Моля измерете Правени устройства

Ако сте направили нещо, тук е мястото, където да получите мнения за него
Отговори
bluesky

Устройства на bluesky

#471

Мнение от bluesky » 22 окт 2017 19:23

Здравейте, Колеги и Приятели!

Благодаря Ви за възможността да бъда Член на Вашия Форум!
Открих Ви през Статия на Филип, свързана с мегалитите.

Темите и Въпросите, които Ви вълнуват, живо Ме интересуват, вече години наред... с някои от Тематиките дори съм на Ти, с други, има много какво да науча от Вас.
Допада Ми и общия Ви тон на общуване.
Надявам се да бъда и Аз полезен на Общността Ви, (според скромните Си Сили!).

Нека като “визитна картичка” за начало Ви изпратя една Моя Пирамида.

Прототипът е всъщност част от Дипломна работа, (в академичния си вид).
Представлява Пощенска картичка, поздравление за Коледа - стилизирано Коледно Дърво-Елха.
Този вариант е един от по-духовно -“комерческите” варианти, който навремето предизвика Дизайн “скандал” наоколо... ха, ха, хааа... в добрия смисъл на думата...

Би било интересно да бъде измерена, с методите на радио-естезията, за която засега знам малко... прочетох някои неща от Форума, но още има много какво да се желае, за да бъда тотално в час, отчитайки Вашия опит и Методи.

Разбрах, че Форума е богат с Хора, които са наясно с радиоестезията, замерванията и пр. феномени, свързани с Оргонната Енергия.
Бихте ли направили замервания, (ако е възможно), но обяснявайки като на аматьор, (какъвто Съм, засега), как замервате... Четох някои неща, но може с две думи да науча повече, и по-бързо... може би.

Ваш

bluesky
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Устройства на bluesky

#472

Мнение от icrow » 22 окт 2017 20:58

Добре дошъл! :) Утре дано не забравя ще го измеря.
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

bluesky

Re: Устройства на bluesky

#473

Мнение от bluesky » 22 окт 2017 21:47

Супер си, айкроу!

Благодаря Ти за бързото откликване!
Чакам с нетъпрение, дори да няма никакъв "сигнал"... ха, ха, хааа... Модела е на няколко години вече... във всеки случай ТОВА Е НАЧАЛОТО на едно дълго чакано Пътешествие...

bluesky

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Устройства на bluesky

#474

Мнение от Philip » 23 окт 2017 06:01

Привет, bluesky Hola
Като измери Айкроу, ще си кажа и аз :)
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Устройства на bluesky

#475

Мнение от icrow » 23 окт 2017 14:49

320 по моята скала, което май за пирамида е доста добре. :)
Над 100 са значими заряди. Примерно водата от природата (ако няма нещо, което да я енергитизира) е до към 5.
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Устройства на bluesky

#476

Мнение от Philip » 23 окт 2017 15:30

И на мен ми се видя сериозно излъчване, затова изчаках Айкроу да измери, за да съм напълно сигурен :)
Хубавото при пирамидата ти е, че си я направил стръмна. Това и дава доста по-близко до човешкото излъчване :)
В интерес на истината си мисля, че доста голяма част от излъчването и идва от тебе.
Ти си я харесваш, нали?
Наблюдавам Анализирам Променям

bluesky

Re: Устройства на bluesky

#477

Мнение от bluesky » 23 окт 2017 17:44

Благодаря МНОГО на Всички!

Впечатлен съм, и съм въодушевен... хе, хе, хеее... Ще напиша по-подробно по-късно.
Приятен Ден на Обществото и останалите!

bluesky

Re: Устройства на bluesky

#478

Мнение от bluesky » 24 окт 2017 00:29

Привет, Филип, привет, Айкроу, привет, Айкроу, привет Филип! Ха, ха, хааа...

Изключително съм впречатлен от данните на Пирамидката...
Това 320 (+) ли е...?
Доколкото разбрах, в голямо приближение (-)-сът е "полезен" (за Хората). а (+)-сът не чак толкова, да не кажем направо, че е вреден за живите същества.

Откъде най-вече "тече" Енергията? От върха на Пирамидата нагоре, като лъч...? Или...?
Доколкото твърдят запознати, под самата Пирамида има една "невидима", огледална Пирамида, където Енергията е (-), минусова, и с която лекуват... и пр. А вътре в Пирамидата, (говорят най-вече за първата една-трета, погледнато от основата, където Пространството е "благоприятно" и консервира... и пр. особени свойства.

Как замервате? Какъв е механизма?

В Яндекс намерих един куп Шкали, (правени от руснаци, предполагам, но не само...). Айкроу като че ли твърдеше, че не ползва Графични скали. Всичко ми е интересно, за да може да се хвана за нещо "обективно"... ха, ха, хааа... каква страшна дума, а...?
А Филип как имаше "мнение" предварително от Айкроу, Филип как замерва? Разкажете, ако обичате.
Казвате, че бих могъл дa влияя на Пирамидата - значи заедно образуваме, някаква динамична Система?

(докато пиша коментар, Форума ме изтиква от регистрацията и трябва пак да влизам, тогава се губи Коментара, ако не го копи-пейстна навреме. Може ли да се увеличава/настройва отнякъде, локалното време за престой регистриран?)

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Устройства на bluesky

#479

Мнение от Philip » 24 окт 2017 06:16

Явно последно си чел Райхенбах, за да си извадиш такива заключения за + и - :))
Той си е кръстил нещата по негов си начин. При него е така :)
Общоприетото, а и при нас - също, е означението, че + е енергия, която в Природата е съзидателна, а - е разрушаваща.
Енергията е една и съща като цяло, но едната е с ляво въртене, когато идва към тебе, а другата - с дясно.
И двете са нужни и за човека, и за света ни.

***

Принципно не сме особени привърженици на пирамидите.
Те са устройства, които активизират и насочват енергия, която не е съзвучна с човек.
Положителното им въздействие се основава най-вече на това, че канализират, подреждат енергията и премахват локалните ѝ завихряния. Енергията по тях тече основно по ръбовете, което е нормалното за устройства с ръбове. Основното им излъчване е нагоре от върха. В себе си и под себе си създават поле, което е с различни свойства от околното.

***

Айкроу, когато измерва с махало, може да даде точни стойности и описания на геометрията на енергията и полетата ѝ. Работи по негова скала, която е описана някъде в раздела радиестезия. Има си и други възможности :) hola2
Аз не мога да давам точни стойности. Мога да кажа какво прави дадена енергия и разни други работи.

***

Всеки човек излъчва енергия и променя околността около себе си.
Когато харесваш нещо, към него се насочва положителна енергия от тебе.
...И обратното.
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Устройства на bluesky

#480

Мнение от icrow » 24 окт 2017 06:26

Не! + Е градивната енергия - е деструктивната. При лечение може и да ти трябва -. Поради живота, който водим обикновено баланса е нарушен и ни трябва предимно +. Все пак няма нещо, което да е само +.
Когато меря негативен заряд слагам - отпред.
Скалта си е моя, така както виждам нещата. Преди мерихме по на Асен ( Кадуцеус), но всички се съгласихме, че не ни пасва.
Останалото ще ти разкаже Филип.

ПП
Я, Филип вече го е направил, докато аз се боря с този таблет и кебапчестите ми палци Dash :))
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Отговори

Върни се в “Моля измерете!”