Баланс на енергиите

Отговори
Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Баланс на енергиите

#71

Мнение от hyparh » 08 апр 2019 08:01

Арахая написа:
07 апр 2019 22:35
А така, пиши, пиши... Неосъществената левитаторка в мен ще мечтае! :)
Като направя платформата на ВСГ, ще те взема за едно "кръгче" - разстоянието няма значение, щото тя установката си е безинерционна и може да си ускоряваме колкото си пожелаем :))
Другият вариант е малко по-мрачен (в буквалния смисъл) поне в началото докато се достигне зоната на светлина надълбоко. Оттам нататък вече е лесно до достигане "стената на Блох" или зоната на покой/равновесие sun
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Арахая

Re: Баланс на енергиите

#72

Мнение от Арахая » 08 апр 2019 09:52

hyparh написа:
08 апр 2019 08:01

Като направя платформата на ВСГ, ще те взема за едно "кръгче" - разстоянието няма значение, щото тя установката си е безинерционна и може да си ускоряваме колкото си пожелаем :))
Другият вариант е малко по-мрачен (в буквалния смисъл) поне в началото докато се достигне зоната на светлина надълбоко. Оттам нататък вече е лесно до достигане "стената на Блох" или зоната на покой/равновесие sun
Йееее!!! sunny sun sunny Колко малко ѝ трябва на една жена, за да е щастлива- едно левитиращо кръгче! Tonque Шегувам се!

Но за левитацията не се шегувам и понеже първият вариант ми се струва по-осъществим, ще стискам палци да успееш в направата на платформата на Гребенников! :) Пък аз междувременно няма да спирам да мечтая и да правя лични опити в левитацията, макар и само мислено sun !

Арахая

Re: Баланс на енергиите

#73

Мнение от Арахая » 08 апр 2019 10:11

manikaganga написа:
08 апр 2019 07:49
Арахая, имах впредвид примера ти с двете жени и цветето :). И това, че определени състояния в нас "извикват" опРЕДелени "мисли", те пък ни въвеждат в различни "СИсТЕМИ", които често не са "наши" :)
Това имах предвид за уроките - не е задължително да ни халосват само и единствено защото сме излъчили неща някога ( не само в този живот и не само като енергията, която сме в момента) или за да плащаме родови сметки. Често ни помагат отвън за тези "опРЕделени състоЯНия" извикващи "опРЕделени МИсли", които ни въвеждат в различни "СИстеМИ". Не живеем в стерилна среда, а плуваме в енергийно море( съставено от ралични енергии), чийто закони е добре да познаваме! sunny

manikaganga
Мнения: 118
Регистриран: 18 ное 2014 17:56

Re: Баланс на енергиите

#74

Мнение от manikaganga » 08 апр 2019 11:19

Учим постоянно
:)

Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Баланс на енергиите

#75

Мнение от hyparh » 08 апр 2019 13:02

Арахая написа:
08 апр 2019 09:52
Но за левитацията не се шегувам и понеже първият вариант ми се струва по-осъществим, ще стискам палци да успееш в направата на платформата на Гребенников! :) Пък аз междувременно няма да спирам да мечтая и да правя лични опити в левитацията, макар и само мислено sun !
Благодаря ти hola2 А бе като теглиш чертата... и двата варианта ми се струват еднакво осъществими - много нисък процент :)) Но все пак няма отказване. Както беше едно време в Diablo-то - биеш чудовища до полуда с надеждата да ти падне най-редкия и мечтан предмет :)
Вероятно по някое време ще започна по-концентрирано да се занимавам с тези принципи на екраниране, но трябва да е с помощта на водата като активна подложка (повърхност) или някое от твърдите й агрегатни състояния, понеже водата притежава в по-голяма степен енергийната съставляваща, необходима за проявата на левитация (за пример може да дадем левитиращите самоделки над река Дон).

Иначе насън се левитира много лесно. Засилваш се с подскоци, като всеки следващ става все по-голям, накрая си сгъваш краката към тялото в удобна позиция и се понасяш във въздуха сравнително ниско над земята :) В повечето случаи съм забелязал, че трябва да има движение (да се движиш напред), на място е по-трудно.
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Арахая

Re: Баланс на енергиите

#76

Мнение от Арахая » 08 апр 2019 16:03

hyparh написа:
08 апр 2019 13:02
Благодаря ти hola2 А бе като теглиш чертата... и двата варианта ми се струват еднакво осъществими - много нисък процент :)) Но все пак няма отказване. Както беше едно време в Diablo-то - биеш чудовища до полуда с надеждата да ти падне най-редкия и мечтан предмет :)
Прав си, но вярата дори и в много ниския процент е двигател. И важното е да се пробва. hola2 А за Диабло-то и редкия мечтан предмет, както и за боя с вятърни мелници, от опит знам, че често щом спрем жадно да се целим, забавим се и утихнем, ние самите ставаме мишена и търсеното ни уцелва :)
hyparh написа:
08 апр 2019 13:02
Вероятно по някое време ще започна по-концентрирано да се занимавам с тези принципи на екраниране, но трябва да е с помощта на водата като активна подложка (повърхност) или някое от твърдите й агрегатни състояния, понеже водата притежава в по-голяма степен енергийната съставляваща, необходима за проявата на левитация (за пример може да дадем левитиращите самоделки над река Дон).
Давай смело! hola2 А водата е и "умна", с многоизмерни свойства и невероятен медиатор! :)
hyparh написа:
08 апр 2019 13:02
Иначе насън се левитира много лесно. Засилваш се с подскоци, като всеки следващ става все по-голям, накрая си сгъваш краката към тялото в удобна позиция и се понасяш във въздуха сравнително ниско над земята :) В повечето случаи съм забелязал, че трябва да има движение (да се движиш напред), на място е по-трудно.
Ооооо, да! Бая левитационен километраж насън съм навъртяла. :)

А пък освен мечтаенето, съм и доста мислила как можем да левитираме с тялото си in vivo. Да стане човек толкова лек, колкото въздуха... И пак опираме до гравитацията и "надхитряването" ѝ, етерите, *първичните материи, купища енергийни закони... Трябват си солидни познания за тези неща и за истинската им същност, за истинския им начин на функциониране и т.н. Често си мисля, че ние познаваме само частични фрагменти от пълните възможности на тези проявления-сили-енергии :) .

Кога огънят не гори? Ако си самия огън... :)

Преди около 2 г. на фестивала " Пирин филок" в Сандански спретнаха вечерта нестинарски огън. Един мъж искаше да демонстрира как се ходи по жаравата. Наблюдавах целия процес- от паленето на огъня, до ритуалното разстиляне на жаравата ... " Видях" и усетих духа на огъня. За мое щастие човекът попита, дали някой от гледащите иска да се пробва да ходи :) Свалих си обущата и чорапите веднага и хайде... :) Нямах ни страх, ни съмнение, ни акъл. :) Нито едно изгоряно или нарането местенце по краката... Жаравата не ме пареше.
Не знам как, но тогава успях да се "свържа с огъня", той да ме приеме и да ми разреши да ходя по него. :)
И понеже темата е за баланс на енергиите- жаравата изчиства хубаво и изоснови човека! Мога с две ръце да я препоръчам като тайнство и метод за изчистване! sunny

Защо пиша всичко това!? Защото мисля, че така е и с левитацията. Но нещо не мога да се "разбера" с въздуха и гравитацията :) :)

manikaganga, благодаря за песничката! Добро разчупване не енергията ;) , а и тематично е подходяща sunny

Арахая

Re: Баланс на енергиите

#77

Мнение от Арахая » 08 апр 2019 17:30

ПП: Понеже смятам, че не е коректно към всички пишещи и четящи в тази тема, та реших да го напиша. Ако модераторите решат, нека го изтрият!

Изказването на Айкроу -" Ааа и благодаря за "добрите" пожелания от някои четящи и пишещи в тази тема които получих! " , " Ами първо получих добри и се чувствах добре. Малко по късно кофти атака и ми изникна темата в главата и от кой е атаката".

Се отнася до мен. Аз съм "обвинена" в атакуване! :)

Само ще кажа, че истина има- независимо от нашите лични усещания и преценки!

Благодаря на всички ви! Останете си със здраве!

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Баланс на енергиите

#78

Мнение от Philip » 08 апр 2019 18:18

А поглед със спокойствие не би ли променил решението ти? Приемам го за неотговарящо на писаното от теб.
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Баланс на енергиите

#79

Мнение от icrow » 08 апр 2019 18:27

Ебати драмата. Ще продам правата на някой индийски сериал. :))
Ако те бях нахранил пред всички сигурно щеше да се жалваш защо не съм ти го казал на лични. Доволна жена няма!!!
Нещо много се засегна? Да не те замъчи съвестта?

Със здраве Hola
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Баланс на енергиите

#80

Мнение от Philip » 09 апр 2019 07:42

Хайдееееее...
Разбалансираха се енергиите :)) :)) :))
Хора!
Нали сме големи хора!
***
Нито единия, нито другия от вас ми е длъжен с нещо.
Но имам една молба :)
Оставете малко чувствата да се успокоят, моля ви :)

Айкроу,
Един единствен път съм те виждал толкова ядосан.
Сигурен съм, че причината и за този е истинска.
Искам само да кажа нещо от личния си опит.
Аз поне нямам никакъв проблем да натоваря положително или отрицателно написаното от някой.
Отрицателно - не бих си го позволил.
Така че опита ми е само с положително свързване и излъчване на нещо, което някой друг е писал, казал, направил. Същото важи и за същите неща, но за в бъдеще време.
Още по-лесно е, когато това излъчване е в общуването между двама.
Тогава мога да го заредя и с допълнителни емоции, чувства и възприемане.
Да, вярно е, че един чувстващ човек ще усети двойна енергия, идваща от въздействието на написаното или случилото се. Но това чувство е много слабо и трудно за отделяне от по-силното, с което е натоварена случката или написаното.
...Ако случая е такъв (а в това съм почти напълно сигурен!) - мога да отнема отрицателната компонента от общуването между вас, но ми трябва съгласието ви :)


Арахая,
Радвам се, че се появи в този форум.
Определено той се раздвижва винаги, когато се появи някой, който умее, може и е добронамерен.
Същото се случи и когато се появи ти.
Ще е загуба за всички ни - и за нас, и за теб, ако се откажеш да пишеш тук :)

Желая хубав и добър ден на всички! :) sunny
Наблюдавам Анализирам Променям

Отговори

Върни се в “Енергиен баланс и начин на ползване на оргонни у-ва”