Медни вихрови тръби за пречистване и енергетизиране на вода

Отговори
Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Медни вихрови тръби за пречистване и енергетизиране на вода

#261

Мнение от Philip » 03 дек 2018 12:53

:) Щом те кефи като ги правиш - това е много добре! :)
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Медни вихрови тръби за пречистване и енергетизиране на вода

#262

Мнение от Philip » 03 дек 2018 14:22

Айкроу, погледни предишната страница, моля Hola
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Медни вихрови тръби за пречистване и енергетизиране на вода

#263

Мнение от icrow » 03 дек 2018 20:04

Добре дошъл! Радвам се че действаш на практика.
Водата на изхода на тръбата е 140 на душа е 110. Редува се + и -, така че изглежда че работи добре. Просто може да се дигне още заряда. А и усещането от водата е приятно. :)
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Медни вихрови тръби за пречистване и енергетизиране на вода

#264

Мнение от Philip » 04 дек 2018 05:16

Чудесно! Dance
Явно съм пропуснал да кажа две неща за изработването.
1. Двете колена ги режа по малко на мястото на съединението им едно с друго. Така наистина става радиус при съединението им.
2. Съединението на вече малкия профил (при изхода на тръбата) с фитинга с резбата го правя с допълнителен фитинг. Наричат го редукция от ф10 на ф15.
...Повече били :))
3. При покритието със спрея ги пръскам и втори път след изсъхването им. Тогава повърхността става отразяваща.
***
Като направиш следващата, направи я моля те, с права входяща тръба (без обработка и профили) и само изходящата да е профилирана. Няма да съжаляваш! Ще видиш! :)
...Аз като бабичка си дудна, ама... :)) Гледай докато я правиш да става красива. Да ѝ се кефиш!
Красотата при нещо изработено е право пропорционална на енергията, която концентрира и излъчва :)
***
И още веднъж - супер изработка и резултат за действието на тръбите ти като за първи път!
hola2 Beer Worship 1ty
Наблюдавам Анализирам Променям

Gorgissimo

Re: Медни вихрови тръби за пречистване и енергетизиране на вода

#265

Мнение от Gorgissimo » 04 дек 2018 10:21

Благодаря и на двама ви за обратната връзка! Като направя втората тръба ще пусна снимки пак. Входната тръба няма да я профилирам, на изходната ще се постарая да подобря огъването и ще вкарам в действие горните ти съвети.
Спорна седмица и на двамата! :)

Gorgissimo

Re: Медни вихрови тръби за пречистване и енергетизиране на вода

#266

Мнение от Gorgissimo » 17 дек 2018 12:02

Здравейте отново,
Направих 2-рата тръба. Входната тръба я оставих права (без профилиране), а на профилираната реших да опитам да направя само конусовидния срез до половината. На останалата половина само огънах тръбата за отрицателния профил от 12,5см. (без рязане). Така междинния (средния) профил си остана с кръгъл отвор. Надявам се да не ви ядоса такава импровизация... на мен лично ще ми е любопитно какви резултати ще покаже водата. Поне на красота тази тръба бие първата 😁, пък за резултатите ще видим. Може и нищо да не съм направил, но важен е урокът и как да действам занапред 😎.
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Медни вихрови тръби за пречистване и енергетизиране на вода

#267

Мнение от Philip » 17 дек 2018 12:56

Енергия може би ще има. Каква - е друг въпрос. Айкроу ще каже.
Лично на мен не ми допадат нито началото на профилираната тръба, нито края, нито това, че липсва профилът капка в средата.
Всеки от правилно оформените профили има своето значение за обработката на преминаващата вода.
Обяснявам отново за какво е всеки от профилите.
Входящият - завихря мощно навлизащата вода в посока, която вдига енергията на водата и е отрицателна - разпадаща.
Когато не е срязана (като в случая) и няма острия връх при среза - завихрянето на водата е много под необходимото.
Средният - правилна капка - в него се отдава енергията, активирана от предишния и от водата изчезват огромна част от химичните примеси, както и натрупаното в паметта на водата до момента.
Когато липсва (като в случая) - отрицателната енергия от първото завихряне остава висока и няма изчистване нито на паметта, нито на химическите примеси към чистата вода.
Крайният - изходящ - завихря мощно водата в посока, създаваща положителна енергия. Той трябва да продължава до самия край на тръбата идеално профилиран и да е с постоянно намаляващо сечение!

Така че с две думи:
За мен тази тръба е непълноценна. Дори да даде положителна енергия на изхода си, тя ще има в себе си всичко гадно, натрупано във водата - и разрушителни програми, и химията, съдържаща се във водата до момента.

Говоря директно, за да няма недоразумения.
Много разчитам на това да разбираш какво прави тази тръба и да я правиш така, че тя да е наистина това, което може да бъде.
След първата ти тръба имах големи надежди, че ще има най-накрая някой, към който да насочвам хората, които почти всеки ден ми се обаждат и искат такива тръби. ...Тази ми подряза надеждите.

Знам, че всеки човек иска нещата да стават по-лесно, но това в случая прецаква всичко.

Лек ден!
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Медни вихрови тръби за пречистване и енергетизиране на вода

#268

Мнение от Philip » 17 дек 2018 13:04

И един въпрос.
Нямаш ли тръба, която аз съм правил?
Питам заради двойната връзка с вход и изход за енергетизираща тръба над батерията ти.
Тя е с елементите, които използвах за подобни душове, продължаващи с тръба нагоре като в случая.
Наблюдавам Анализирам Променям

Gorgissimo

Re: Медни вихрови тръби за пречистване и енергетизиране на вода

#269

Мнение от Gorgissimo » 17 дек 2018 16:33

😁 ...силно засрамен приемам обратната връзка. Извинявам се за неуместната импровизация и благодаря много за подробния анализ. Имам времето, желанието и нужните материали... остава само да усъвършенствам уменията и резултатите. Не е нужно icrow да замерва :). Утре се захващам с 3-тата тръба.
Поздрави!


Отговори

Върни се в “Устройства на Philip”