Хармонизиращи енергията на чакрите спирали

Спирали - лабиринт, разработени в този форум и балансиращи енергията на чакрите
Отговори
Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6545
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Интересни устройства - Пластина поляризатор

#191

Мнение от icrow » 20 дек 2014 11:11

По скоро съм се объркaл и между 6 и 7ч се обръщa. Може би едно видео в този чaс ще е по полезно. Зa меренето нямa проблем. :)
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Интересни устройства - Пластина поляризатор

#192

Мнение от Спиридон » 20 дек 2014 11:31

Ето една теория за действието на лабиринта.

Смяната на поляритета сутрин е преди реалния изгрев на Слънцето, защото "зарядът" на лабиринта се е поизчерпал и е необходимо леко повишаване в енергията от околната среда, за да го вкара в режим "зареждане". Към залез слънце лабиринтът е с доста висок акумулиран заряд и висок потенциал, заради което влиза в режим "излъчване" преди да се скрие изцяло слънчевата светлина. Затова се получават разминаванията с точните часове на изгрев и залез.

Предназначението му е да отблъсква "нещо" (не знам какво), на което не му понася слънчева енергия и да пази човек докато спи. Затова и Филип го асоциира със "защитник". Нямам предвид буквално вампири, ама идеята за тях все е дошла отнякъде. Предполагам това "нещо" по някакъв начин енергийно смущава съня на човек.
Като се повиши качеството на съня (основно в аспекти на по-фините му функции, не толкова физиологичните), нормално е човек да се чувства по-щастлив, по-свеж, по-работоспособен и т.н. - нещо, което наблюдават icrow и Bob.

Точно заради областта му на действие, фунцията му може да бъде злонамерено обърната наопаки (подобно на генератор-двигател, микрофон-говорител) към привличане на негативни същности, както предупреди caduceus, но за защита вече има цял раздел във форума.
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

tumbi

Re: Интересни устройства - Пластина поляризатор

#193

Мнение от tumbi » 20 дек 2014 12:37

Здравейте,

Мога да ви помогна за направата на матрица за огъване на телта. :) . Мога да изготвя файла. Само трябва да ми зададете параметри. :)

Направих един примерен вариант.

Поздрави,
Румен
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

Bob

Re: Интересни устройства - Пластина поляризатор

#194

Мнение от Bob » 20 дек 2014 12:45

Много добре tumbi. Само че направи още едно завъртане наляво, за да стане като на клипа, така ще имаме два вариянта, единият ще е с по-къса жица, а другият ще е с по-дълга. Направо можем да си го разпечатваме от тук. 1aha

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Интересни устройства - Пластина поляризатор

#195

Мнение от Спиридон » 20 дек 2014 12:47

Супер идея, tumbi. Up! Up! Up!

Много съжалявам, но няма снимки от тази сутрин. shy1 Бях го нагласил да снима между 06:00 и 07:00 през една минута, но съм забравил да отворя светкавицата. 1ke При пуснати завеси в стаята, отгоре на гардероба и при заложените от мен настройки, светлината е била крайно недостатъчна, заради което няма ни една снимка.

Ще го заложа сега за надвечер между 16:00 и 17:00. Фотоапарата няма функция за автоматичен старт в определено време за видео, а пък тогава няма да съм у дома да го пусна ръчно. Ако иска и може, някой друг може да направи видео.

icrow, ОК ли е да пусна тук първо снимки през 6 минути (т.е. 11 бр.) и после през една минута там, където се обръща поляритета?
По моите измервания промяната в поляритета е била между 16:15 и 16:30. Дали и ти така го определяш?
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5598
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Интересни устройства - Пластина поляризатор

#196

Мнение от Philip » 20 дек 2014 12:52

Спиридон, няма как да се обърне действието на нещо спрямо свойствата му :))
ИЗКЛЮЧЕНО Е :)


***
А ето и информация за лабиринтчето от човек, за когото съм споменавал и преди, и на който ценя мнението, защото има защо да го ценя :)
За съжаление не желае да пише, та трябва да се явявам препредавателна станция :))

...

- Това лабиринтче е със свойствата на шеста чакра при човека. Тази на ума. Цикълът и е еднакъв с този на тази чакра.
Ако го носят хора, които са развити духовно, то ще им помага много за правилното и нормално действие на този енергиен канал.
В случай, че нискодуховен човек носи такова, то ще му навреди поради несходството на енергиите.

...Ами - това е. :) За мен търсенето какво е това с думите на този човек приключва :)

Щях да забравя! Лабиринтчето трябва да е с точно толкова витки, с колкото го е направил Спиридон и с колкото го правя аз!!! Задължително! Повече или по-малко витки правят нещата неправилно функциониращи!

..................
Междувременно голямо писане е паднало. Тумби! неправилно е лабиринтчето! Трябва да направи още едно завъртане и да спре от другата страна на тази!
Наблюдавам Анализирам Променям

tumbi

Re: Интересни устройства - Пластина поляризатор

#197

Мнение от tumbi » 20 дек 2014 12:59

Радвам се, че ви харесва идеята,

Ето промененото :) .

Поздрави,
Румен
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6545
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Интересни устройства - Пластина поляризатор

#198

Мнение от icrow » 20 дек 2014 13:07

Когато спя е на повече от метър от мен. Иначе от както го имам се събуждам около минута преди да зазвани алармата, а аз понеже трудно ставам звъни 3-4 пъти през 10 мин :)) Фил, като гледам ти си го направил както е на видеото, а спиридон с по една витка в повече. Qb
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5598
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Интересни устройства - Пластина поляризатор

#199

Мнение от Philip » 20 дек 2014 13:14

Трябва да е като на клипа, като моето, като на Боб, като втория файл на Румен!
Спиридон!
Твоето наистина било с повече витки!!!
Резвай последните!
Ти поне знаеш, че на човекът има защо да му се има доверие Hola :)

Примера със Спирдоновото го дадох аз, а не човекът, но съм се объркал! Съжалявам!
Наблюдавам Анализирам Променям

Bob

Re: Интересни устройства - Пластина поляризатор

#200

Мнение от Bob » 20 дек 2014 13:15

Да Фил, трябва май да е като твоето, а не като на Спиридон.

Отговори

Върни се в “Хармонизиращи енергетиката спирали”