Дуднялник - Общи

Къде и какво ни сърби. Темата е за ползване, най-вече, когато ни сърбят езиците
Отговори
Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4318
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Дуднялник - Общи

#41

Мнение от hyparh » 24 юни 2015 07:51

Окс. Иначе аз питах махалото просто дали съответната вода е чешмяна, без да опитвам да меря енергията, че със скалата и без това трудно се справям.Това е основният въпрос на Низо - дали е чешмяна или изворна.
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6545
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Дуднялник - Общи

#42

Мнение от icrow » 24 юни 2015 08:46

И аз това щеях да ти предложа Хипарх. Най вече за поста на Филип. Фил, ти там рег нямаш ли? И това за чашите на Асен. :)) До колклто си спомням вчера като ги мерих като полярност първите две бяха - и да определено имаше разнородност. Имаше и неутрална. Довечера ще ги видя по обстойно.
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Дуднялник - Общи

#43

Мнение от Спиридон » 24 юни 2015 09:42

Може Асен просто да е объркал посоките, като е застанал срещу чашите, може и да пробва мерещите (не е много коректно, защото има и хора, които ще опитат да се учат по снимките му), а може и друго да е станало.
Имам един приятел, който се занимава от много дълго време с духовни практики и самоусъвършенстване. Той ми е разказвал как преди доста години му се е наложило да обикаля по екстрасенси, билкари, знахари и т.н. Казваше, че всички, които са започнали да правят нещата с нагласата да печелят повече, а не да помагат на хората, са започнали да губят способностите си. Питах го тогава - това означава ли, че всеки с някакви заложби трябва да си остане беден. Отговорът беше - не, но не трябва да използва способностите си с мисълта за печалбата, а с мисълта как да помогне, а те парите сами си идват точно, колкото е правомерно за направеното от него и нужното му. Проблемът не е в това дали искаш от хората пари или не, а с каква мисъл в главата ги искаш и дали ги заблуждаваш.
А Асен започна да използва лъжи за реклама на продуктите си и това няма как да не се отрази на него (впоследствие и на продуктите му). Целта не оправдава средствата.
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4318
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Дуднялник - Общи

#44

Мнение от hyparh » 24 юни 2015 10:05

Като гледам четиримата, които сме дали измерване, имаме най-различни резултати. Дано някой уцели :) Ако не ще настоявам за втори тур - този път в еднакви чаши и отделни снимки за всяка. Може и аз да направя самите снимки например на хисарска и чешмяна вода или пък заредена/незаредена (с някое изделие), както е по-удобно на измерващите.
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Bob

Re: Дуднялник - Общи

#45

Мнение от Bob » 24 юни 2015 10:09

Спиридоне, абсолютно си прав 1aha .
Колкото пъти съм ходил на чъкракчия, човекът ти прави изкълчения крак и като го питаш колко ти дължа казва "колкото ти е на сърце, толкова остави." Същото е и при екстарасенсите, билкарите, баячките и другите, които не са печалбари, а искат да помогнат на хората.

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Дуднялник - Общи

#46

Мнение от Спиридон » 24 юни 2015 10:55

Дали ще е така или на фиксирана цена си избира предлагащият. Въпросът е не "всеки да има кутийка в малкия джоб на дънките", а който потърси помощ да я получи.
icrow предполагам го е усетил и затова каза за последствията от комерсиализирането.

И аз се пробвах на снимката с чашите, макар че със снимките имам някои проблеми :))
Опитах с въпрос кои са с еднакъв хим. състав спрямо първата (най-горе вляво) и според мен са предпоследните 2 отдолу вдясно. Т.е., ако не бъркам номерацията, 1, 8 и 9 са с еднакъв състав и ги подозирам за чешмени, а другите седем (2, 3, 4, 5, 6, 7 и 10) са с друг състав, предполагам изворни.

Преди време бях писал за опит с трискелион. И тогава направих грешката да събера чашите на 1 място. Отначало имаше разлика във вкуса, след 2-3 минути нещата започнаха да се усредняват и да се прехвърля енергия от заредената чаша на околните.
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4318
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Дуднялник - Общи

#47

Мнение от hyparh » 24 юни 2015 11:29

Ако искаш да те пусна и теб в кюпа :))
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4318
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Дуднялник - Общи

#48

Мнение от hyparh » 24 юни 2015 12:13

Ай сега да видим на кой му е крив мерника 2ha Днеска го играя посредник :))
caduceus написа: 1. По принцип Филип е прав, че опитът не е много чист - както посочих и аз в предните си постове. Всичко, което е посочил е логично и е така.
2. Чашите не са разменени и са си така както казах - лявата е нормална минерална вода, дясната е заредена. Нарочно усилих въздействието, за да няма никакви колебания в измерващите, но щом и двамата /Филип и Айкроу/ мислят че нормалната чаша е активираната - значи тотално са им се скапали възможностите ;) И да си имат едно наум защо - да питат началника горе ако могат.

Поздрави
Ще е интересно с резултатите от 10-те чаши накрая.
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6545
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Дуднялник - Общи

#49

Мнение от icrow » 24 юни 2015 12:54

Удобнa възможност дa ни злепостaви, aмa мaй той се е скaрял със "шефa" кaкто кaзвa. Трябвaше отгоре дa ги снимa a не дa се бъркa през стъкло, но и тaкa съм сигурен кaкво съм измерил. :)
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6545
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Дуднялник - Общи

#50

Мнение от icrow » 24 юни 2015 13:22

Пaк ги погледнaх чaшите лявaтa +9/170/ дяснa -2 и нещо. Рaзбирa се кaкто обяснявя зa въздействието нa снимкaтa от снимaщия може дa е омaзaл нещaтa и нa живо дa е друго. :))
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Отговори

Върни се в “Дуднялник :)”