Биорезонанс Типове уреди и генератори на честоти

Типове уреди и честоти
Отговори
Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Биорезонанс Типове уреди и генератори на честоти

#1

Мнение от hyparh » 29 ное 2014 13:10

Philip написа:Откакто направих и ползвам генераторчето на Хулда Кларк - просто забравих какво е това да те болят зъби (освен при невралгични истории.
За съжаление - не съм забравил какво е това зъболекар, че имам купища стари пломби, които с времето си се скапват и отделят.

Реално уредът е генератор на ПРАВОЪГЪЛНИ импулси с честота между 30 000 и 40 000 херца (30 - 40Khz) Където и да си в тази честота - тя действа унищожаващо на всякакъв тип бактерии, гъбички и вируси. Наблюденията не са само мои. Направил съм и съм подарил над десет такива генератора (може и доста повече да са :)) )
Всички отбелязват основно - въздействие върху зъбни проблеми и спиране на миризмата от краката (който я има де), а жените и стоп на проблеми с течения, цистити и други подобни.

Използва се със захранващо напрежение прав ток от 6 до 12V. Начина му на използване е: двата електрода на ръцете или където и да е по тялото (само не на главата, че започват едни светкавици из очите или по-скоро мозъка :)) )
Интересна информация. А електродите има ли значение от какъв метал са и колко да са големи? Също така сигурно ли е, че не се унищожават и полезните бактерии, като например тези от чревната флора?

Аз тия дни си правих експерименти с тонколонка вързана за сигнал генератор, като най-силно се чуват звуците, когато генерацията е именно правоъгълни импулси. Установих си и прага на чуваемост - към 13,5kHz, ако мога да имам вяра на колонката де, а тя е от един вехт TV, та не се знае :))
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

gomi
Мнения: 434
Регистриран: 18 ное 2014 17:25
Местоположение: майна таун

Типове уреди и генератори на честоти

#2

Мнение от gomi » 29 ное 2014 20:24

Eто едно генераторче , което може да се ползва за целта :
http://www.aliexpress.com/item/Digital- ... 26591.html
IT'S RIGHT THERE IN FRONT OF YOUR EYES!
John BEDINI

Потребителски аватар
ivchak
Мнения: 498
Регистриран: 25 ное 2014 20:53
Местоположение: ВАРНА

Re: Генератор на Х.Кларк.

#3

Мнение от ivchak » 29 ное 2014 22:40

Здравейте колеги , утре ще се опитам да подбера част от информацията която имам за Биорезонансната терапия(схеми ,честоти програми и т.н.), ще я архивирам в един файл и ще я кача на един "облак" да си я дръпнете. Hola

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Биорезонансната терапия-Генератор на Х.Кларк.

#4

Мнение от icrow » 29 ное 2014 23:26

Благодаря, Ивчак. :)
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Типове уреди и генератори на честоти

#5

Мнение от Philip » 30 ное 2014 06:48

Страница с направени уреди, които могат да бъдат закупени и сравнение между тях
http://www.royalrifemachine.com/product ... son_2.html
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Типове уреди и генератори на честоти

#6

Мнение от Philip » 30 ное 2014 07:18

Голямо местене на мнения падна :))
Може някое и да не си е отишло точно на новото място, но по някое време получих ошашавване :))

Хипарх,
По моите разбирания най-добрите електроди, които правят добра връзка с тялото са медните. Проблема им е, че с времето се образува патина, която трябва да бъде зачиствана с фина шкуркичка.

За съжаление се унищожават ВСИЧКИ бактерии из тялото, но същото го правят и антибиотиците. Така че - кой вариант на унищожение ще се избере, си зависи от човека :)
Хубавото е, че чревната микрофлора се възстановява бързо. Сега продават Линекс и какви ли не още пробиотици, както ги наричат. Също така се възстановява много бързо и с употреба на добро кисело мляко :)
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
ivchak
Мнения: 498
Регистриран: 25 ное 2014 20:53
Местоположение: ВАРНА

Re: Биорезонанс Типове уреди и генератори на честоти

#7

Мнение от ivchak » 30 ное 2014 19:34

Филип,виждам че темата се е разтроила :)) Според мен трите теми можеха да са в една тъй като нещата са пряко свързани :).В момента даже се чудех в коя тема да пиша :) . Във "Библиотека" съм постнал линк към нещата които обещах Cheers

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Биорезонанс Типове уреди и генератори на честоти

#8

Мнение от Philip » 30 ное 2014 19:42

Те са в една, Ивчак :)
Тук има теми, подтеми и подпод теми :))
По-подредено е така, ама не си му свикнал още :)
Благодаря за материалите! Hola
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
ivchak
Мнения: 498
Регистриран: 25 ное 2014 20:53
Местоположение: ВАРНА

Re: Биорезонанс Типове уреди и генератори на честоти

#9

Мнение от ivchak » 01 дек 2014 19:50

За колегите които решат да ползват програмите VISUAL ANALIZER и(или)Virtins Sound Card MultiInstrument
за да видят формата и честотата на сигнала на генераторите си препоръчвам да си направят схемичката от снимката която да включат между линейния вход на звук.карта и устройството което ще измерват с цел предпазване на звук.карта от пренапрежение. Аз лично използвам само единият канал на звуковата карта(т.е. схемичката намалява почти на половина :) ) и ползувам единичен ширмован кабел(единичен многожилен кабел с облицовка от метална мрежа - пиша го за хора които не са се занимавали с такива жици :) ) Не препоръчвам да се правят експерименти с много високи напрежения въпреки , че в схемичката са дадени и препоръчителни резистори за напрежения до 220в. Пускам и едно файлче с подробно обяснение на руски Tonque . Успех Cheers
връзка -звукова карта.JPG
Виртуальный осциллограф -sound card.doc
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Биорезонанс Типове уреди и генератори на честоти

#10

Мнение от icrow » 01 дек 2014 20:18

Аз ползвам схема пак от тебе не беше с диоди до колкото си спомням. И работи супер с визуал аналайзер, но не ползвам големи напрежения. Предимно от генератори. :)
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Отговори

Върни се в “Биорезонансна терапия”