Хармонизиращи енергията на чакрите спирали

Спирали - лабиринт, разработени в този форум и балансиращи енергията на чакрите
Отговори
Потребителски аватар
ivchak
Мнения: 498
Регистриран: 25 ное 2014 20:53
Местоположение: ВАРНА

Re: Пластина поляризатор

#91

Мнение от ivchak » 15 дек 2014 07:56

Спиридоне , какво да ти кажа -кьорава работа де видял, де не видял 2ha 2ha 2ha
Фил, предлагам да направиш един раздел- примерно Беседка, На кафе или нещо подобно и в него да се разискват различни теми, че наистина доста оцапахме тази тема(а може би и други).
Айкроу, аз затова настоявам много пъти първото измерване да бъде дали излъчването на изследваното у-во е вредно или полезно за човека, а после да се измерва полярност, сила и т.н. Това , че аз съм правил някои измервания не означава че са 100% верни -затова е важно и вашето усещане с Филип , а и всеки който иска да сподели hola2

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Пластина поляризатор

#92

Мнение от Спиридон » 15 дек 2014 11:56

ivchak,
и аз така някой път с това писане по нощите.
Иначе, ако не ме лъже паметта, ти първи (или поне от първите) в гаража приказваше, че отрицателната енергия също си е необходима на човек.

А Филип явно се хармонизира с цигарите, за да не е прекалено положителен. Tonque :)
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6545
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Пластина поляризатор

#93

Мнение от icrow » 15 дек 2014 23:13

Понеже сега се връщам от работа, няма да измеря днес всичко. :))
Фил, от първите снимки лабиринтчето е 9,/173/ОВ на 9./730/ ОА без разлика в посоките.
Ивчак,улучил си и двете да са с отрицателната страна. :))
Фил, следващата партида положителната страна е обратна на предните снимки. Енергията е доста по слаба 115 ОВ на 325 ОА

Следва продължение. :))

Може да ми напомните къде имаше за мерене, че нали не помня. :))
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5598
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Пластина поляризатор

#94

Мнение от Philip » 16 дек 2014 05:46

Благодарности, Айкроу! Worship :)

Може ли допълнително разяснение, моля!

Разказвам какво разбрах от написаното:

Нощем

Силно "положително" излъчване от страната, на която гледайки лабиринтчето, единичната външна жичка е от ляво (това са снимките, които съм означил с ЛЯВО . От обратната страна (дясно), лабиринтчето излъчва също толкова силно "отрицателно" поле?

Денем

По-слабо, (но достатъчно силно :) ) "положително" поле от страната, на която свободната външна жичка е от дясно, и също толкова силно обратно "отрицателно" поле, когато лабиринтчето е обърнато и свободния единичен край е от дясно

...Или е точно обратното? shy1 shy2

Ти ще обясниш кое е точното :)

До тук явно може да обобщим, че:
1. Нощем лабиринтчето е по-силно излъчващо, денем мощността му намалява.
2. Нощем и денем поляритета реверсира
3. Нощем положителната страна е ..........
4. Денем положителната страна е ..........

Dance ...Най-накрая устройство, реагиращо като жив организъм - нощем - възстановяване, денем - загуба на мощност Dance :)

Остава да се види и какво показва, когато е в перпендикулярната на Земята страна, т.е. - висящо. В единият случай - със свободния край към Земята, в другият със свободния край към небето :)
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5598
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Пластина поляризатор

#95

Мнение от Philip » 16 дек 2014 06:06

Dance ...Много ме кефи причинно следствената последователност на проявата на лабинтчето в света ни Dance

icrow пуска на точното място и в точното време клип, в който има снимано нещо приятно излъчващо;
Спиридон прави от движение устройство, което да има подобно излъчване, но го "изоставя" за момента без да го сподели;
по друго време и на друго място Ивчак пуска снимка на някакво устройство;
Philip написва, че то му напомня за това от клипа на icrow;
Спиридон "се сеща" за изоставеното направено устройство и пуска снимка;
Bob прави веднага реплика и разбутва здраво интереса около него;
icrow се задълбава и разнищва как точно действа устройството;
...с което завършва цикъла на появата му, започната от самият него :)

hola2
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5598
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Пластина поляризатор

#96

Мнение от Philip » 16 дек 2014 06:25

... И icrow!

Много те моля!

Махни този "прост мултицет" от аватара си и надписа отдолу.

Сложи нещо, което НАИСТИНА отговаря на теб и същността ти!

Моля те!

Тук четат и хора, които и идея си нямат от глупостите, изречени в "гаража" и тези "атрибути" около теб не са добри за самият теб!

Филип
Наблюдавам Анализирам Променям

Bob

Re: Пластина поляризатор

#97

Мнение от Bob » 16 дек 2014 09:17

Много интересна работа а? :) Значи златото не бърка работата, а я подсилва. Такъв грозен лабиринт бях направил, набързо и без да се задълбочавам и колко силно лъчеше, ами ако го бях направил по прецизно и с по дебела златна жица, примерно с 1мм?
А как ще коментираш
Re: Пластина поляризатор
Мнениеот icrow » 13 Дек 2014 11:24

Човек или си разменил снимките или от чешмата ти тече вода с 9./46/ а пластината е свалила до 2 и нещо заряда :))
Фил, а колко е диаметъра на твойта тел?

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Пластина поляризатор

#98

Мнение от Спиридон » 16 дек 2014 09:34

icrow, като имаш време, може ли мернеш и моята грозотия - първото устройство, което бях правил преди - измежду снимките на Филип на 8-ма стр., като там е снимано денем, за разлика от първия път, когато го снимах нощем.

За да допълня следствения процес:
- Междувременно Филип прави най-добре изглеждащата за момента реплика на лабиринта и я оснима от всички възможни посоки, за да може изследванетода е детайлно, скромно премълчавайки участието си в разнищването. :)

А Спиридон навремето го остави това нещо, тъй като първо не очакваше да е чак толкова силно, освен това искаше да го използва за усилване в устройство, което всеки да може да си направи, а това не му се видя лесно за правене в миниатюрни размери и с точно определена дължина. Явно няма и да стане за тази цел с това "пулсиране" денем и нощем, но пък със сигурност има някакво по-ценно приложение.

Едит: Боб, според мен не става по-силно с по-дебела жица, а с повече "витки", които се постигат с по-тънка жица спрямо единица дължина на жицата.
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5598
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Пластина поляризатор

#99

Мнение от Philip » 16 дек 2014 09:46

Боб, жичката е от единичен стар кабел 1квадрат, леко опичан от силен ток (то му се и вижда :) ), обелен и огънат. Довечера ще я мерна като диаметър и ще кажа колко е.
Спиридон, като започнах да я правя, първо я отрязах по твоя даден размер - 533мм (защото знам, че мога да ти имам доверие за изходни дължини на устройства :) ), но накрая ми остана малко над 30 мм, които резнах. Демек лабиринтчето, което съм снимал е с никаква точна дължина.

...И аз смятам, че по-тънък кабел и повече витки ще са по-действени.

...А! Боб - нямам обяснение за това, което питаш за водата от чешмата. 2ha :)
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Пластина поляризатор

#100

Мнение от Спиридон » 16 дек 2014 09:51

”Моят” размер беше 355 мм :), но той беше за съгласуване с друго устройство. Едва ли е толкова важен при самостоятелен елемент и за принципно изследване.
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Отговори

Върни се в “Хармонизиращи енергетиката спирали”