Дуднялник - Размисли

Къде и какво ни сърби. Темата е за ползване, най-вече, когато ни сърбят езиците
Отговори
Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Оргонизиране на ДВГ с Хармонизиращи спирали.

#61

Мнение от icrow » 25 апр 2015 00:45

А за въртенето. Радвам се, че Асен не е остансл сам в това твърдение :) Асене моляте не го приемай като заяждане, а като поглед над ситуацията. :) Дори и в този спор казах. че Асен е с повече опит и да се приеме неговото твърдение, докато не ме подкрепиха Филип и други, че всъщност е така. :)


И Слав, сега да не си помислиш, че те мразя или нещо такова. Напротив! Желая ти всичко най-хубсво :)
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Slav

Re: Оргонизиране на ДВГ с Хармонизиращи спирали.

#62

Мнение от Slav » 25 апр 2015 00:47

Е щом ще се опитваш да ги изкараш така нещата - моля :)

Да си благодарен не значи да се съгласяваш за всичко с човека, който ти е помогнал. Ако така разбираш благодарността....не знам :)

Ако не си разбрал какво искам да ти кажа дотук...пак не знам :) Както аз не съм готов за определени аспекти от реалността, така и ти не си готов явно и затова не се срещаме никъде по средата на разбиранията си...

По друг начин аз не мога да го обобщя.

П.П. И интриганта е боб, а не ти. Не знам защо се опитваш да изкривиш думите ми...
Последна промяна от Slav на 25 апр 2015 00:50, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Оргонизиране на ДВГ с Хармонизиращи спирали.

#63

Мнение от icrow » 25 апр 2015 00:50

:) Почнах със стената да си говоря май :)) Добре Слав ти си прав спи спокойно :) То всичко е черно на бяло :)
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Оргонизиране на ДВГ с Хармонизиращи спирали.

#64

Мнение от Philip » 25 апр 2015 07:04

Две страници глупости и лудост Wonky

Чудя се какво да ги правя...

Вчера че беше някакъв идиотски ден - беше. И по пътищата, и в работата, огромната част от хората бяха като извънземни :))
...Аз затова и го съкратих много рано - още в 9 реших да го приключа и си легнах :))

***
Слав,

Не знам как си решил, че четири - пет човека не уважават и не харесват Асен.
Грешиш.
Няма пак да изписвам неща, които са писани многократно.

Както каза и Айкроу - светът и хората не са само черно и бяло.
Напротив - всички и всичко е в гамата между тях.

Относно Боб.
Той е човекът, който е направил най-много устройства след Асен и Айкроу.
Така че си е заслужил уважението.
Не ми допада това, че понякога е язвителен в изказванията си - но идеални хора няма :)
И мен ме е захапвал :)) , но това не променя уважението ми към него Up!
Така че поне в този форум той е и ще бъде толериран заради моженето, знанието и уменията си!
***
В тази връзка още се чувствам гадно, че като администратор и модератор на "гаража" се наложи да се карам и да банна човек, който работеше, но също като Боб си казваше каквото мисли за Асен. Определено често се сещам за това и все ми е гадно, защото за да има мир във форума се наложи да се правя на такъв, какъвто не съм.
Така че, Хипарх, ако човекът иска - добре дошъл е в този форум Hola

***

Вече реших какво да правя с изписаните глупости. Ще отворя тема, в която ще ги преместя. Не искам да трия нищо, защото в този форум мога да действам така, както самият аз считам за правилно. Ако някой мисли, че с нещо греша - да казва направо и без заобикалки през околовръстното :)) Винаги съм готов да променя разбиранията си, ако ми е показано, че бъркам. Моля и Айкроу и Спиридон, ако в бъдеще има подобни истории, да не трият нищо, а само да отварят нужната тема и да преместват нещата там Worship

***

ПП
Оказа се, че вече има такава тема и тя е открита от Слав. Така че - местя всичките тези празни приказки там Hola
Наблюдавам Анализирам Променям

Slav

Re: Оргонизиране на ДВГ с Хармонизиращи спирали.

#65

Мнение от Slav » 25 апр 2015 07:49

Благодаря на Филип, че е преместил мнениеята, а не ги е изтрил, защото дълго време се чудех дали да напиша отговор на Иван или не. И не защото не искам, а защото в случая той се опитва да използва думите ми, за да създаде конфликт, вместо да се замисли над тях. И аз обикновено действам и пиша импулсивно и емоционално, но поне помня и се замислям над това, което са ми написали. И с никой тук, ама с никой не целя да се заяждам или още по-малко да обиждам (изключвам само боб), но към мен подобно отношение не срещам очевидно и това ме разколебава относно доста неща.

След като нееднократно съм споменавал и дори и в този ни разговор ,съм подчертал ето това:
Slav написа:И още нещо - ако не беше Асен как хора като мен, които нямат условия да работят (гараж, работилница, инструменти и пр.) биха могли да използват оргонни технологии ? Имам предвид не просто да си направя един възел или трискелион? Не всеки живее в къща и разполага с пространство и условия.
...да ме наричаш мързелив...не знам Иване какво да ти кажа. Не знам кой от двамата говори на стената. Явно не си ти, а съм аз. Няма да споменавам и другите неща, защото чисто и просто не искам да се караме излишно. Единствената причина да го напишеш това определение за мен (и не само това ако визираме сегашния ни разговор) в случая е с цел обида и нищо друго, защото то просто не отговаря на истината.

Пък и да ти кажа няма как да разбереш какво ти говоря, защото просто не можеш да се поставиш на мое място.

Както и да е. Очевидно е безмислено да карам хората да погледнат и от друга гледна точка освен своята.
Убеждавам се за пореден път в това.

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Дуднялник - Размисли

#66

Мнение от Philip » 25 апр 2015 08:34

Слав,

В теб говори в момента обида.

Но не обобщавай, моля Hola :)

Смятам, че именно възможността ми да се поставям на мястото на всеки друг ми дава възможността да прощавам и разбирам кой какво и защо го прави или казва :)
Използвай и ти тази възможност.

Специално в случая разбирам и теб, и Боб, и Айкроу.
Можеш да си сигурен, че колкото ти си мислиш, че всеки от тях бърка, толкова и те са сигурни, че ти бъркаш.
...Просто защото мислите са много повече от думите и не могат да се изразят напълно с тях :))
От това пък идват и неразбирателства.
Всеки има своя собствена ценностна система, на която стъпват всичките му решения, думи и постъпки.
Тъй като тя не е известна на другите, те трудно биха разбрали и много от думите, действията и решенията на човека срещу себе си.
Особено в спор :))

hola2

Хубав ден на всички ви! sunny :) Hola
Наблюдавам Анализирам Променям

Bob

Re: Дуднялник - Размисли

#67

Мнение от Bob » 25 апр 2015 08:36

Филип, ти както винаги си точен и справедлив. Hola
Радвам се, че си разбрал за грешката си спрямо Атос, но не си преценил правилно друг участник в този форум, както и да е, истината рано или късно ще бъде прозряна.
Наистина някой хора нямат възможност и условия да правят устройства и да експериментират. :))
Не са като мен в апартамент 80 кв. И работилница на терасата от 6кв.м. :))
Така че ако някой иска мога да му направя някое устройство и да му го подаря(с изключение на Слав).

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Дуднялник - Размисли

#68

Мнение от icrow » 25 апр 2015 08:47

Твоята гледна точка винаги е права, ама за теб самия. Ти не поглеждаш нещата отстрани. Е да не си мързелив. Тракаш по клавиатурата и се мазниш на Асен. За това също се иска усилие. :)) Покажи моляте какво си направил с какво си експериментирал? Ти само се измъкна с това как щом съм ти мерил значи си направил нещо и така. Много удобно. :)) Вчера набързо ти прегледах мненията в гаража и май само едни експерименти с замръзяване си правил. Разбира се може да съм пропуснал.Моля покажи ми :) Достатъчно ти показах, че не си прав, че съм несериозен и ти умишлено без право ме убиждаш,което си ечисто сплетнене и като човек, който само бращолеви не мисля вече че заслужаваш да си в този форум. Очаквам извинение от теб!Тамън ще видм егото ти как е. Въпреки, че не го очаквам от теб, а по скоро да си почнеш с клишетата.
Филипе прав ли съм?

Хубав ден на всички :)
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Дуднялник - Размисли

#69

Мнение от icrow » 25 апр 2015 09:02

А, и това което съм казал може би евентуално ако имам време е да се срещнем, когат ти предложиш, защото рядко разполагам с време по нормално време. Така че оставаше ти дасенапънеш и да свършиш нещо, ама не би. И както написа ти какво съм казал на лични да ти помагам. Както и да нямам повече време дасе занимавам с този въпрос. Чакам си извинението. :)
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Дуднялник - Размисли

#70

Мнение от Philip » 25 апр 2015 09:07

Хора!

Ударило ви е Слънцето 1ke :))

Никой никого в нищо не може да убеди в случая!

Я колко време си губите! Wonky :)) Hola

Я вижте какво хубаво време се отваря навън.

Кое ви е по-ценно - тракане по клавиатурата и ядове, излизане в Природата, усмивка към близък човек?

Нека да не пишем вече в тази тема, моля ви! Worship

***

ПП
Bob написа:Радвам се, че си разбрал за грешката си спрямо Атос
Да не мислиш, че не ритах докато се ядях с него? То си беше на въпреки мен, защото бях длъжен (по разбиранията си) да запазя мира във форума.
А беше абсолютно прав! ...Отнесох си заради това енергийните последици Wonky 1ke Знаех, че ще е така, но както казах, по-важно тогава от последиците за мен беше спокойствието в гаража. Реално това също беше и една от причините да направя този форум - 1 - за да не се правя на такъв, какъвто не съм заради някой друг 2 - всеки, който пише да може да каже каквото му идва отвътре без да е нужно да се пази нечие его :))
Наблюдавам Анализирам Променям

Отговори

Върни се в “Дуднялник :)”