/Белащица

Re: Билки

#49

Мнение от SPYRO » 13 яну 2016 08:06

АКАДЕМИК БОРИС БОЛОТОВ: „Безсмъртието е реално” или как да бъдем здрави в нездравия свят

Фермент със змийско мляко: Взимат се 3 литра млечна суроватка от козе мляко, захар за втасване, чаша сухо или прясно нарязана билка змийско мляко /листата и стъблата/. Растението се поставя в торбичка от марля и с тежест се потапя на дъното на буркана. Сместа се загрява и за да се пресече, се прибавя около 1 чаена лъжичка сметана, по добре от козе мляко. След това бурканът с бульона, покрит само с няколко слоя марля, се съхранява на топло и тъмно място. За две седмици се образуват доста силнопречистващи млечнокисели бактерии, а продуктите от тяхната дейност имат способността да обновяват и почистват повърхностите, върху които попадат. Не случайно на руски език билката змийско мляко е наречена „чистотел”.
Вътрешната употреба на фермента по половин чаша преди хранене за 1-2 седмици води до пълно възстановяване на епителната повърхност на стомаха и на целия стомашно-чревен тракт. От епителните власинки на червата се откъсват и всички по-тежки метали /олово, живак, талий, бисмут и др./. Ферментът е особено полезен за прилагане в замърсени с радиация райони, защото извежда от организма радионуклеидите.

Кралско пиво: В трилитров буркан с кладенчова вода се добавят 30-40
разрязани надве конски кестена. Добавя се чаша захар и за закваската половин чаша млечна суроватка или 1 чаена лъжичка сметана. Квасът се държи в топло помещение с температура около 25-35 градуса не по-малко от две седмици. Приятната на вкус напитка се употребява по половин чаша 20-30 минути преди хранене. Този квас укрепва организма, прави го неподатлив на много заболявания, подсилва ендокринната система, което защитава организма срещу грипни заболявания. Напитката увеличава съдържанието на мед и калций, а също и на кобалт, който при повишен радиационен фон намалява значително.Увеличава и количеството на йод в организма. Пивото, което напомня на бирата, може да се пие и в по-големи количества, но след всяка изпита чаша от него в буркана се добавя още една чаша вода и 1-2 супени лъжици захар. И без да се добавят кестени, квасът стига за 2-3 месеца. Могат да го използват и деца до 10 години.

Направих свое проучване за храните в древността и сьм почти убеден че преработената от правилните бактерии храна е най полезната било тя квас,вино или млечно кисели бактерий,така се правят и кумис и оловина (рьжена бира) 2 характерни по нашите земи питиета като кумис сьм приготвял но сьс сигурност ще пробвам и оловината

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6545
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Билки

#50

Мнение от icrow » 08 апр 2016 20:10

http://milanov.net Магазина и човека са в кв. Симеоново. Казват че разполагат с всички билки в българи, които растат. Също така имат и ирисова диагностика и прегледите били безплатни. Предписват и лечение за дадената открита болест. От там си взех мед. Каза човека че само веднъж в годината обира меда. Явно това води до някакво качество. И наистина толкова е ароматен и вкусен. Определено най добрия който съм ял и си заслужава 15те лева, които дадох за него.

Трябва да отворим една тема за ирисовата диагностика иридология.
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Отговори

Върни се в “Здраве”