Уред за лечение на зъби.

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Уред за лечение на зъби.

#11

Мнение от icrow » 04 дек 2014 21:40

Защо? Аз обичам мултицетите. Много полезни машинки имам една купчина от тях. :))

Пак влязах в много проекти наведнъж и нз.
Иначе мисля да е с две възможности за външно и вътрешно лъчение.
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
SHOK
Мнения: 42
Регистриран: 18 ное 2014 17:50
Местоположение: Вижда се от Витоша

Re: Уред за лечение на зъби.

#12

Мнение от SHOK » 04 дек 2014 21:45

Спири знаех, че инпулсните генератори избиват гадните микроби, но не съм чувал, че възстановяват днк-то. Имаш ли инфо за това? Бих пробвал моменталически.

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Уред за лечение на зъби.

#13

Мнение от Спиридон » 04 дек 2014 21:48

Освен тези честоти нямам друга информация. Пусках си ги и то вчера, гарантирано не са бързо смъртоносни :) , ама не знам какво е станало. :)
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Уред за лечение на зъби.

#14

Мнение от icrow » 04 дек 2014 21:51

Виж в тубата има инфо и звуци :))
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Уред за лечение на зъби.

#15

Мнение от Philip » 04 дек 2014 22:02

Сега като стана въпрос за такива честоти, пуснах едно търсене, защото имам спомен за това, че НАСА за възстановяване на астронавтите си им пускат честота 9 херца (но не бях сигурен 9 ли е точно)
Попаднах на нещо, което е много важно, бях попадал преди години на него и след това никога не успях да го намеря отново. Днес само се изпречи пред мен и то благодарение на вас :)
Става въпрос за нарочно и тотално манипулиране чрез звук - т.е. - промяна на честотата на основния звук. Абе - ето го материала - на който му е интересно - да чете :) http://budha2.blog.bg/drugi/2013/11/18/ ... ns.1208054
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Уред за лечение на зъби.

#16

Мнение от hyparh » 10 апр 2015 20:16

Не знам при вас как е, но аз откакто започнах да се занимавам с оргонец (по най-различни методи, от около година), нямам нито един нов кариес или др. проблеми със зъбите. Преди често ми откриваше по някой кариес (моите се развиват доста бързо) или най-малкото все ми махаше зъбния камък. Сега докторката вика учудено на сестрата: "Ма той даже и зъбен камък няма!" :)) Като този сценарий се повтори и на миналия и на по-миналия преглед - през 6-7 месеца, както е препоръчително.
Преди това имах доста проблемни зъби, два трябваше да се умъртвят заради дълбоки кариеси (сега са с коронки) и още някоя друга пломба отделно. Имам още здрави дъвкатели зъби при това с 2-3 междини или "джобове", което предразполага за задържане на храна и засилен риск от кариес там, но ето, че няма нищо - да чукна на дърво. През тази година не съм си променял хранителния режим (хапвам си начесто), нито пък миенето на зъби (само вечер, сутрин не виждам смисъл). В менюто ми често прибавям сурови ядки като източник на протеини и др. ценни в-ва, които предполагам до някаква степен също влияят добре на зъбите, но аз и преди си похапвах от тях, та едва ли са основната причина.
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Уред за лечение на зъби.

#17

Мнение от Philip » 11 апр 2015 17:50

Късметко :))

Аз от дребен съм със страшно проблемни и всяка година пълня здраво джобовете на стоматолозите :))
Я имам четири - пет живи зъба, я не 1ke
А сестра ми преди две години за първи път си прави зъб Wonky
Наблюдавам Анализирам Променям

dimdim

Re: Уред за лечение на зъби.

#18

Мнение от dimdim » 04 юни 2016 20:50

Philip , НАСА доколкото знам използват резонанса на Шуман, без който живот в околоземна орбита не може да съществува поне извън МКС, ползват се генератори на 7,83 Hz базова честота. Тук ме привлече честотата, която си споменал 528 Hz , по последен прочит мисля че коректната беше Ла = 432 Hz и всички производни на нея според този канал тук /https://www.youtube.com/watch?v=c7kF47qRkmA/https://www.youtube.com/watch?v=9e9-P_zbjbY. Простия тест с който тествам коректността на видеата от тубата за правилна честота е с хроматичен тунер на Korg. Някой експериментирал ли е с тибетски пеещи купи? sunny

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Уред за лечение на зъби.

#19

Мнение от Спиридон » 13 яну 2017 00:58

Качвам долния линк, заради описанието (макар и съвсем общо) на маеханизма, по който тялото възстановява нарушения в зъбите.

http://megavselena.bg/novo-lechenie-pom ... vyat-sami/
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Уред за лечение на зъби.

#20

Мнение от icrow » 13 яну 2017 06:58

Това е чудесно. Колко ли обаче ще струва :?
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Отговори

Върни се в “Уред за лечение на зъби”