Дуднялник - Размисли

Къде и какво ни сърби. Темата е за ползване, най-вече, когато ни сърбят езиците
Отговори
Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Оргонизиране на ДВГ с Хармонизиращи спирали.

#51

Мнение от icrow » 24 апр 2015 23:14

А и още нещо. Ти в любовта си към него явно пропускаш някой неща. :)) Никой не оспорва качествата и продуктите на Асен! Напротив! Като изключим Боб всчки само казваме колко много е постигнал направил и прави. Но че се е променил в отношенията си към хората явно само ти не си забелязал, ама любовта е сляпа :)) И както той направи форум за да може спокойно да пише а не както в мазето с хиляди умни глупаци, така и Филип направи форум, за да могат да пишат всички, които искат да почнат! Както се разбра още в началото на кавгата гаража.нет е университет, а тук е СОУ :)) Та никой не мрази Асен. Дори и Филип според мен не изпитва тези чувства след последните писания.

Ти вероятно сам вече го усещаш, но ще ти го кажа и аз. Според мен ти си за гаража. Тук ще ти е неприятно с "хейтъри" като нас. :)
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Bob

Re: Оргонизиране на ДВГ с Хармонизиращи спирали.

#52

Мнение от Bob » 24 апр 2015 23:19

Докато не беше писал нещата вървяха добре, спокойно и тихо, вчера се появи пак и започна да дразниш. :))

Slav

Re: Оргонизиране на ДВГ с Хармонизиращи спирали.

#53

Мнение от Slav » 24 апр 2015 23:23

Всеки ден съм тук.

Простете, че ви развалям идилията, но не виждам с какво съм нарушил правилата тук и смятам да продължавам да чета и пиша и си мисля сам да преценявам и решавам за къде съм :)

Единственото мнение, с което бих се съобразил е това на Филип. Честно казано има и още няколко човека тук, на чието мнение държа, но няма да ги споменавам, за да не влязат и те в черния списък на инакомислещите и непослушните покрай мен sunny

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Оргонизиране на ДВГ с Хармонизиращи спирали.

#54

Мнение от icrow » 24 апр 2015 23:27

Хаха. Я намери какво лошо съм казал за Асен. :)) Ти явно от половин дума правиш цял роман. :) "Аз си помислих, че...." Абе хора питайте и тогава си правете заключения. :) Да зает съм изморен съм все пак ходя и на работа и живея вкъща, но пак намирам време да меря на хора които се опитват да правят неща.

Попитах те дали ползваш К3 и не си ли доволен, че се обръщаш към мен. Това се вижда в втория ти отговор на снимката. :) И самия Асен и Домик ще ти кажат, че наще изделия трудно намират общ език и вероятно ще ти се наложи да махнеш К3, за да работиш с моите. И човек, какво сравнение да ме смущава. :)) Аз да не съм тръгнал да продавам нещо или да налагам собствни идеи да показвам колко по добри са моите неща? Колко пъти съм казвал и при мерене и при всичко, че Асен е много по напред в материала и че итрябва да се слуша него а не мен? А иначе дори и той каза, че моите неща били по силни и за това съм постигнал някои по добри резултати а той ги прави така не че не може а защото трябва да се правят по бързо заради по голямото прозиводство. До сега една стотинка не съм взел за мои неща и даже ги пращам за моя сметка. Ако не е така нека каже този на който дори и стотинка съм му изгубил за транспорт? Та не ми е за заплащането на хората. Както казах ти трябва мен да ме търсиш а не аз теб, пък и да си фантазираш разни намеци и прочие.
Абе в общи линии изобщо не си внимавал в картинката дето се вика :))
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Slav

Re: Оргонизиране на ДВГ с Хармонизиращи спирали.

#55

Мнение от Slav » 24 апр 2015 23:43

Няма да седна да търся и да цитирам.
Останал съм с определни впечатления и ги споделям. Обикновено впечатленията ми са верни.

Всеки има своите виждания за нещата и си е изградил представа за хората, с които макар и задочно общува. Не съм архивар да пазя всяко съобщение като доказателство, но само ще ти кажа, че и преди да съществува форума на Филип ти ме отпрати обратно още в гаража, когато те бях попитал за твоите оргонизатори.

А думите ти срещу Асен да не очакваш да обърна форумите, че да ти ги цитирам? В крайна сметка какво толкова те интересува след като по твоите думи за теб няма значение? Как така изведнъж се засегна?

Освен това ще ме прощаваш, но предвид горенаписаното и предвид, че втори път съм те питал и то в период, в който бях ентусиазиран и имах желание за работа и определно щях да се пробвам, а ти ми отговаряш, че може би евентуално ако имаш време можеш да ми пишеш на лични...извинявай...ама какво очакваш - да ти се моля ли ?

Никой за нищо не моля и не гоня. Ако стане - добре, ако не стане - пак добре. След като се засягаш толкова значи все пак изпитваш някаква вина, но далеч не към мен рзбира се, а по принцип за нещо, но ти най-добре си знаеш защо 1aaa

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Оргонизиране на ДВГ с Хармонизиращи спирали.

#56

Мнение от icrow » 25 апр 2015 00:03

Да не ги давам на всеки! НЕ съм и длъжен. Ако все пак не исках да ти помагам щях да те резна и втория път Wink Ти нали каза, че искаш да пробваш нещо да направиш? Е нищо не направи. НЯма никаква информация в нета за оргонни устройства ли? Да беше навил една спирала да пробваш да покажеш да мерим. Едни магнти нещо да наредиш. Дори и аз да не ги меря ето Асен ще измери. Не! Просто явно чакаш да ти направя и да ти пратя и така. :)) Ето лошия Боб също направи тема за корсата и първи стъпки и кой направи нещо? Никой! Всички само тракат на клавиатурите. И ето пак аз и Боб сме виновни. Ето точно за това работя с него защото работи прави мисли, както и Филип, Хипарх, Спиридон и Ивчак (дано не пропуснах някой) Та ти за мене си просто един мързелив и неблагодарен човек! Колко пъти ти мерих, Слав? Колко съвети съм ти давал?

Абе ама и аз колко време загубих с тия глупости. :))
Филипе, извинявай за четенето сутринта. shy1 Обещавам да си почистя :)
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Оргонизиране на ДВГ с Хармонизиращи спирали.

#57

Мнение от icrow » 25 апр 2015 00:10

А и моляте питай Асен какво мисли за мен и освен споровете за въртенето в които само сме спорили, дали съм го обиждал с нещо различно от тезата ми за неговата промяна на отношението му към хората? Не че в нея съм го обиждал с нещо де. :))
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Slav

Re: Оргонизиране на ДВГ с Хармонизиращи спирали.

#58

Мнение от Slav » 25 апр 2015 00:17

След като нищо не съм направил - нищо не си ми мерил. По твоите думи...

Истината не е такава разбира се, но щом си тръгнал с бутонките да тръгна и аз така...приятно ли е ? Как бяха последните ми два поста? След като защитаваш боб - получаваш от неговото лекарство. Ето така се държи боб с мен, както аз се държа в момента с теб - как е чувството ? Следващия път дано да е по-лесно да се поставиш на чуждото място, за да разбереш за какво говоря и защо призовавам всички към уважение и защо ненавиждам сплетните и интригантството.

Да му имам полезността на боб...аз от него нищо полезно, ново или градивно не съм видял. Само сплетни и интриги. И ти му влизаш прекрасно в тон и му играеш по свирката перфектно.

И нещо много важно - в никакъв случай не съм неблагодарен. Никога не съм бил и няма да бъда. Ако не се отблагодаря на момента, то никога не забравям добрината и винаги ще я върна в пъти повече. Такъв съм и смея да твърдя, че като цяло съм свестен и добър човек и при вида на някаква несправедливост или лъжа се вбесявам и не мога да остана равнодушен.

Извинявам се запоследните ми постове, но не съжалявам, защото ти дадох от лекарството на боб и от твоето също. Това май беше динствения начин да разбереш - опит и емоция. Ако ти харесва така, то значи боб е супер готин пич и заслужава уважението ти. Опитах се да се държа точно в негов стил и смятам, че успях в голяма степен. Следващия път, когато го защитаваш - помисли за този наш разговор!

Slav

Re: Оргонизиране на ДВГ с Хармонизиращи спирали.

#59

Мнение от Slav » 25 апр 2015 00:20

icrow написа:А и моляте питай Асен какво мисли за мен и освен споровете за въртенето в които само сме спорили, дали съм го обиждал с нещо различно от тезата ми за неговата промяна на отношението му към хората? Не че в нея съм го обиждал с нещо де. :))

Вече ти писах какво мисли за теб. За никой никога не е казвал лоша дума за разлика от много други тук. Ако имаш достатъчно доблест - питай го сам. Не виждам от какво се притесняваш. Освен това по мои виждания и разбирания Асен беше абсолютно прав за въртенето, но не исках да се намсесвам в спора ви тогава. Както виждаш бил съм достатъчно деликатен да не взимам страна!

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Оргонизиране на ДВГ с Хармонизиращи спирали.

#60

Мнение от icrow » 25 апр 2015 00:34

Лел колко си бил мъдър :)) Ами не твои неща а неща ползвани от теб съм мерил :) Виж в гаража проследи си мниенията. :) И да неблагодарен си видя се в последните ти мнения :) А за боб публично съм му казвал когато е прекалявал и не е бил прав, обаче в последствие се е оказвал прав. Дори и за теб съм спорел обаче явно пак е бил прав. :) А Асен аз си контактувам с него и знам. Аз за твое успокоение ти го казах :)

Лягам си вече защото утре съм на работа и рано ще стана.

Моля и другите колеги да се включат с мнение за мен и за Слав и заБоб и за цялата цигания. Защото излезе че съм бил голям интригант хранещ зад гърба на хората и непомагам с нищо. Абе доктор Злобил направо :)) Та така ли е колеги? :)
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Отговори

Върни се в “Дуднялник :)”