Оргонизиране на ДВГ с Хармонизиращи спирали.

Тук може да се обсъжда практиката за оргонизиране на ДВГ Монтаж, проблеми и други.
Отговори
Bob

Re: Оргонизиране на ДВГ с Хармонизиращи спирали.

#71

Мнение от Bob » 28 яну 2015 08:09

Да, преди време и на мен ми напълниха два пъти 32л в 30л. бутилка и затова не съм пълнил от ОМW, а и нямат отстъпка от 2ст. на лирът и 3ст. събота и неделя, но другата седмица и там ще напълня и при тях. :)

skeleta
Мнения: 94
Регистриран: 18 ное 2014 13:40

Re: Оргонизиране на ДВГ с Хармонизиращи спирали.

#72

Мнение от skeleta » 28 яну 2015 09:15

Филипе, не знам как е при тебе, но при мене в петрола на 2 пъти едно след друго ми сипаха 21,5 литра в 20 литрова бутилка и ги отсвирих. На лукоил до преди месец максимума който ми бяха сипвали беше 19.5л. Само че от месец насам гледам че и те взеха да преминават 20те литра та не знам вече къде да сипвам. Иначе от петрол колата върви по добре отколкото от лукойл.

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Оргонизиране на ДВГ с Хармонизиращи спирали.

#73

Мнение от icrow » 28 яну 2015 09:30

ОМВ всякa бензиностaнция е с рaзличен собственик, тa не се знaе знaели се. Според мен нa всякъде прaвят шмекерии. Aз преди зaреждaх нa лукойл, че ми е нaй близо, обaче тaкa скaпaхa гaзтa по едно време зa трaйно, тaкa че се откaзaх. Явно обaче се окaзвa тaкa, че ни хaрчaт по мaлко колите. :))
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Оргонизиране на ДВГ с Хармонизиращи спирали.

#74

Мнение от Philip » 28 яну 2015 09:40

Ами при тези ниски цени на горивата ако не ударят от някъде нещо - ще умрат от глад горките бензинджии :))

Явно никъде не можеш да разчиташ на постоянство в качеството и точен отчет на напълненото :))

А иначе - да, Айкроу :)) Ние смятаме на база какво са ни сипали като отчет, пък то е повече от действително сипаното в повечето случаи :))
Наблюдавам Анализирам Променям

Bob

Re: Оргонизиране на ДВГ с Хармонизиращи спирали.

#75

Мнение от Bob » 28 яну 2015 11:21

Е значи колата ми харчи още по-малко и добре съм я оргонизирал, след като ме лъжат с количеството и пак дава икономия :))
След като минат тестовете на спиралите ги пускам в опел форума :)

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Оргонизиране на ДВГ с Хармонизиращи спирали.

#76

Мнение от icrow » 28 яну 2015 15:23

Леле в кaкво приключение искяш дa се вкaрaш, Боб :))
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Bob

Re: Оргонизиране на ДВГ с Хармонизиращи спирали.

#77

Мнение от Bob » 28 яну 2015 15:26

Не бе човек за свободно ползване, аз от никой пари няма да вземам. Който иска да си ползва и да си спестява пари от гориво, който не иска, да не.

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Оргонизиране на ДВГ с Хармонизиращи спирали.

#78

Мнение от icrow » 28 яну 2015 15:39

С пaри без пaри пaк ще еприключение :)) Нaй приятелски те съветвaм дa пуснеш темa с линк към тaзи без много много дa се обяснявaш, че сигурно се сещaш кaкво ще следвa. Великите бългaрски учени по форумите нямa дa те бaвят много. :)) Сaмо си го предстaви. Сгънaтa меднa жицa прaви чудесa confus
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))


gomi
Мнения: 434
Регистриран: 18 ное 2014 17:25
Местоположение: майна таун

Re: Оргонизиране на ДВГ с Хармонизиращи спирали.

#80

Мнение от gomi » 30 яну 2015 19:04

Има ли някой поглед върху следното:
- дължината на изходната тел, съответно големината на спиралата, която се получава как влияе - в смисъл по голям размер дали води до по голямо въздействие или не?
- няколко малки спирали ( предполагам повече за въздуха), сложени на въздуха и горивото, по добре ли е от ... по 1 на всяко?

пс.
разход засега при мен ...от 10/100 на 9/100 газ смесено( повече е градско), от лукойл.
IT'S RIGHT THERE IN FRONT OF YOUR EYES!
John BEDINI

Отговори

Върни се в “Оргонизиране на ДВГ Практика”