Биорезонанс Типове уреди и генератори на честоти

Типове уреди и честоти
Отговори
Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5598
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Други

#41

Мнение от Philip » 25 ное 2015 08:22

Абсолютно!
Това е неговата разработка, напълно заменяща скъпия американски апарат. Изходните сигнали са едно към едно с него като сила и вид.
Хванал си я докато е съществувала там hola2
Както виждате - човекът дава тотално всичко максимално ясно :)

От няколко години промени схемата, като въведе и ограничение на силата на изходния сигнал, както и направи някаква промяна за трафа (сега даже не знам има ли траф :) ) Май има и диодно инфо за това дали връзката през тялото е добра :)

Все ми разправяше да му дам моя, че да ми го ъпгрейдне, ама пусто съм си несериозен 1ke :))

Спиро,
Дидо ми се обади, че го е направил. Останало му само да запише диска с обяснения към него.
Ще опитам днес да взема от някой назаем, че да мога да ходя да го взема.

Ще видя и аз довечера да ти запиша диска, който пък аз давах на хората, на които го подарявах (освен неговия). На него съм написал всякакви указания за работата с апарата и фрекс16, както и файла с базата данни на фрекса, в която бях вкарал няколко сигурни сета от щатския апарат.
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5598
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Други

#42

Мнение от Philip » 25 ное 2015 09:23

Сега се сещам още с какво допълвах неговите комплекти :)

- Правех допълнителни медни електроди с дълги многожилни кабели. Това дава възможност да не стоиш като луд, стискайки две дръжки :))
а да ги залепиш на нужното място, съобразявайки се с меридианите (има ги като картинка във файловете със сетовете, които съм качил някъде из форума) по човешкото тяло и мястото, на което основно искаш да въздействаш.

Представляват дискчета от чиста мед ф30 мм и дебелина 5мм, като странично е разпробит отвор, в който да влезе щифта от връзката на кабелите.
Неприятното е, че трябва да се минават от време навреме с шкурка, че се образува окисен слой, който пречи на преминаването на тока.
Убеждението ми е, че медния електрод е много по-добър от този от неръждавейка.

Освен тях - и две пристягащи ленти за китки (продават се в спортните магазини и вече и в китайските). Ползват се, за да могат да се сложат на ръцете или на краката, а под тях да се пъхнат медните дискчета - електроди.
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Други

#43

Мнение от Спиридон » 25 ное 2015 10:19

Понеже аз си взех от него миналата година ( Worship за инфото), мога да потвърдя, че има светодиодна обратна връзка. От зелена светлината става оранжева при точния ток (смес от зелено и червено). Ако се премине границата става изцяло червена.
Ползва готово външно захранване (поне при мен е така).

Филипе, можеш ли да подскажеш откъде могат да се вземат такива електроди? Или от какво изходно нещо да се направят?
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5598
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Други

#44

Мнение от Philip » 25 ное 2015 10:23

Материал - мед на прът. Поръчвах ги на един стругар, а страничните отвори си ги правех аз.
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
SPYRO
Мнения: 1152
Регистриран: 22 май 2015 10:48
Местоположение: Пловдив/Белащица

Re: Други

#45

Мнение от SPYRO » 25 ное 2015 10:28

Много благодаря за услугата , експресното изпьлнение и отделеното време Worship
Ще ти пратя на лични адреса на фирмата и другите там работи само кажи кога и с кой куриер ще ги пращаш че аз по цял ден сьм тук или излизам за малко до един сьседен двор но пазачьт на портала много пьти ми е взимал порьчки и винаги е на пост така че ще дам и неговите имена за всеки случай а той ще ми звьнне и идвам до 1 мин. ако не сьм в двора
-Ако е необходимо да пращам запис или друг превод само казваай но на лични
писали сме едновремменно а масивно помеднен графит става ли (електроди за наливане на стопени акумулаторни клеми)
Последна промяна от SPYRO на 25 ное 2015 10:31, променено общо 1 път.

Bob

Re: Други

#46

Мнение от Bob » 25 ное 2015 10:30

Супер,
Спиро, като го получиш може ли да пуснеш снмки,
Фил, май ще има твоя човек още поръчки. Hola

Потребителски аватар
SPYRO
Мнения: 1152
Регистриран: 22 май 2015 10:48
Местоположение: Пловдив/Белащица

Re: Други

#47

Мнение от SPYRO » 25 ное 2015 10:34

Разбира се че може
Според всичко което сьм изчел най сигурното и повтарящо се твьрдение беше че импулсите трябва да са правоьгьлни остри (стрьмни) и затова го порьчвам а сьщо и големият избор от честоти а цената е абсолютно народна

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5598
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Други

#48

Мнение от Philip » 25 ное 2015 10:35

SPYRO написа: а масивно помеднен графит става ли (електроди за наливане на стопени акумулаторни клеми)
Не знам :))
Ако отвън си е мед - защо не?
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5598
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Други

#49

Мнение от Philip » 25 ное 2015 10:40

Чакам едни пари. От няколко дни се надявам, че вече са в сметката, но не би. Получа ли ги - веднага ще ти го взема и ще ти звънна дали и кога да ти го изпратя. С наложен ми е най-удобно, че на личната си сметка незнам номера, а на фирмената - не става. :)
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
SPYRO
Мнения: 1152
Регистриран: 22 май 2015 10:48
Местоположение: Пловдив/Белащица

Re: Други

#50

Мнение от SPYRO » 25 ное 2015 10:42

Масивно помеднени са
С наложен ми е най-удобно
ОК. когато и както кажеш
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

Отговори

Върни се в “Биорезонансна терапия”