Биорезонанс Типове уреди и генератори на честоти

Типове уреди и честоти
Отговори
Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Биорезонанс Типове уреди и генератори на честоти

#281

Мнение от icrow » 04 юни 2019 18:32

Аз не виждам проблем за повече честоти едновременно. Аз до момента успешно лекувам всичко с 880хц и 33кхц (универсална от 30 до 40 кхц)
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
alexyeli
Мнения: 145
Регистриран: 30 май 2019 11:04
Местоположение: Espania

Re: Биорезонанс Типове уреди и генератори на честоти

#282

Мнение от alexyeli » 05 юни 2019 10:03

Добро утро
Друга причина за двойните честоти са и възможностите за честотно модулиране примерно " спиралата на Фибоначи " ,"златното сечение " и прочие " забравени "из Акашовите записи благинки.Общо взето се придържат към вихровата математика.Използват къси правоъгълни импулси модулирани във формата на синусоидален блок.Това всъщност е и принципа на "MP 3" компресията за аудио файловете.Така е възможна игра и със амплитуда,форма както и конфигурация на буквално графични форми,изразени честотно.Имат разни " пчелни килийки" и други причудливи форми които ДНК си знае ко да ги прави.Не виждам опция за качване на файл във форума,иначе ако не във разрез със нормите, може да сложим графични примери които са дадени във pdf файл.Ей така за провокиране на съзнанието просто и за отприщване на фантазията...
1mag
Лек ден на всички
dubito , ergo cogito - ergo sum Dance1

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Биорезонанс Типове уреди и генератори на честоти

#283

Мнение от Philip » 05 юни 2019 10:10

По-добре е с визуализация, разбира се :)
Има опция за прикачане под всеки пост, който се пише.
Screenshot_2.jpg
Screenshot_1.jpg
Screenshot_3.jpg
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
alexyeli
Мнения: 145
Регистриран: 30 май 2019 11:04
Местоположение: Espania

Re: Биорезонанс Типове уреди и генератори на честоти

#284

Мнение от alexyeli » 09 юни 2019 23:41

Здравейте
Последните дни излязоха няколко ангажимента ,но днес най сетне се докопах до малко свободно време да поровя из нета....Първо да съобщя че преди два дни на извънредно заседание на семейния съвет, единодушно се прие - още на първо четене, да закупим този генератор и да се гмуркаме в реална изследователска дейност върху самите нас. Dance1 .Поопитах се да поразуча ,така докато чакам да пристигне в къщи ,за някакви конкретни “рецепти “ за работа с уреда -нещо горе долу в стил готварски рецепти “ Иван Звездев“-да не се иска много учене и мислене,мъ напук на мързела ми се изсипаха още хиляди неподозирани възможности и комбинаций с този тип устройства и най вече в радиониката.Зор видях и докато подкарам виртуалната версия,необходима за безпроблемната работа на генератора- на “Уйндос Хп“ на Линукса на лаптопа но и това надживях...тръгна изненадващо и за самия мен...след две вечери блещене из нета да търся решения на купищата грешки които избълва Virtual Box“ платформата ,но тръгна в крайна сметка...Като пристигне генератора и се канализира малко работата, ще споделя в какво ме е трансформирало цялото туй чудо.. Прикачам упътването в формат PDF. което са публикували на страницата,в него има доста снимки на режими на работата на генератора и се вижда също честотната модулация за коят споменах по рано. Горе долу към страница 130 започват обясненията за модулацийте и после към стр.160 има още доста снимки.Така набързо в режим скролл на мишката се виждат доста шарений радващи окото 1ne
Лека вечер на всички
Spooky2_User's_Guide_20170808.pdf
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
dubito , ergo cogito - ergo sum Dance1

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Биорезонанс Типове уреди и генератори на честоти

#285

Мнение от Philip » 10 юни 2019 05:22

Браво, че си го подкарал и на линукса hola2
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
alexyeli
Мнения: 145
Регистриран: 30 май 2019 11:04
Местоположение: Espania

Re: Биорезонанс Типове уреди и генератори на честоти

#286

Мнение от alexyeli » 19 юни 2019 12:36

Здравейте
Чудото Spooky2 пристигна за 2 дни със препоръчан DHL.Инсталцията и запуска са за броени минути,безпроблемно.Сега вече започва истинското учене,пробване и безпристрастно наблюдение за
проявлението на очкваните ефекти...Засега съм на етапа сканиране със функцията на biofeedbac, следва 11 дневно детоксициране и отново biofeedbac за контрол на ефекта от чистенето.Евентуално след това ако остане нещо по упорито ще третираме със Raif машината..препоръчват от екипа на Споокито да се пуснат паралелни анализи също за пълното уверяване за наличието на дадена бактерия или вирус и чак тогава да започва," тангото" със него,за убеждаването му да напусне тялото Witchy
Поздрави на всички
dubito , ergo cogito - ergo sum Dance1

Потребителски аватар
alexyeli
Мнения: 145
Регистриран: 30 май 2019 11:04
Местоположение: Espania

Re: Биорезонанс Типове уреди и генератори на честоти

#287

Мнение от alexyeli » 19 юни 2019 12:42

Добавям този цитат от паралелен Руски форум тъй като е доста близък и показателен за моя възглед...

А вообще, у меня есть очень большое подозрение, что метод Райфа является не столько антибактериальным и антивирусным, сколько иммуностимулирующим, т.к. я на практике довольно часто наблюдаю обострение воспалительных заболеваний в начале лечения, что характерно именно для иммуностимуляции. Ведь антибиотики, например, не вызывают обострений, а сразу "гасят" воспаление, а вот стимуляторы иммунитета часто обостряют симптоматику заболевания на первых порах. В любом случае необходимы серьезные исследования, но, похоже, пока их никто проводить не собирается.
dubito , ergo cogito - ergo sum Dance1

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Биорезонанс Типове уреди и генератори на честоти

#288

Мнение от Philip » 19 юни 2019 13:23

alexyeli написа:
19 юни 2019 12:42
Добавям този цитат от паралелен Руски форум тъй като е доста близък и показателен за моя възглед...
Написаното надолу на руски може да го каже само човек, който не е използвал подобен апарат в критични ситуации.
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
alexyeli
Мнения: 145
Регистриран: 30 май 2019 11:04
Местоположение: Espania

Re: Биорезонанс Типове уреди и генератори на честоти

#289

Мнение от alexyeli » 19 юни 2019 17:55

Възможно е...аз съм точно такъв случай.Мен лично ми звучи логично мнението поради това ,че моят генератор разполага със различни режими и методи за профилактика и лечение ,може би именно за тях да се коментира при автоимунните ефекти....Във менютата на " Духчето" има регулировки буквално преведено от английски за картечен обстрел до смекчаване на атаката до ниво на спрей и плавно нестресиращо отстраняване на конфликта.Явно "споредзависи" от случая и нуждите.Той си казва човека ,че си има нужда от сериозно проучване това негово твърдение...затова и го сложих тук да видим мнения от всички области и различни гледни точки. Colere
Пп.
Сега като видях емотикона се сещам че английския екип, производител на радионичните приставки препоръчва директно настройка на режима с помоща на махало..... демек има си голямо преплитане между всички области на науката, която винаги е била цялостна,преди да се наложи да я филетират на привидно различни и противоположни области...Та пак се връщам към темата за тълкуване на режимите и въздействието им- дали като пробиотик или антибиотик....
dubito , ergo cogito - ergo sum Dance1

Потребителски аватар
alexyeli
Мнения: 145
Регистриран: 30 май 2019 11:04
Местоположение: Espania

Re: Биорезонанс Типове уреди и генератори на честоти

#290

Мнение от alexyeli » 13 авг 2019 17:46

Hola
След двумесечно прекъсване поради субективен " квантов " преход който някои наричат годишна ваканция...Възстановяваме опитите със Райф идеите.Направихме си авто "биофидбак " със генератора и в последствие минахме преглед при ирисолог.Емил Елмазов ....да е светлина по пътя му!. Той потвърди доста от това което откри машината при сканирането,което прави чест на създателите и.Разликата основно беше в подхода към ситуацията, Емил препоръча отстраняването на причината довела до дереджето на здравната ни картина, включваща досадни неща като задръстен черен дроб,пред диабетно състояние,камъче в бъбрека и все такива дреболий като общо вкиселяване на организма,все неща които в ежедневието не се усещат посмъртно,нито дори на ежегодните задължителни пълни медицински прегледи наложени ми от работодателя и включващи безкрайни скъпи СТАНДАРТНИ ,безплодни анализи . Хубавото беше че Емил като цяло хареса идеята за генератора и най вече приставката за скаларни вълни към него като дори ни подари своя авторска книга за ароматерапията, чрез която да се научим да боравим с радионичната приставка на генератора.Самият той притежава и широко прилагаше в изцелението на хората -скаларен генератор производство на Константин Мейл .Започнахме терапията с билки и генератора комбинирано,като генератора е само в режим детоксикация - тежки метали,химични съединения и прочие,като ползваме контактен метод комбиниран със скаларен дистанционен режим през втория генератор. като ползваме кит от 2 генератора.
Резултата при мен лично беше на втория ден когато си докарах синдрома на Херксхаймер...Нищо страшно ако не те бърка постоянно усещане за бъбречна криза :). Създателя обаче явно беше благосклонен към мен ,щото на втория ден след кризата открих между редовете на безкрайното упътване към генератора ,че ако се получи "еди какво си, да се направи незнам к'воси..." та се оказа че зад няколко менюта тихомълком стои готова програма за справяне с такава ситуация.Ефектът беше незабавен и до следващия ден си пърхах из работата като волна пеперуда, наслаждавайки се на движението което бях позагубил...

Пп. За тези които нямат време да търсят из нета " Herxhaimer"
Ефектът на Херцхаймер е задръстване и отравяне на лимфната система от мъртви паразити и техните токсини,комбинирани с освободените тежки метали и химични съединения. За щастие заедно със няколко литра " дегазирана" вода всичко изтече по " канален ред",поне до поносимите нива. Witchy
Всичко това в максимално щадящ режим на Райфа...риторично се питам ко ли става в бързия режим когато те прекарва през диапазона 0- 25000 hz със 40 волта мултиформатно директно вибриране Help

Със Здраве от мен
dubito , ergo cogito - ergo sum Dance1

Отговори

Върни се в “Биорезонансна терапия”