Практика с измервателни инструменти (махало, багети и др.)

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Библиотека Радиестезия Измервателни скали

#31

Мнение от icrow » 18 фев 2016 17:28

Е дa aмa aз не съм ги прaвил в нaчaлото тези нещa. Просто искaх дa могa и се упрaжнявaх. Дa беше ми достa по трудно в нaчaлото и се нaпъвaх, но никогa не съм гледaл дa спaзвaм рaзни ритуaли зa отпушвaне и прочие. Товa искaм дa кaжa, че трябвa дa вярвaш че можеш и aко не ти се отдaвa дa нaкaрaш тялото ти дa почне дa го прaви, кaкто в онaзи книгa зa отглеждaнето нa зъби. Търсете нaчините в себе си a не отвън.
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Ivan40

Re: Практика с измервателни инструменти (махало, багети и др.)

#32

Мнение от Ivan40 » 26 окт 2016 12:09

Преди време ми хрумна, да практикувам ментална радиестезия от най-висшия порядък, т.е. без махало. За целта, когато искате отговор Да или Не, затваряте очите си и си представяте махало, което се люлее напред, назад. Скоро след това, то ще започне да се отклонява наляво или надясно, в зависимост от отговора. Интересното е че за разлика от материалното махало, виртуалното се отклонява огледално, т.е. отговорите са на обратно. Това е така, защото в по-финия план на реалността, в астралния план, всичко е наопаки. Гледали ли сте "Алиса в огледалния свят" ;)
Преди няколко дни имах разговор с председателя на българската асоциация Луи Тюрен. Човекът беше на изпит в Италия и сподели, че не е доволен от себе си, все още. Мануел Манфреди, основателя на италианската асоциация Луи Тюрен, му споделил, че всички, които са имали дори бегъл опит, с ментална радиестезия, са много затруднени, във физикалната на Тюрен. Най-младия и най-кадърен ученик на Манфреди, се оказало 25 годишно италианче, което никога не било чувало дори, за ментална радиестезия. Аз споделям мнението на Хипарх, че менталната радиестезия е от по-висш порядък от физикалната. Най-висшия е без махало, както казах в началото. Извън матрицата е всичко, което използва, само човешкото съзнание, без никакви пособия в 3D. Въпреки това, книгата на Тюрен е незаменима. Тя дава това, което е липсвало на търсачите, а именно спойките, между отделните знания, в различни области на нашата реалност. Между другото, тази книга не е написана само от Тюрен. Малка част е от него, а останалото е дело на негови последователи. Ще попитам дали случайно, някой има представа, как човек може да се свърже, с жената на Стоян Бъчваров, който е превел книгата на Тюрен. Търсят се координати.

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Практика с измервателни инструменти (махало, багети и др.)

#33

Мнение от icrow » 26 окт 2016 20:18

Воденето изцяло по нечии правила ако не е матрица нз. :? Особено на толкова известни хора дето онези нищо не им правят :? Ама това са си мой виждания!
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Ivan40

Re: Практика с измервателни инструменти (махало, багети и др.)

#34

Мнение от Ivan40 » 26 окт 2016 20:43

Уважавам индивидуалността на хората, но нежеланието да се види и другата страна, не води до напредък. "Нищо не им правят"??? Не е баш тъй.
Малко история и интересни факти. Позволете моля. http://alt-bg.com/site/index.php/2014-12-02-09-10-03

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Практика с измервателни инструменти (махало, багети и др.)

#35

Мнение от icrow » 26 окт 2016 22:15

Ама ти за пореден път не разбираш какво искам да кажа и май няма смисъл изобщо да общуваме :)
Нямам нищо против който и да е и никога не пренебрегвам нечия страна! Да човека е направил много преди много време. А сега някакви хора правят някакви неща използвайки името му. "Асоциация, Фондация" и други такива модерни думички използвани за какво ли не от сещате се кои. Факта че имаш продукт от тях изглеждащ достатъчно търговски означава че не им пречат особено. А факта че страната от към човека е негативна говори пък други неща, ама няма да те притеснявам. Филип също се опита да каже нещо, но явно теб не те интересува другата страна, щото видиш ли то е от асоциацията Worship
Не ми се ще да права такова сравнение, но е хубаво човек да се замисли. Айнщайн е бил голямо " светило" и целия свят е ползвал неговите мъдрости, които всъщност са слагали прът в колелото на развитието!

Да обобщя
Опитвайте се да почувствате дали дадена информация е истина. И не всичко в интернет и по разни семинари окрасено добре е истина. Мислете а не папагалствайте. И говоря за принципа а не за конкретния случай и точно за Тюрен. :)
" Който има уши да чуе, който има очи да види"

Нито се имам за голям радиестезист още повече за много знаещ в областта. Ама и децата знаят че много хубаво и цветничко не е на хубаво. :)
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Ivan40

Re: Практика с измервателни инструменти (махало, багети и др.)

#36

Мнение от Ivan40 » 27 окт 2016 09:46

Воденето изцяло по нечии правила ако не е матрица нз. :? Особено на толкова известни хора дето онези нищо не им правят
Прощавай, но така написано е трудно за разбиране. Дотолкова успях да разтълкувам. И наистина, в общуването ни има блокаж confus ... явно си има причина.

Арахая

Re: Практика с измервателни инструменти (махало, багети и др.)

#37

Мнение от Арахая » 12 апр 2019 16:37

Нали съм по смешните въпроси, та да питам с какви махала(багети) работите, замърсяват ли се енергийно и как ги чистите? Благодаря sun

Потребителски аватар
ivchak
Мнения: 498
Регистриран: 25 ное 2014 20:53
Местоположение: ВАРНА

Re: Практика с измервателни инструменти (махало, багети и др.)

#38

Мнение от ivchak » 12 апр 2019 17:02

Арахая , не зная дали си поглеждала този линк но там съм сложил инфо колкото ти душа иска :) Повечето е на руски , но има и на български https://yadi.sk/d/6z6ehbRvdBAxy

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Практика с измервателни инструменти (махало, багети и др.)

#39

Мнение от icrow » 12 апр 2019 17:09

За енти път ще кажа че няма никакво значение какво е махалото. Мерил съм и с висящ мп3 плеар. За начинаещи е по добре да е по леко. В портфейла си нося метална шайба с конец при стотинките.
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Практика с измервателни инструменти (махало, багети и др.)

#40

Мнение от Спиридон » 12 апр 2019 17:31

Аз гледам и да е по-здрава нишката (но не твърде дебела), че обикновен конец много бързо ми се прокъсва.
Ако махалото е прекалено леко, също ми се развърта по-бавно и не може да даде голяма амплитуда.
Теглото на махалото, както и дебелината и дължината на нишката ги подбирам само да са ми удобни, нямат никакво значение за крайния резултат. Не го чистя енергийно, защото не ползвам кристал, а шайба или малко ключе. Ако има проблем, ще да е у мен, а не в махалото.
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Отговори

Върни се в “Практика”