Оргонити

Кембъстър Хармонизатор Други
Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Оргонити

#21

Мнение от hyparh » 28 фев 2017 22:09

Благодаря Beer Иначе така добре ли е с алуминиевата прах на върха, минава ли добре енергията? Отдолу също ли е + ? Искам да си изградя картинка на формата и движението на енергията през пирамидата :)
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6541
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Оргонити

#22

Мнение от icrow » 28 фев 2017 22:43

Ми работи. По добре да е алуминия долу. Иначе долу е -
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Оргонити

#23

Мнение от Philip » 01 мар 2017 06:08

Насочи я със стените по посоките на компаса и Camera , а после я насочи и с ръбовете по тези посоки, и пак Camera
На тези снимки не е насочена и полето е с много извивки в хоризонталната равнина за разказване или показване :)
Ако направиш снимките и където няма други околни полета от ток - още по-лесно ще е :)
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Оргонити

#24

Мнение от hyparh » 01 мар 2017 15:31

Направих си една разходка по високото поле, като взех и пирамидката с мен. Като я сложих на земята, кучетата на няколко пъти любопитно я подушиха, а като обиколихме малко района и се върнахме, едно от тях отиде и седна до нея сякаш му е някакъв другар :)
На първата снимка ориентировката е със страните по посоките на света, а на втората - с ръбовете (с компас ги определих с точност). Преди всяка снимка изчаквах по 7-8 мин., за да може пирамидата да се "настани" на мястото и в позицията, в която е.

Добър камуфлаж се получава с такава околна среда :)) Телефонът е предпочел да фокусира по-далечния план, та близкия е станал леко размазан.
20170301_124341.jpg
20170301_125249.jpg
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Оргонити

#25

Мнение от Philip » 01 мар 2017 17:02

При насоченост със страниците по посоките на магнитните линии - много по-силно взаимодействие с околните енергии.
При насочени ръбове по посоките - слабо взаимодействие, локални смесени полета.
основа в посоките.jpg
Взаимодействието със Земята е много силно и осезаемо, разпростира се на поне два пъти размера на пирамидата около нея.
Със зеленото се опитах да представя основата на пирамидата. С червено - отрицателна енергия. Със синьо - положителна.
По цялата долна повърхност има движение на двата типа енергия и в двете посоки. Около пирамидата земята е с положително по моите усещания излъчване.
страници в посоките.jpg
Дърпа негативна енергия от околното (по-силно от север-юг и по-слабо изток-запад) приблизително в центрите на страните.
Излъчва положителна от цялото останало пространство на страните, като се запазва, че по-силна е енергията в оста север-юг.

При малките стружки (върха) има нещо като облак от различна смесена енергия.
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Оргонити

#26

Мнение от hyparh » 01 мар 2017 18:43

Много интересно! Благодаря за подробното разяснение и картинките Cheers
Радиестезистът Иван Тодоров също казва, че пирамидални структури трябва да се ориентират със страните си по посоките на света за максимално действие :)
Най-вероятно утре ще направя още една такава, но със син цвят. Ще ми се да опитам и изготвяне на такава с остри ръбове по новите ми калъпи, но последните трябва да се донагодят още малко, че при сгъване на формата се получава разминаване в дължината на двата диагонала.
Калъпът със заоблени ръбове не е разглобяем и с него стават идеални.
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Оргонити

#27

Мнение от hyparh » 01 мар 2017 19:34

Между другото предложете някоя идея за намотка около кристала :) Обикновена, кадуцеус, мобиус? confus Последната обикновено я ползват навита около кристала (без смола) за силен оргонен лъч, като я захранват със сигнал. В оргонит може да има по-различно действие и да му увеличи обхвата примерно.
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Оргонити

#28

Мнение от Philip » 01 мар 2017 20:23

Само да доуточня :))
Първо - за земята около пирамидата - излъчването е по-силно положително отколкото околната земя.
По това се различаваме с измерванията от Айкроу.
Аз мога да говоря за съотношение на енергията. За мен няма тотално положително и тотално отрицателно. Има степени. Примерно при негово измерване минус 300 и минус 100 аз бих казал, че едното е положително (-100) спряма другото. Докато Айкроу измерва две отрицателни стойности, които са си отрицателни. Неговите измервания дават много по-точна и разбираема стойност за всеки, който ги прочете. Моите са относителни :))
Същото важи и за положителните. :)
Би било много интересно лично за мен ако измериш полетата (Айкроу :) ) за местата, на които съм ги нарисувал и какви са действителните разлики с моите относителности :))

...А за намотките - само Айкроу е човека! Надали друг усеща по-добре от него коя намотка как задейства нещата Up! Worship
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6541
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Оргонити

#29

Мнение от icrow » 02 мар 2017 14:46

Aaa благодаря за четките. Както казват от замунда банана бенд "има нужда има нужда" laught
Пирамидките като общо излъчване пак са 160 (надявам се знаете, че закръглявам в - и е малко повече)
Фил, първата нещо не мога да я уцеля. Втората, както си ги нарисувал наистина има редуване на полета, като етажи, но червените са + :?
Намотка мобиуса е добре с извод за честотен излизащ от средата на пирамидата.
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Оргонити

#30

Мнение от Philip » 02 мар 2017 15:52

Явно драскането ми не е било успешно и разбираемо :))
Където съм драснал червените - исках да покажа, че по усещанията ми приблизително в самия център на стените навлиза отрицателна енергия, а отвсякъде другаде по стените излиза положителна с различен интензитет. ...Ама явно само аз съм си го разбрал 1ke :))
Наблюдавам Анализирам Променям

Отговори

Върни се в “Оргонни”