Други - Разни линкове

Отговори
bluesky

Re: Други - Разни линкове

#501

Мнение от bluesky » 01 дек 2017 22:13

Никой не може да Ме заблуди, тъй като Аз вярвам на всичко... ха, ха, хааа...

Ееее... адвокатът трябва да е убедителен... хе, хе, хеее... Темата само е отправна координата, колко други интересни неща разгледахме...
Само когато се разглеждат внимателно и най-безумните варианти, може да се опише по-точно един Процес, Събитие или каквото и да било... Само тогава си способен да направиш "пробив", всички утъпкани пътища не могат да изявят скрит детайл, който може да се окаже важен...

Още навремето поставях под съмнение цялата Система, в която живяхме преди. Бях атакуван редовно, понякога много остро. И какво - днес мълчат като риби, всички, които патосно защитаваха общо приетото мнение... и днес, ако им припомня онези времена, когато Аз бях едва ли не "враг", знаете ли какво ми отговори един, бивш "активист" - каза Ми: "... е, просто си виждал по-далеч..."... Благодаря!

Ами че Аз и днес не съм сигурен, например, че американците въобще са помирисвали Луната... въпреки, че е въведено да е "...неоспорим факт...". Такъв съм си.
Навремето само Аз от 100 Човека, в Института, (от 4 групи, обшо 100 Човека поток), не разбираше как се образува инфлацията), след 15 минути спор с професора, почти си заработих "черната точка", но той не успя да Ми обясни реално нищо логично, (механизъм, който другите го приемаха)... След години се оказа, че пак, за съжаление... "...съм виждал по-далеч..."... Хе, хе, хеее... оказа се, а тогава никой не го знаеше, ( и той включително), че Банката, (главният играч, просто не спазва правилата). А всички си мислеха, че ги спазва..., "защото така се формирали парите...".

Аз надуших нещо нередно в Логиката на нещата, но и Аз не съм предполагал, че Банката фактически е главният мошеник, виновна за инфлацията... А колко е просто да се разбере, само ако погледнеш нещата непредубедено.

Такива ми ти работи...

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Други - Разни линкове

#502

Мнение от icrow » 01 дек 2017 22:57

Значи да се приготвим след време да научим, че наистина земята е плоска Doh

Наистина няма сми да се спори по тази тема. Всеки е свободен да изразява мнението си и да мисли каквото си иска :)
Освен ако не е срещу ФК Левски Worship :))
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Други - Разни линкове

#503

Мнение от Спиридон » 01 дек 2017 22:59

Е, ако не друго, то поне си заслужаваше, заради снимките на hyparh. :)
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Други - Разни линкове

#504

Мнение от icrow » 01 дек 2017 23:03

Спиридон написа:
01 дек 2017 22:59
Е, ако не друго, то поне си заслужаваше, заради снимките на hyparh. :)
Up!
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

bluesky

Re: Други - Разни линкове

#505

Мнение от bluesky » 01 дек 2017 23:25

Хайде от Вас да мине... нека да е Кълбо... обаче "...със сигурност е КУХА..."... ха, ха, хааа...

Хе, хе, хеее... казионно бе, Колеги... някой служебно трябваше да е "от другата страна"...

Айкроу, отраснах в кв. Гео Милев - ЦСКА-рския квартал, баща Ми е/бе военен, даже съм тренирал Футбол в ЦСКА, (при децата), но когато трябвше да ни раздават екипите, Майка Ми не ми даде паспорта Си, "да не го изгубя", така че, разочарован и без екип... записах друг спорт... ха, ха, хааа...
Няма Светлина без Сянка...
Тези два отбора бяха гръбнака на целия гъдел около Българския Футбол... навремето... Сега за съжаление вече не ги следя...

Да, Спиридоне, снимките на Хипарх са абсолютен "трепач"...

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Други - Разни линкове

#506

Мнение от icrow » 02 дек 2017 07:19

Ааа, аз съм цесекар :)) Просто не се стърпях, като написах за свободата на словото, да се пошегувам с един бивш приятел от форума :)
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Bob

Re: Други - Разни линкове

#507

Мнение от Bob » 03 дек 2017 10:38

bluesky написа:
01 дек 2017 23:25
Хайде от Вас да мине... нека да е Кълбо... обаче "...със сигурност е КУХА..."... ха, ха, хааа...

Хе, хе, хеее... казионно бе, Колеги... някой служебно трябваше да е "от другата страна"...

Айкроу, отраснах в кв. Гео Милев - ЦСКА-рския квартал, баща Ми е/бе военен, даже съм тренирал Футбол в ЦСКА, (при децата), но когато трябвше да ни раздават екипите, Майка Ми не ми даде паспорта Си, "да не го изгубя", така че, разочарован и без екип... записах друг спорт... ха, ха, хааа...
Няма Светлина без Сянка...
Тези два отбора бяха гръбнака на целия гъдел около Българския Футбол... навремето... Сега за съжаление вече не ги следя...

Да, Спиридоне, снимките на Хипарх са абсолютен "трепач"...
А така съгласявай се, иначе ще те банне тоя червения. Тука май няма свобода на словото. :)) :)) :)) :))

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Други - Разни линкове

#508

Мнение от icrow » 03 дек 2017 10:58

Има ама ти не даваш да се каже нищо за отбора от с. Подуене :) И така като гледам си пишеш, така че нз какво плачеш че си баннат ;) Всъщност ти самия искаше да ти се махне акаунта ;)
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Bob

Re: Други - Разни линкове

#509

Мнение от Bob » 03 дек 2017 18:05

А ти откъде знаеш :?
Май всичките сте си плюли в устите, там в скрития раздел на форума и клюкарите яко за всички. :)) :))
Филип, не го очаквах от теб. :)) :)) :))

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Други - Разни линкове

#510

Мнение от icrow » 03 дек 2017 18:32

Е докато беше там ти го правеше с охота, така че всичко се връща :)) Въпроса е че не трябваше изобщо да настоявам да бъдеш там No!
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Отговори

Върни се в “Други”