Разработки на Дидо (Райф и Мишин)

Типове уреди и честоти
Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Разработки на Дидо (Райф и Мишин)

#41

Мнение от Philip » 24 дек 2020 05:26

1ty :)
Наблюдавам Анализирам Променям

bobi88
Мнения: 2
Регистриран: 08 дек 2020 15:09
Местоположение: Varna

Re: Разработки на Дидо (Райф и Мишин)

#42

Мнение от bobi88 » 06 яну 2021 17:15

Привет на всички! Желая да си поръчам от разработките на Дидо.Ако може да получа някакви кординати за връзка с него.

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Разработки на Дидо (Райф и Мишин)

#43

Мнение от Philip » 08 яну 2021 05:13

Още вчера сутринта написах в лични съобщения телефона му, но не сте го отворил :)
Наблюдавам Анализирам Променям

bobi88
Мнения: 2
Регистриран: 08 дек 2020 15:09
Местоположение: Varna

Re: Разработки на Дидо (Райф и Мишин)

#44

Мнение от bobi88 » 08 яну 2021 16:02

1ty

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Разработки на Дидо (Райф и Мишин)

#45

Мнение от Philip » 05 май 2022 05:48

IMG_20220504_175908.jpg
Това е последното творение на Дидо. (не само де, но в тази област :)) )
От вчера вече го имам и мога да кажа за личен опит с него.
Около 2 минути след пускането му болката намалява чувствително, а след още няколко изчезва напълно :) Говоря за болки в гръбнака, рамената и стомаха - там имах охчета - там го пусках :))
За първи път от много нощи спах спокойно без да ме боли нещо.
Сега съм пак с него :)) - да си вържа гащите за през деня :))

Като цена е с 30 лв повече от предишното.
Като херци - също е повече.
Междувременно е правил с няколко различни основни честоти, препоръчвани от руснаците.
Тъй като вече работи с няколко наши лекари, ползващи нещата му - много бързо получава обратна връзка и променя каквото е нужно според изискванията и мнението им.
Та - с две думи - Човекът не лежи на вече създаденото от него, а постоянно развива и променя Up! Worship
ПП
Като отида на работа ще сканирам каквото е написал в листовката с уреда и ще го пусна тук :)
temico.jpg
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Разработки на Дидо (Райф и Мишин)

#46

Мнение от hyparh » 05 май 2022 16:21

Всъщност, Дидо няма ли собствен сайт с нещата, които изработва и предлага? Ако не, то определено мисля, че трябва да има такъв :) Аз може да ударя едно рамо с изработката, макар че все още се причислявам към учащите се в тази материя (наскоро успешно мина защитата за C# Web проекта към SoftUni), като засега работя на .NET 6.0 с вградения bootstrap, но мисля да изкарам и курсовете JS Advanced и React.
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Разработки на Дидо (Райф и Мишин)

#47

Мнение от Philip » 06 май 2022 05:22

Up!
Респект за супер задълбаването ти в програмирането! Worship Забавлява ли ти се мозъка вече самостоятелно със зацепване в редове, цикли, присвоявания и зацикляния? :)) ...Щото като задълбаеш много в кода - тъй става :)) :)
***
Дидо по принцип се занимава с разработването и внедряването на нетипични електронно базирани системи из страната. И поддръжката им - естествено. Самостоятелно.
С това си вади хляба.
Разработва, програмира, изработва и ги оживява :)

Всичко, което прави и съм пускал тук е за негово собствено удовлетворение, и за помощ на когото му е нужно.
Не ги прави, за да печели от тях. Прави ги в свободното си време. Ама щото разбиранията са му, че всичко, което излезе от главата и ръцете му трябва да е качествено и да изпълнява максимално функцията си, поръчва и матрици за изливане на някои детайли (и естествено - за отливането им), за изработването на платките, които е разработил и влага в нещата, плаща и за механичната изработка на някои други, та реално нищо от направеното от него в тази област не му носи печалба. Напротив.

Примерно това, което пуснах по-горе е бъкано с микросхеми в самото него, върху платка и всеки видим детайл е отлят, обработен и свързан в едно цяло суперско нещенце, а изобщо не се и усещаш че е така, докато не помислиш какво ли пък го кара да работи Wonky Извън него е само захранването, което си е купешко :))

Тотално се отдръпна от нета преди години, след като беше пускал схемите на разработката си на Райф уреда и ги използваха разни тъпи печалбари да произвеждат такива, рекламират и продават, но без да са изпълнени точно по схемата, без разбиране, и като следствие естествено - без да вършат това, за което са предназначени.

...Та - тъй то.
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Разработки на Дидо (Райф и Мишин)

#48

Мнение от hyparh » 06 май 2022 11:44

Ясно, така си е преценил човека.

Philip написа:
06 май 2022 05:22
Респект за супер задълбаването ти в програмирането! Worship Забавлява ли ти се мозъка вече самостоятелно със зацепване в редове, цикли, присвоявания и зацикляния? :)) ...Щото като задълбаеш много в кода - тъй става :)) :)
Като разбера дадено нещо и почват забавленията, в процеса на учене - не чак толкова :)) Има доста тегави етапи, в които човек се замисля сериозно дали ще може да продължи. В крайна сметка практиката учи най-добре - когато човек седне сам да измисля, пише и да си блъска главата върху даден проблем (и да скролва из Stack Overflow :)) ), докато лекциите и това да гледаш как някои пише код, дават само основата. Но и преподавателите ни са много добри с учене на най-новите технологии, съвети за наближаващи "подводни камъни" на които да обърнем по-голямо внимание, окуражаване да не се отказваме и т.н. При всички положения гимнастиката за мозъка е велика, съпоставима с това да човъркаш из някоя физична теория и да я навързваш с реалността :)

От личен опит видях, че по интервюта питат много за алгоритми, та ще трябва и на тях да наблегна сега, понеже не сме ги учили в C# пътеката. Важното е, че най-трудния етап вече мина, оттук нататък може само да се надгражда sun
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Tefala
Мнения: 1
Регистриран: 09 май 2023 06:14
Местоположение: с. Чемиш

Re: Разработки на Дидо (Райф и Мишин)

#49

Мнение от Tefala » 10 май 2023 06:42

здравейте на всички от скоро чета всичко за делата на всички тук и съм очарован може ли някой да ми пусне тел на Дидо. Благодаря

Viki
Мнения: 9
Регистриран: 11 сеп 2020 07:16

Re: Разработки на Дидо (Райф и Мишин)

#50

Мнение от Viki » 22 мар 2024 20:02

Здравейте,използвам хилката на Дидо от доста време за цялото семейство доста успешно при най-различни здравословни състояния.Определено съм доволен.Имам и Монтанския запер без да му правя реклама,ама не е нещо уау тъй да се каже.Прекарах някаква настинка преди известно време и този път по трудно мина,накрая се наложи да си взема Нурофен за да я парирам но,след около седмица се появи кашлица която трудно контролирам без илачи и чайове.Този път хилката не ми помага особенно въпреки,че вечер си лягам с нея.Понякога с часове я ползвам при абнормни състояния.Преди около 2г. в самото начало на пандемията нещо ни хвана с жена ми и основно използвахме хилката,оправихме се.Тя настоява да си вземем и по-новата му разработка.Актуален ли е номерът му?Имам и терахерцова пръчка само,че клонинг,не е оригинална на I terra care,и все още не съм видял особена помощ от нея.Въобще не знам дали има голяма разлика от оригинала за около 650$ и клонингите които продават в Али Баба или Али Експрес.

Отговори

Върни се в “Биорезонансна терапия”