Биорезонанс Типове уреди и генератори на честоти

Типове уреди и честоти
Отговори
Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Биорезонанс Типове уреди и генератори на честоти

#301

Мнение от icrow » 31 окт 2019 17:34

Важното е да е остър и стръмен импулса. С фет, което спред мен е по действащо формата на нищо не прилича, но е рязка и стръмна и трепе гдовете.
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
alexyeli
Мнения: 145
Регистриран: 30 май 2019 11:04
Местоположение: Espania

Re: Биорезонанс Типове уреди и генератори на честоти

#302

Мнение от alexyeli » 01 ное 2019 02:48

Общо взето доста неясни и широки са границите и стандартите при този тип лечение,казвам го сега като се замисля, че по времето на ранните изследвания на Раиф технически е било почти невъзможно да се поддържат толкова прецизни форми и честоти в продължителен отрязък от време без постоянни пренастрийки с наличната тогава техника.Въпреки това е имал изключителни успехи, които явно се дължат на използването на плазмената “лампа“ до кято достига след доста опити с различни типове емитери, като лъчението на този "Phanotron" всъщност до голяма степен “размива“ честотите и формата на сигнала в меки инертни лъчения които си имат своите специфични въздействия,подобно на генератора на Лакховски или Тесловата бобина на “Мишин“ и общото между всичките май ще се окаже,че излъчвателите им формират/пораждат поле от солитони или скаларни вълни ,който всъщност са това което реално лекува трайно организма, влияейки директно върху ДНК а не само и единствено върху вирусите както е при контактното въздействие с електроди...Сега в по модерните времена започнахме да акцентираме върху мега прецизни честоти,форми и разни комбинаций от тях,насочени строго профилирано срещу конкретен вирус и получаваме резултати с нетраен характер - същите излекувани болежки често пъти скоро се връщат и това все повече заприличва на хапчетата... не знам ,объркващо е.Действително, въздействието върху организма с конкретни електрически импулси оказва силен ефект,но пак не е Пенкелер.Оказва се,че си е доста важно човек съзнателно и искренно дълбоко в себе си да желае изцеление и то,най вече в степен тръгваща още на подсъзнателно ниво, за да получи реално,трайно справяне с “проблема-урок “ и тогава,като бонус,идва възможноста да се лекуваме дори и с бистра водица наречена (програмирана) лично от “болния“ ,при това въпросното средство е и в пъти по ефективно от останалите методи.Зорът, обаче е в това, от де аджеба, да се сдобие чиляк с такова ми ти „дълбоко “ желание....Има нещо “хлъзгаво“ в цялата тази история с модерните евтини масоводостъпни “подобрения“ при които нещата не са съвсем еднозначни ... ама то нали ,тя цялата ни одисея е такава - “дуална“ ... иначе излиза ,че и Рогатият щеше да мяза на “ЕДНОрог“ като ония дето се разхождат в старите ни приказки и тогава нямаше да има за какво да се чудим и избираме, направо щеше да си е пълна скука... :)

Ей го на и въпросния Phanotron -бурканче с вакуум и две шайби от неръждавейка..
Phanotron-Plasma-Tube-1.jpg
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
dubito , ergo cogito - ergo sum Dance1

J_dimov
Мнения: 1
Регистриран: 09 апр 2020 01:26
Местоположение: Sofia

Re: Биорезонанс Типове уреди и генератори на честоти

#303

Мнение от J_dimov » 12 апр 2020 22:12

Здравейте, от известно време следя тази тема защото ми попаднаха няколко филма за д-р Роял Райф и ми стана адски интересно. За мен всичко звучи 100% логично в неговите изследвания и със сигурност е потулено умишлено заради големите печалби на форма компаниите. Някакви опити за лекуване на коронавируса с генератора правили ли сте?

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Биорезонанс Типове уреди и генератори на честоти

#304

Мнение от Philip » 13 апр 2020 06:10

Наблюдавам Анализирам Променям

Lyubo07
Мнения: 1
Регистриран: 13 юни 2020 19:48
Местоположение: Pleven

Re: Биорезонанс Типове уреди и генератори на честоти

#305

Мнение от Lyubo07 » 14 юни 2020 07:48

Здравейте прочетох цялата тема, главно заради детето ми то е с тежко заболяване и бих искал да си закупя 1 устройство за биорезонанс от Дидо, ще съм ви много благодарен ако ми дадете телефона му.

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Биорезонанс Типове уреди и генератори на честоти

#306

Мнение от Philip » 14 юни 2020 15:09

Написах ви го в лично съобщение.
Наблюдавам Анализирам Променям

mitakl
Мнения: 30
Регистриран: 03 ное 2017 19:34
Местоположение: SZ

Re: Биорезонанс Типове уреди и генератори на честоти

#307

Мнение от mitakl » 12 ное 2020 19:53

Да попитам и аз нещо: с каква продължителност си пускате всяка една честота в сетовете на FreqGen: 180 сек. както е по дифолт във FreqGen или я завишавате на 300 сек както е в Frex16 ? Пробвах и двата варианта, но аз като че ли не мога да усетя разлика...

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Биорезонанс Типове уреди и генератори на честоти

#308

Мнение от Спиридон » 13 ное 2020 02:21

Аз най-често пускам всяка честота по 7 минути.
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Биорезонанс Типове уреди и генератори на честоти

#309

Мнение от Philip » 13 ное 2020 05:26

А аз ползвам всяко такова устройство с време на всяка честота 3 минути и резултатите ме задоволяват напълно. Единствено запера на Кларк с фиксирана честота е 7/20/7/20/7
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Биорезонанс Типове уреди и генератори на честоти

#310

Мнение от icrow » 14 ное 2020 10:09

Аз ползвам генератор на импулси и зависи ако съм се разболял вече и по 30 40мин но ползвам една честота от 30-40 кхц. За кашлица установих че 20 хц работи много добре. Другото важно, което установих е, че коефициента на запълване е добре да е висок. 70-80%.
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Отговори

Върни се в “Биорезонансна терапия”