Хармонизиращи енергията на чакрите спирали

Спирали - лабиринт, разработени в този форум и балансиращи енергията на чакрите
Отговори
Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5598
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Пластина поляризатор

#71

Мнение от Philip » 14 дек 2014 15:16

И по желание на зрителите - продължението на сериала :))
_C142746.JPG
_C142747.JPG
_C142748.JPG
_C142749.JPG
_C142750.JPG
...Писна ми да ги преименувам :))

Между другото показва интересен уклон да спира до точна посока на света, когато е закачено. Като гледам му е все тая към коя посока спира, но в 90% от случаите спира в някоя от четирите посоки.
В другите 10% - с анфас към мен. ...Сигурно ще да се явявам петата световна посока Wonky :))

...Ще се пробвам за слънцето :)
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
ivchak
Мнения: 498
Регистриран: 25 ное 2014 20:53
Местоположение: ВАРНА

Re: Пластина поляризатор

#72

Мнение от ivchak » 14 дек 2014 17:39

Виждам , че и Филип вече е взел мерки и си е вързал "вредителя" с червен конец против "уроки" :))
След това малко лирично отстъпление искам да продължа мисълта си от предният ми пост. В някои от темите в гаража бях пуснал снимка на една спирала наречена 6-ца.Тази спирала когато я гледаш от нормалната страна от горе (когато прилича на 6-ца) нагоре излъчва плюс , а от обратната страна излъчва минус(или смучеше полож. енергия -не съм сигурен) Та мисълта ми е, ако някой не го мързи , или вече има две малки лабиринтчета да ги сложи с гръб едно към друго залепени с тиксо или лак за нокти(само за измерването)така, че и в двете страни да гледат положителните страни на лабиринтчетата и да снима Cuz_clapping . Аз ще пробвам още един вариант за да се изолира отрицателното поле от задната страна, но ще видим какво ще излезе Hush Целта е устройството да е малко, много тънко (за да се събира спокойно върху батерията на телефона , така че капачето да се затваря без проблем .След това трябва да се направят измервания на полето което телефона излъчва при разговор без монтиран лабиринт и с него. Бих препоръчал проводник 0.8-0.10мм.На едно руско видео рекламираха нещо тяхно(при желание ще потърся линка) и казаха че дори само единият от говорещите по телефона да има защитно у-во, то и другият телефон е защитен :) Проба му е майката и Айкроу с мултицета Up! Up! Up!
6-ка 1.jpg
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

Потребителски аватар
ivchak
Мнения: 498
Регистриран: 25 ное 2014 20:53
Местоположение: ВАРНА

Re: Пластина поляризатор

#73

Мнение от ivchak » 14 дек 2014 18:09

Бях излязъл за малко , затова ще си довърша мисълта :) Първо може да се опита с трискелион от много тънка жица (най добре сребърна ако някой има), но не зная дали ще му стигне енергията. Затова преди това трябва да се знае колко е силата на излъчваното от телефона отрицателно поле .
Относно батериите - на руският форум правиха опити за зареждане на батерии с обикновен оргонов акумулатор(няколко слоя алуминиево и найлоново фолио) но нямаше полож.резултат. Дали батерията ще издържи повече - не са правени такива опити Hola

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5598
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Пластина поляризатор

#74

Мнение от Philip » 14 дек 2014 19:27

Ивчак, защо все гониш да премахнеш "отрицателното" поле?
Трябва да се отървем от тази мания само за "положително"
Ами че то е същото, като примерно да трупаш пари, но да не ги харчиш... примерно :)) (ако имането на пари някой го приема за положително)
Или да пиеш само "положителна" вода - ...голЕма грешка! :))
Или да нямаше в нас "отрицателни" полета, които да разграждат храните на съставните им части :)

Хора, светът ни е съставен от две противоположни състояния.
Натрупваме ли само едното - в един момент всичко рухва! То просто няма как да съществува без "отрицанието" си.
Полетата са две и няма положително и отрицателно (въпреки, че ние така сме ги нарекли) На човек са нужни и двете, за да съществува. На всеки процес - също.

Съществуват ли и двата типа поле на едно място, в едно нещо, то тогава се проявява хармонията и то "пребъдва". Тогава се проявява пълния потенциал на процеса, уреда или човека.

Като съм почнал да дървенофилософствам - ще довърша докрай Dance :))

Все се задава един въпрос. ...Защо на по-добрите хора им се случват повече лоши неща?
...Ами - елементарно бе, Уотсън :)) - За да се запази хармонията като цяло.
На някой може да му звучи опростенчески, но принципите на Природата са все такива - прости, но действени и целят равновесие с лек превес на доброто, за да има развитие :)

...Та - не прекалявайте с плюс зареждането на телата и околността си! Минусът в такъв случай ще ви дебне всячески и от всякъде! :)
...И в устройствата, които правим трябва да има баланс и хармония на двата типа основни енергии :)

А пък ако е толкова наложително да се изолира "минусът" - едно парче параболичен алуминий, малко естествена тъкан зад него - и готово :)
За какво са толкова сложни сложности confus :)
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6545
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Пластина поляризатор

#75

Мнение от icrow » 14 дек 2014 19:34

Ей, значи трябва да станем гадняри се лошо да правим, че да почнат само хубави неща да ни се случват. :))
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5598
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Пластина поляризатор

#76

Мнение от Philip » 14 дек 2014 19:37

Достатъчно е някой да те мисли за гадняр, за да се хармонизират нещата :))
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6545
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Пластина поляризатор

#77

Мнение от icrow » 14 дек 2014 19:39

Ааа, ето Боб как се хармонизирал. :)) :)) :))
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5598
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Пластина поляризатор

#78

Мнение от Philip » 14 дек 2014 19:40

А сериозно - Просто добрият човек трябва да е наясно и да приеме, че ще му се случват повече лоши неща, отколкото на гадняра.
...Ти случайно да познаваш някой добър човек, който да е примерно финансово обезпечен?
А познаваш ли гадове, на които парите им падат ей тъй на - от небето?
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5598
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Пластина поляризатор

#79

Мнение от Philip » 14 дек 2014 19:46

Тази вечер ме прихвана нещо филисофстването :))

Примерно Асен. Той не е лош човек! Напротив. Но до такава степен се е набълбукал с "положителна" енергия, че вече всичко около него и самият той се обърква.
Просто и ясно.
Свали ли си малко "положителната" енергия на тялото, с която сега толкова се гордее, нещата около него ще започнат да влизат в ритъм и да се нормализират.


...И Айкроу!
Заслужава си да си добър!!! :)
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6545
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Пластина поляризатор

#80

Мнение от icrow » 14 дек 2014 19:54

Toчно така е! :) Значи Асен трябва да се радва, че му уравновесяваме положението. :)
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Отговори

Върни се в “Хармонизиращи енергетиката спирали”