Концерн Volkswagen обвинили в создании засухи в Мексике http://earth-chronicles.ru/news/2018-08-24-119054
Concern Volkswagen accused of creating a drought in Mexico http://earth-chronicles.com/science/con ... exico.html

Медни вихрови тръби за пречистване и енергетизиране на вода

Отговори
Потребителски аватар
Philip
Site Admin
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Контакти:

Re: Медни вихрови тръби за пречистване и енергетизиране на вода

Мнение от Philip » 20 мар 2016 20:19

Не съм се сетил, но - защо не :)
Важното е да е механично :)
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
icrow
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Мнение от icrow » 09 юни 2016 23:09

Изстъргах тръбите отвътре. Бяха събрали лек налеп, но се виждаше и медта. Изходящата беше малко по чиста от входящата. Чистих я с домакинска тел върху медна тел и излезе при промиването ръждива вода. :? Преди да я изчиста водата от душа беше 420 ОВ 200 ОА След промиването 490 0В и ОА След почистването водата стана по мека на допир, както в началото. С времето бях привикнал или по точно отвикнал от тази мекота, но сега си я припомних. Разбира се може и вниманието, което и отделих да е повлияло. :?
С мързел към прогрес. :))

Потребителски аватар
hyparh
Регистриран: 18 ное 2014 14:26

Мнение от hyparh » 09 юни 2016 23:31

О да, мекотата определено се усеща, но все пак трябва да прегледам и моята тръба в какво състояние е отвътре. Преди около 3 седмици нямахме топла вода (бойлера се прецака, а точно тогава се падна дъждовен период и слънчевия панел не можеше да събере достатъчно топлина) и се наложи да си грея вода с бързовара в кофа. Докато се къпех веднага ми направи впечатление голямата твърдост на водата и силното скърцане на кожата. Определено ми направи силно впечатление, което означава, че водата от тръбите на Фил е осезаемо по-мека (и приятна, разбира се) Beer Worship
Отговорите на всички въпроси са пред очите ни, просто повечето хора не ги виждат - засега.

"As above, so below."

Потребителски аватар
Philip
Site Admin
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Контакти:

Мнение от Philip » 10 юни 2016 05:38

hola2 Hola
Наблюдавам Анализирам Променям

Отговори

Върни се в “Устройства на Philip”