Медни вихрови тръби за пречистване и енергетизиране на вода

Отговори
Slav

Re: Медни вихрови тръби за пречистване и енергетизиране на в

#11

Мнение от Slav » 02 фев 2015 22:40

Аз и зиме и лете под душа и навсякъде вкъщи все си ходя бос :) :) :)

И на мен ми идва отвътре и си се чувствам естествено. Даже и да ми е студено пак предпочитам да съм бос.
Ако пък съм в планината - абсолютно задължително (не през зимата де... :)) )

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Медни вихрови тръби за пречистване и енергетизиране на в

#12

Мнение от Philip » 03 фев 2015 05:32

Още не мога да се преодолея докрай да не ми пука за мнението на хората за съжаление.
Slav написа:Ако пък съм в планината - абсолютно задължително (не през зимата де... :)) )
Когато няма такива около мен из планините - и аз така :)
При доста хора наоколо не успях да се удържа и си се събух само при слизане от Мусала и при изкачване и слизане при рилските езера :))
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Медни вихрови тръби за пречистване и енергетизиране на в

#13

Мнение от icrow » 03 фев 2015 09:41

Нямаше ли демидж по стъпалата? Има едно предаване по дискавари за оцеляване и единия човек ходи винаги бос, а ходят през джунгли и къде ли не. Само в дълбок сняг слага вълнени чорапи, но пак си е с късите панталони. :) Аз за себе си не си представям така да ходя сред иглички клони и бог знае какво още. Qb
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Slav

Re: Медни вихрови тръби за пречистване и енергетизиране на в

#14

Мнение от Slav » 03 фев 2015 09:51

icrow написа:Нямаше ли демидж по стъпалата? Има едно предаване по дискавари за оцеляване и единия човек ходи винаги бос, а ходят през джунгли и къде ли не. Само в дълбок сняг слага вълнени чорапи, но пак си е с късите панталони. :) Аз за себе си не си представям така да ходя сред иглички клони и бог знае какво още. Qb
Много оспамихме вече, но отговарям :)

Единственият проблем е ако ходиш по черен път, по който има чакъл или недай боже някое счупено стъкло. Лятото си ходя бос и по асфалт, но не е голям кеф. По-скоро остава само масажа на стъпалата като бонус.

По пътеки, поляни и особено в иглолистни гори е неизмерим кеф. При мен се появяват гъделичкащи импулси от петите, та чак до върха на главата (фонтанелата). Един вид, когато се намираш в естествена среда непроменена от човешка ръка не е проблем, даже е много хубаво :) Освен самото заземяване се масажират и всички точки на стъпалото, което е важно за вътрешните органи. Както знаем всеки орган на човешкото тяло има активни точки на стъпалата на краката Beer

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Медни вихрови тръби за пречистване и енергетизиране на в

#15

Мнение от icrow » 03 фев 2015 10:10

Slav написа:Лятото си ходя бос и по асфалт
Да не си фен на Росица Кирилова. :))

Да, вероятно масажа е добър! Но да отидеш на майната си и да си нарежеш стъпалото, може да стане доста кофти ситуация. :)
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Slav

Re: Медни вихрови тръби за пречистване и енергетизиране на в

#16

Мнение от Slav » 03 фев 2015 10:26

Ако тръгваш с такава нагласа, то по-добре изобщо не пробвай :)

Аз въобще не допускам такава възможност за себе си и се чувствам отлично. Като цяло съм оптимист и правя всичко възможно да си остана такъв sunny

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Медни вихрови тръби за пречистване и енергетизиране на в

#17

Мнение от icrow » 03 фев 2015 11:25

Така трябва, но си трябва и щипка реализъм. :)
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Медни вихрови тръби за пречистване и енергетизиране на в

#18

Мнение от Philip » 03 фев 2015 11:53

Не знам какво е демидж confus

При мен няма проблем по камъни, скали, натрошени миди при скалите на плажовете :))
Толкова съм луд, че съм решил, че нищо не може да ме нарани и то си става така :)) Защо ли? confus :))

...А стъпалото е супер нещо, върху което да стъпваш (все едно си е наистина за стъпване :)) ) - нагласява се по всяка кривина и по всеки камък.
Номера е да си вървиш съвсем спокойно без стягане, а да ги оставиш сами да си се наместват.
Стегнеш ли ги - готов си и със срезове, и с голямо охче :))
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Медни вихрови тръби за пречистване и енергетизиране на в

#19

Мнение от hyparh » 03 фев 2015 15:24

Демидж (damage) - вреда, щета. Аз бос навън не съм ходил от малък :) Като цяло и мене ме е малко шубе да не настъпя нещо остро, но всичко с практиката. Ако човек реши да го прави, стъпалата му в началото ще са много изнежени и по-скоро ще се чувства дискомфортно, но с времето кожата ще загрубее и ще стане по-добре.
Айкроу, тези ги гледах редовно - "Двойно оцеляване" - Коуди (индианеца) наистина ходи бос в почти 100% от случаите по какви ли не терени :)) А може би тежи малко над 100 кг., че е як като бик.
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Медни вихрови тръби за пречистване и енергетизиране на в

#20

Мнение от icrow » 03 фев 2015 17:59

Да, от минесота бил и явно там е свикнал със студа. :)) Ей, с тебе много си приличаме явно :)) Beer
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Отговори

Върни се в “Устройства на Philip”