Оргонизиране на ДВГ с Хармонизиращи спирали.

Тук може да се обсъжда практиката за оргонизиране на ДВГ Монтаж, проблеми и други.
Отговори
gomi
Мнения: 434
Регистриран: 18 ное 2014 17:25
Местоположение: майна таун

Re: Хармонизиращи енергията на чакрите спирали

#11

Мнение от gomi » 18 яну 2015 12:32

мноо бързаш Tonque
тъкмо довърших 2 спиралки и ша слизам да ги лепя, та се чудя....
-ако лепна едната на бутилката дали ще има същия ефект, или трябва да е близо до двигателя?
- на въздуха дали може да не е вътре в въздухопровода, а отвън на кутията примерно?
- спиралите може ли да са увити в тиксо срещу любопитни ора, или им се намаля действието ?

п.с.
тия дни сложих на лукойл и колата тръгна с доста разлика спрямо газпром, явно са опраили смеската, така че може и да е от гаазта.....
IT'S RIGHT THERE IN FRONT OF YOUR EYES!
John BEDINI

Bob

Re: Хармонизиращи енергията на чакрите спирали

#12

Мнение от Bob » 18 яну 2015 12:51

Спиралата не трябва да е на бутилката, аз първо я сложих там ама не ми хареса как върви, и след 10 км я преместих на маркуча, защото газта се зарежда в бутилката, но докато отиде до изпарителя въздуха може вече да се е заредил със същия знак каквато е газта и затова да няма ефект. Трябва да са противоположно заредени газта и въздуха.
За другите ти въпроси нямам отговор, пробвай и ще видим. Hola

Bob

Re: Хармонизиращи енергията на чакрите спирали

#13

Мнение от Bob » 18 яну 2015 13:02

Е аз затова сега ще пробвам газта на всички вериги и тогава ще правя променям нещата :))

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Хармонизиращи енергията на чакрите спирали

#14

Мнение от Спиридон » 18 яну 2015 13:10

Задължително ще пробвам и аз, ама като ми свърши "безжичковата" диета (не съм си у дома). :)
Имам за проба 1 common-rail дизел без оргонизиращи устройства по него. Само се чудя как мога да сложа лабиринта така, че въздуха да минава перпендикулярно през него. Ако измисля или някой подскаже как да го закрепя във въздуховода надеждно и без да го запушвам много-много, ми се иска да пробвам така.

gomi,
icrow беше писал (да си каже той, де, ако не е така), че при обличане в тиксо, излъчването на лабиринта се усилва. Не го препоръчва за въздействие в/у човек, защото се изменяла самата енергия, но за гориво и въздух може и да е ОК, пробвай.
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Bob

Re: Хармонизиращи енергията на чакрите спирали

#15

Мнение от Bob » 18 яну 2015 13:19

Като завършиш спиралата оставаш още жица към 8 см, след това я огъваш перпендикулярно на спиралата и така я вкарваш във въздухопровода, като я вкараш около 4 см, прегъваш жицата надве, като последните 4см са извън тръбата и нахлузваш другата тръба отгоре и стягаш скобата. :)

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Хармонизиращи енергията на чакрите спирали

#16

Мнение от Спиридон » 18 яну 2015 13:40

Мерси, така трябва да стане. Аз мислех някакви сложнотии, но така е по-просто, респ. надеждно. :)
Само трябва да се види дали допълнителната тел ще се отрази с нещо на полето на излъчване.
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Bob

Re: Хармонизиращи енергията на чакрите спирали

#17

Мнение от Bob » 18 яну 2015 14:06

Най-вероятно ще се отрази, но при мен е за добро, към по-голяма икономия.

gomi
Мнения: 434
Регистриран: 18 ное 2014 17:25
Местоположение: майна таун

Re: Хармонизиращи енергията на чакрите спирали

#18

Мнение от gomi » 18 яну 2015 14:34

аз имам една резонаторна кутия преди дросела та едното го лепнах отгоре с тиксо, другия на филтъра преди газовите инжектори, след 1 седмица ще видим какво ще се получи Worship
IT'S RIGHT THERE IN FRONT OF YOUR EYES!
John BEDINI

Bob

Re: Хармонизиращи енергията на чакрите спирали

#19

Мнение от Bob » 18 яну 2015 14:42

Нали разбра, че трябва на с различни страни към въздуха и газта?

Потребителски аватар
ivchak
Мнения: 498
Регистриран: 25 ное 2014 20:53
Местоположение: ВАРНА

Re: Хармонизиращи енергията на чакрите спирали

#20

Мнение от ivchak » 18 яну 2015 17:44

Спиридоне, Айкроу говореше за обличане на спиралата с платнено тиксо sun Аз сложих една спирала върху самият въздухопровод, и една върху ГНП(колата ми е дизел) защото не намерих по подходящо място за сега. Имам идея да направя 4 по-малки спирали и да сложа по една на всяка тръбичка преди дюзите.Мисля че ще има добър ефект , защото преди време бях слагал там малки СОС1 и ефекта беше добър , но идваше малко слабо защото спиралките бяха съвсем тънки и по няколко сантиметра :))

Отговори

Върни се в “Оргонизиране на ДВГ Практика”