Други - Разни линкове

Отговори
Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Други - Разни линкове

#511

Мнение от Спиридон » 03 дек 2017 18:45

А, ти си си променил мнението и не е останало нищо от първоначалното. Добре, щото имаше преки персонални обиди

Би трябвало много добре да знаеш, че Филип не злоупотребява с позицията си и не решава еднолично, а се съобразява с мнението и на другите, особено когато дадено действие във форума е необратимо. Защо да трябва ти да си изключение?

П.С. този пост е до Боб, защото и icrow е писал междувременно
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”


Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Други - Разни линкове

#513

Мнение от Philip » 03 дек 2017 20:02

Боб,
Хвърляш думи със злост.
Недей!
Наблюдавам Анализирам Променям

Bob

Re: Други - Разни линкове

#514

Мнение от Bob » 03 дек 2017 20:27

Отдавна не бях влизал и чел нищо във форума, днес си викам, я да погледна какво прави любимия ми форум и какво да видя, пак се бъзикат с Левски. И аз не можах да сдържа да не отговоря. Ако онзи не се беше бъзикал нямаше да се стигне до тук, неговите са по-злостни от мойте, но просто ви е страх да му противоречите и мерите с друг аршин, типично за България.
А на теб не ти прави чест да споделяш съобщения с други потребители от форума.

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Други - Разни линкове

#515

Мнение от icrow » 03 дек 2017 21:19

Абе май нещо може да ти е направил "някой". Не беше такъв човек докато се виждахме и поддържахме връзка. :? Спиридон много добре ти го обясни. Никой от нас не взима еднолични решения и си махнат от там не само защото аз съм се скарал с теб. А за мненията както се казва казана дума хвърлен камък, така че няма какво да ти се трият сносните мнения, когато още беше нормален.
Вече не съм сигурен, че тук ти е мястото с злобата дето пръскаш! Може да се регнеш във форума на Левски (което ако не си би ме учудило за ултрас като теб ) и там да си мразите наволя sun
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))


Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Други - Разни линкове

#517

Мнение от Спиридон » 03 дек 2017 23:25

От моята камбанария гледката бе следната: icrow се заяждаше с отбора на "Левски" (в който съм сигурен, че не играеш), а ти нарече всички цесекари (а това е повече от ясно, че включва и него) боклуци. Според тебе равностойно ли е?

Извън това не разбирам какво толкова се впрягате за едни предимно зле координирани, здраво гелосани, много татуирани и с кофти прически лигльовци, на които въобще не им пука за привържениците.

Edit: Имам предвид родните футболисти въобще, а не конкретен отбор. Сега да не се впрегне пък някой друг.
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Други - Разни линкове

#518

Мнение от Philip » 04 дек 2017 05:23

Боб,
В другата част на форума се обсъжда някой, единствено ако нещо с него и постовете му не е както е нормално и не е по правилата на форума, с които всеки би трябвало да се съобразява.
Това го знаеш много добре!
Така че това, което казваш не е вярно.
Ако си спомняш - в повечето пъти, когато нещо такова се е случвало покрай другата ни работа там - ти беше инициатор на обсъжданията.
Считай това за наистина последно предупреждение.
В случай, че се появи още един твой пост, в който злословиш по адрес на член на форума или самия форум - моментално ще бъде прекратен достъпа ти до него.
***
Моля администраторите да имат предвид това и да действат веднага в такъв случай (без триене на съобщенията!)

Лек и спокоен ден на всички! :)
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Други - Разни линкове

#519

Мнение от icrow » 04 дек 2017 09:49

В оня случай се шегувах с перничаните и ясно го бях написал! И казаното от пияндето ( човека от клипа) също не беше далеч от истината, а както знаем истината боли, така че не съм си позволявал да обиждам левскарите! Ясно е че има и други във форума, а форума главната му цел не е спортна, така че не съм си и помислял да се заяждам с левскарите! И пак ще кажа много от приятелите ми са левскари и се разбираме прекрасно. Шегиваме се за отборите и никой не изпада във фанатизъм подобаващ на непълнолетни напомпани момчета с бръснати глави!
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

bluesky

Re: Други - Разни линкове

#520

Мнение от bluesky » 05 дек 2017 01:55

Добър Вечер на Всички!

Виждам, докато пътувах, тук е имало фехтовка... ха, ха, хааа... надявам се сабите да са били дървени...
И да се е разминало без синини...

И така, пътуването Ми е вече факт, на Българска територия съм в момента.

Отговори

Върни се в “Други”