Хармонизиращи енергията на чакрите спирали

Спирали - лабиринт, разработени в този форум и балансиращи енергията на чакрите
Отговори
Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Пластина поляризатор

#51

Мнение от Philip » 14 дек 2014 07:20

Снимките са правени към 6,40 сутринта. Пиша го, защото след обяд ще направя още един комплект, за да се види има ли разлика нощем и денем.
1размер.JPG
2изток ляво.JPG
3изток дясно.JPG
4запад ляво.JPG
5запад дясно.JPG
6север ляво.JPG
7север дясно.JPG
8юг ляво.JPG
9юг дясно.JPG
Айкроу, не ги бързам, знаеш :)
Понеделник или когато имаш време и желание :)
Hola
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
Наблюдавам Анализирам Променям

Bob

Re: Пластина поляризатор

#52

Мнение от Bob » 14 дек 2014 08:24

Евала Филип! Много добре направена спирала! Много е важно да се докаже какво става всъщност с излъчването. Ще е полезно за всички, които четат и искат да си направят и те! Up!

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Пластина поляризатор

#53

Мнение от icrow » 14 дек 2014 10:06

Филипе, ювелир си ти. :)) Евaлaтa човек. Worship
И сегa кaкво? Спиридон е виновен зa всичко :))
Aми пуснaх го точно зaрaди "отоплениети" :)) Инaче принципно и се кефя нa групaтa, aмa зaщо не съм го зaбелязaл до сегa нз. Qb
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Пластина поляризатор

#54

Мнение от icrow » 14 дек 2014 10:11

Всъшност си мисля, че ще е нaй добре дa се снимaт окaчени висящи и в профил. :)
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Пластина поляризатор

#55

Мнение от Спиридон » 14 дек 2014 11:21

Леле, какви интересни неща ставали, докато съм спял след пътя.
Philip написа:Асен щеше да си е читав и измерванията ви щяха да са еднакви ; и още други разности щеше да има :)
...Но - явно - така е трябвало да бъде! :)
Ей това не го разбрах. Как така се оказах аз препъни-камъка в тая работа? Сега ще излезе, че съм бил тъмната фигура зад завесите или поне неин верен помощник.

Добре, че не писах за какво смятах да го ползвам, че тогава вече щях да го отнеса здраво. Аз пак ще го напиша като/ако стане, де, ама поне да има за какво :))

Ще пусна снимки на злополучното нещо по-късно. Няма да е лошо да му измислим някакво име на туй чудо.
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Пластина поляризатор

#56

Мнение от icrow » 14 дек 2014 11:41

Дa, освен товa си виновен и зa южен поток и глaдът в Сумaлия. :))

Инaче дa, трябвa дa се издири кaк се кaзвa и дa се нaпрaви отделнa темa, че тaзи е зa друго. :) Нaдеждите сa ми в Ивчaк, или Филип дa издирят кaк се кaзвa.
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Пластина поляризатор

#57

Мнение от Philip » 14 дек 2014 12:21

А! Появи се грешният :))
И за Ислямската държава е виновен!!! Изпускаш, Айкроу! :))

***

Спиридон,
накратко историята
Кадуцеус обяви в "гаража", че тази спирала нищо не излъчва, а дори е отрицателна. Захапа си Боб за нея, защото те нали са си стари дружки :))
Разказа как той давал нещата си за изследвания, а Боб не и само си приказвал, но то било, защото имало кой да го слуша и ей такива работи :))
(Тези му думи пък много ме зачудиха мен, защото имам спомен за няколко пъти, когато казваше, че дава неща в различни лаборатории, но никога не публикува резултати след това Hola ) Ако не трябваше да го разкажа, за да обясня какво съм имал предвид с цитата ти от мен, хич нямаше и да споменавам това :)

...Та казах, че ако когато беше завъртял тази спиралка след клипа на Айкроу, я беше пуснал като снимка в гаража, Кадуцеус щеше да измерва същите неща, като Айкроу. (по онова време беше така :)) ) и двамата щяха да са на едно и също мнение спрямо действието на спиралата.
Е да, ама сега вече е друго време и Всичко, което е направено от Боб или някой друг и пуснато в Енергията на Природата е безсмислено, глупаво и неработещо. А! И излъчващо отрицателно или нищо 1ke :))

...И тъй като ти не я пусна тогава........... - Виновен си! :))
За глада, за форумите, за дъждовното време, за слънчевото време ...и всичко останало! :))

Надявам се като мъж да поемеш отговорността и да не се дърпаш и обясняваш zile

Приятен ден, човече! Hola :)
Наблюдавам Анализирам Променям

Bob

Re: Пластина поляризатор

#58

Мнение от Bob » 14 дек 2014 12:34

Много интересна история нали Спиридоне? Филип забрави да кажеш, че даже нещата били опасни, тъй като излъчвали отрицателно. Witchy 1mag И сега се чудим защо така се получиха тези разминавания. Така,че деца слушайте батко си Боб, ако искате де! :))

п.п.
Ако искате преместете всичко в темата "Смях и Гъдел" или разчистете малко.

Потребителски аватар
ivchak
Мнения: 498
Регистриран: 25 ное 2014 20:53
Местоположение: ВАРНА

Re: Пластина поляризатор

#59

Мнение от ivchak » 14 дек 2014 12:50

Колеги, стига сте си чесали езиците ами мерете и давайте идеи. Каквото станало - станало , нещата не могат да се върнат назад. Затова предлагам да вървим напред и да си правим каквото ни харесва(докато ни позволяват :)) ). За сега предлагам това нещо да се нарича Лабиринт(или съкратено Лаб) и да си има отделна тема, пък ако намерим някакво снимка или обяснение ще го прекръстим - както Глобул е вече Теленор :)) Пускам две снимки на моите лабчета с диаметри 18мм и 10.5 см . Не съм ги направил като Филип особено малкото, но целта е да разберем колко е енергията и тока (особено на малкото)тъй като идеята ми е дда се сложи в телефон(с плюса към главата - минуса към батерията Qb ) и да се измери полето(как се променя) Hola
1.8cm.jpg
10.5 cm.jpg
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

Bob

Re: Пластина поляризатор

#60

Мнение от Bob » 14 дек 2014 13:12

Добра идея Ивчак. Найстина ще е интересно как ще се отрази на времетраенето на батерията, а и на вредното излъчване от телефона.
В началото си бях залепил един възел на Мировинг на телефона и според мен загряваше по-малко като говорех по-дълго. Cheers

п.п.
Когато имаше мобифони продаваха едни спиралки от алуминии, който се лепяха отзад на мобифоните, но те имаха найстина голямо вредно излъчване. На слушалките пъ се лепяха едни решетки, сега ги има във всеки мобилен телефон отдолу под капака където е слушалката.

Отговори

Върни се в “Хармонизиращи енергетиката спирали”