Дуднялник - Размисли

Къде и какво ни сърби. Темата е за ползване, най-вече, когато ни сърбят езиците
Отговори
Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6545
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Оргонизиране на ДВГ с Хармонизиращи спирали.

#41

Мнение от icrow » 24 апр 2015 21:41

Хващам гумичката след малко :))
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Slav

Re: Оргонизиране на ДВГ с Хармонизиращи спирали.

#42

Мнение от Slav » 24 апр 2015 21:42

icrow написа:Хващам гумичката след малко :))
Точно това си мислех да пиша на Филип, но щом и ти можеш - давай :)

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6545
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Оргонизиране на ДВГ с Хармонизиращи спирали.

#43

Мнение от icrow » 24 апр 2015 21:44

Чакам да свършите :))
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Bob

Re: Оргонизиране на ДВГ с Хармонизиращи спирали.

#44

Мнение от Bob » 24 апр 2015 21:54

Остави ги до утре да види и Филип, какви ги ръси тоя "колега" и тогава ги трии, да не каже филип, че аз съм започнал да се заяждам. :))

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6545
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Оргонизиране на ДВГ с Хармонизиращи спирали.

#45

Мнение от icrow » 24 апр 2015 21:57

Май свършихте?
Слав, в случая нищо лошо не е казал за теб Боб. В случая ти се заяждаш. Иначе Боб ако не го познавах и аз щях да го имам за голям заядливец, но той просто е човек, който каквото мисли го казва не го спестява за да се подмаже или каквото и да е. Но да Боб и твоя тон понякога е неприятен дори за четене отстрани, така че дайте да забравим тия лоши чувства, които бушуват в всички ни и да почнем да правим добро! Защото явно няма кои други да го правят. Всички българи сме много велики, ама всички останали са много тъпи за нас и кръга се върти.

Утре ще трия мненията, за да се видят все пак и дано всички почнем на чисто и бяло! sun
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Bob

Re: Оргонизиране на ДВГ с Хармонизиращи спирали.

#46

Мнение от Bob » 24 апр 2015 22:00

Icrow,
Поздравление за доброто пожелание, но никога не започвам пръв. 1aha
И в другия форум асен започна пръв да говори въпреки, ако си спомняш.

Slav

Re: Оргонизиране на ДВГ с Хармонизиращи спирали.

#47

Мнение от Slav » 24 апр 2015 22:28

Ха...ти ако живееш в заблуда, че аз съм започнал нещо пръв си в грешка :)

Ако само човек ти провери последните постове и му става ясно кой е интригант и провокатор. Ти някога да прочете аз по някакъв повод (какъвто и да е) да съм те провокирал или обидил? Всичко, което съм написал не само сега, но и всеки път в миналото е било в отговор на твоята глупост и безочие. Да не казвам по-силни думи Hola

Причината Боб да се държи така е много простичка - не може да преглътне истината, защото егото му пречи. Хубаво е да може да се виждат нещата реално и да преценява човек къде се намира и доколко и за какво му стигат силите. Не виждам защо се опитва да каже на черното бяло.

В крайна сметка Асен може и да ви е неприятен (далеч съм от мисълта, че е неприятен на повече от пет човека тук, но те вдигат вой колкото могат), но е неоспорим факт, че човека работи. Единствената разлика с повечето работещи тук е в това, че той го прави не просто за забавление, а професионално и се стреми към популяризиране на продуктите, на усъвършенстването им и пр.

Няма нищо лошо в това. Винаги е имало фабрично направени неща и домашно направени. Всеки според вкусовете и предпочитанията. Можете да сте сигурни, че един ден, когато масата хора започне да говори за оргон, хладен ток и пр. и всеки се информира и осъзнато започне да се стреми към прогреса в тази насока причината за това няма да е Боб или някой друг подобен домашен майстор (и то особено ако е подобен интригант), ако нещата останат такива каквито са в момента.

Ако някой може да ми даде основателна причина и обяснение защо Асен е лош и защо толкова много го ненавиждате - слушам ви. И то не само аз. Ако нямате какво смислено да кажете в своя защита, освен това, че произвежда и продава стоката си, то просто замълчете, защото тези аргументи са несериозни. Ако имате по-гениална идея за справедливо възнаграждение на нечии труд - споделете я. Може да влезете в историята Hola

И още нещо - ако не беше Асен как хора като мен, които нямат условия да работят (гараж, работилница, инструменти и пр.) биха могли да използват оргонни технологии ? Имам предвид не просто да си направя един възел или трискелион? Не всеки живее в къща и разполага с пространство и условия. Ако разчитах на Айкроу (например) още шях да си остана с очакването и надеждите, но не съм тръгнал наляво и надясно да разправям колко е несериозен или неуслужлив, както например Боб беше написал за Асен. Точно пък Асен е последният човек, който бих нарекъл неуслужлив. Ето ви хубави примери. От действителността, но не ги вра в очите на хората при всеки удобен случай, както прави Боб.

Каквото и да си говорим неприемането и отричането на очевидни факти си е чиста проба тесногръдие. Според мен за всеки влак си има пътници и не е редно различните пътници да се отнасят с неуважение или агресия помежду си. Ако това се случва (както и се случва очевидно) това е признак на незрялост и откровенна глупост.


П.П. Съгласен съм с Айкроу, но не и за това, че съм започнал пръв. Просто ме напъваше отвътре и исках да споделя мислите си и затова написах и този пост. Нямам намерение да удължавам спора, но както Боб, така и аз държа да кажа каквото мисля, защото в крайна сметка е редно нещата да се погледнат и от друг ъгъл.

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6545
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Оргонизиране на ДВГ с Хармонизиращи спирали.

#48

Мнение от icrow » 24 апр 2015 22:55

Сигурен съм, че Асен оценява подмазването ти и някой ден ще те вземе за рекламно лице, ама така или иначе го правиш безплатно та.... :))
Понеже паметта ми е къса, но не помня ти нещо да си направил, че да е трябвало Асен да те оценява и "насочва" за да разбереш за какво съществува този форум!

На снимката по долу се вижда за какво ме наричаш несериозен. :) Дано Асен не ти се разсърди, че си казал, че моите били по-добри :))
И така ако пазиш какво съм ти отговорил, тъй като моята изходяща кутия е отдавна препълнена и го няма съобщенията ми към теб може да го пуснеш. Аз до колкото си спомням ти казах, че няма проблеми да ти помогна, но като повечето хора и ти само си приказваш и чакаш някой да ти направи нещата! Ти како очакваше аз да почна да те гоня за да ти дам знания и напътствия? Да не си Бойко Борисов? Така и повече не повдигна въпроса. Реших, че вече не желаеш да се занимаваш и продуктите на Асен са ти достатъчни. Както и да е. Нека някой да каже дали съм му отказвал мерене помощ или каквото и да е въпреки, че не ми е задължение. Та чакам да кажеш с какво точно не съм бил несериозен? :)
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Bob

Re: Оргонизиране на ДВГ с Хармонизиращи спирали.

#49

Мнение от Bob » 24 апр 2015 23:02

Интересно, ето за това говоря. Много се дразня от такива хора. :))
Защо ми напомня за Данчо Цонев и Ахмед Доган? :))

Slav

Re: Оргонизиране на ДВГ с Хармонизиращи спирали.

#50

Мнение от Slav » 24 апр 2015 23:13

Ами да де.

Нали Боб непрекъснато това повтаря - че твоите неща са по-добри и аз затова искам да сравня. Написах го точно заради тези негови твърдения и както виждаш - даже съм сложил усмивка точно на това място. Смущава ли те идеята за сравнение?

Освен това аз също съм питал и Асен за мнение. За разлика от теб той чистосърдечно си признава, че имаш много добри хрумвания, че изделията ти са интересни и пр. Никога по никакъв повод не те е плюл както ти често правиш по негов адрес и не само ти!!! Проблем ли е за теб, че съм проявил интерес ?

И да - не съм питал повече, защото чисто и просто ми каза, че нямаш време и евентуално може би ще ми дадеш напътствия. Като не пропусна да ми напомниш, че ползвам К3 и защо те питам едва ли не...

За мен намека ти беше достатъчен тогава. Не съм ти дал и повод дори да си мислиш, че няма да се отблагодаря по някакъв начин за труда ти. По принцип разбирам от половин дума и много се дразня на хора, които и от сто думи се правят, че не разбират 1ke
Последна промяна от Slav на 24 апр 2015 23:15, променено общо 1 път.

Отговори

Върни се в “Дуднялник :)”