Биорезонанс Типове уреди и генератори на честоти

Типове уреди и честоти
Отговори
Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Биорезонанс Типове уреди и генератори на честоти

#271

Мнение от Philip » 09 апр 2019 06:33

Да, Акаро :)
След като допише програмата, новите вече ще са пълноценни и самостоятелни.
Наблюдавам Анализирам Променям

Akaro
Мнения: 53
Регистриран: 06 фев 2019 19:34

Re: Биорезонанс Типове уреди и генератори на честоти

#272

Мнение от Akaro » 09 апр 2019 06:52

Супер, ето този уред чаках! Up! :)

lilislav

Re: Биорезонанс Типове уреди и генератори на честоти

#273

Мнение от lilislav » 09 апр 2019 14:47

Здравейте,
Бих искал да се сдобия с такъв уред! Разбирам, че в момента се доработва последната му модификация. Как мога да се свържа с човекът, който ги изработва?

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Биорезонанс Типове уреди и генератори на честоти

#274

Мнение от Philip » 09 апр 2019 15:08

Когато е готов, ще го питам съгласен ли е и ако - да - ще пусна тук телефона му.
Ако не - ще продължа да го давам само на лични, за да се знае на кого е даден :)
Наблюдавам Анализирам Променям


Потребителски аватар
alexyeli
Мнения: 145
Регистриран: 30 май 2019 11:04
Местоположение: Espania

Re: Биорезонанс Типове уреди и генератори на честоти

#276

Мнение от alexyeli » 04 юни 2019 01:05

Здравейте
Изчетох подробно цялата тема и съм доста впечатлен от нивото и търпението с хората което показват основните участници във форума.Още преди 6 години безвъзвратно се разделихме с хапчетата и си оцеляваме чрез хигиена на мислите и чувствата като храната ни също е възможно най натурална.Спешните случаи ги отработваме със “Су-Джок“. Сега като преоткриваме на ново темата за Раиф ,този път в цялата и пълнота решихме да се задомим с някаква “Раиф машина“ от среден клас и питането ми към вас е дали сме на прав път със следния “електроуред“ ? Накратко това което ме впечатлява конкретно в тази е че си идва с собствена доста пълна програма за честотите и отделно позволява “прикачен инвентар“ дори на устройства за радионика,скаларни лъчения и плазмена лампа ,има опция програмата да се изтегли и инсталира безплатно за по доброто и преценяване .Естествено в началото сме доволни на базисния кит и дай Боже да и посвикнем ще си вземем и някоя от екстрите но всичко с времето си.Имат си собствен форум където пишат доста хора и общо взето тона е добър което допълнително ме успокоява... В тубата има тестове с осцилоскоп и е много стабилна като форма и сфазиране на сигнала дори и при променлив товар!.Не е най евтиното нещо което сме си купували но тук най важния въпрос е за ефективноста и безопасността и върху организма.На пръв поглед е подобна на тази която има Филип но е доста по евтина и от там тръгват и питанките...

Предварително Благодаря на всички за отговорите и търпението с мен.


https://www.spooky2.com/spooky2/



https://berkanalabs.store/
dubito , ergo cogito - ergo sum Dance1

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Биорезонанс Типове уреди и генератори на честоти

#277

Мнение от Philip » 04 юни 2019 05:31

Hola
Здравейте,

Не бях попадал на това устройство до момента.
Звучи интригуващо определено.
Най-много ми харесаха "електродите" - Супер удобно и с мисъл са направени :) Определено бих си ги купил като удобство и подобрение на това, което имам :)

Допълненията честно казано малко ме бъркат с вида си на излъчвателите, но може и да съм в грешка :)

Ще е супер да споделите собственият си опит и резултатите от използването му :)
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
alexyeli
Мнения: 145
Регистриран: 30 май 2019 11:04
Местоположение: Espania

Re: Биорезонанс Типове уреди и генератори на честоти

#278

Мнение от alexyeli » 04 юни 2019 14:23

Благодаря за бързата реакция и ведрите усмивки 1aha .От прочетеното дотук ми се заформи убеждение че формата на сигнала трябва да с максимално остър квадратен фронт,обаче забелязвам че при тая машинка двата канала не винаги са с еднаква форма,и често единия флуктуира през синусоида и триъгълни,завръщайки се отново към стандартния.Може би интернационалния екип разработващ устройството си има собствен поглед и опит или поназнайват нещо повечко от кухнята на нещата,но дори препоръчват да се ползват до 8 канала едновременно,което си е малък симфоничен оркестър. Живо ме интересува вашата гледна точка,тъй като в предни постове и теми забелязвам членове на екипа покриващи области извън утъпканите пътеки. Друг тънък момент е " способността" на тая дяволия да прави пълен "autofeedback" .По руските форуми отдавна се ширят публикаций за резонансните реакций по кожата при наличие на определени фактори подобно на детектора на лъжата и това може успешно да се ползва за диагностика и то ,точна и конкретна за дадения случай и организъм.Въпросът е къде точно се размива според вас тънката граница между квантови принципи,езотерика и маркетинг....Знам че въпроса ми е като един огромен балон от дъвка ама може пък и да научим нещо полезно от цялата работа.В този план на мисли се сещам че навремето ползваха тоя принцип първоначално да разделят честотно и впоследствие да смесят различни хармоници във " ресторантската музика" на левия канал вървеше бас китарата, а на десния клавира и перкусийте.Резултатът от смесването им в пространството беше доста опияняващ ,дотолкова щото винаги си тръгвахме с " моряшка походка" от събитието.По проста логика си мисля че и при нашите нежелани гости в организма може да се получи подобен ефект и току виж да ни оствят намира.. Beer
Поздрави на всички замислили се по въпроса!
dubito , ergo cogito - ergo sum Dance1

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Биорезонанс Типове уреди и генератори на честоти

#279

Мнение от Philip » 04 юни 2019 15:34

Доколкото видях, този апарат работи през компютър.
Така че определяща се явява звуковата му карта и възможностите и.
Лично аз не схващам идеята на два или повече канала.
Носеща честота и насложена върху нея - да. Но да вървят две или повече честоти - не ми се връзва.
В случая мнението не ми е основано на личен опит, а само на мислене, така че изобщо не е задължително да е така. Пробвах на няколко пъти през фрекс, но не ми допадна и продължих само с чисти честоти, защото с времето са се доказали като работещи за мен.
***
За диагностицирането - просто не мога да кажа нищо. Това може да се определи дали работи правилно само ако ползваш такъв апарат, виждаш какво показва и сравняваш със собствените си усещания на тялото.

Затова помолих за вашия личен опит и впечатления от този апарат :)
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
alexyeli
Мнения: 145
Регистриран: 30 май 2019 11:04
Местоположение: Espania

Re: Биорезонанс Типове уреди и генератори на честоти

#280

Мнение от alexyeli » 04 юни 2019 17:53

Привет
Идеята за две и повече честоти доколкото разбрах от упътването на уреда се ползва по няколко причини. За да не се претовари или " задръсти" лимфната система която работи предимно на гравитационен принцип,първо се прави " detox". Това обаче е дълъг процес,във стандартното меню на програмата се посочва 11 дни.При спешни случаи когато състоянието на пациента не позволява или просто за печелене на време единият канал детоксикира а другия третира конкретен проблем във синхронна последовстелност. На този принцип е и ползването на няколко канала,щадящо организма и действайки максимално бързо. При този уред вече не ползват аудиокартата, дори зареждат честоти далеч надхвърлящи възможностите и.Решението е предварително зареждане на специално изготвен от програмата за случая файл през USB порта във честотния генератор и той си го следва сам ,вече без компа,дори и при моментно прекъсване на захранването продължава от момента в който е бил прекъснат.Общо взето доста е сменена идеята от началното ниво,но въпреки това изглежда към по добро.За 8 -те канала просто ползват 4 генератора едновременно работещи във пълен синхрон.То и затова питах отстрани погледнато ,без да е човек препълнен със ТТ данни от инструкцийте, от къде започва маркетинга.Нали все пак във мен звъни Българския ми корен и ме подсеща настойчиво " да не сЪ мина и да не мЪ фанат" :? .Явно ще си трябва да се метна направо у дълбокото, като теб,както правилно си постъпил на времето с американския уред.Просто разходите за изпращане също са сериозни и това ми напомня да си заръчам директно " essencial kit" със два генератора + " coloidal silver" приставката ,щото така ми излиза поне 30% по евтино,пък и винаги остава възможността двата генератора да се ползват в различни места от различни хора... Живот и здраве като пристигне ще коментирам. БлагоДарим на Създателя че засега не третираме конкретен личен проблем.Всъщност основния импулс за покупката идва от горчивия ни опит, а именно осъзнаването след 10 години работа в европейска модерна болница колко плачевни са резултатите на хората ползващи този вид " услуги".
Щях да забравя да коментирам...Според Учителя и Петър Димков " болестите" не се морят,нито се гонят... Изненадващо и за самия мен в началото,преди да пробвам и проумея този факт, те и двамата категорично съветват да се приеме болестта като гостенка, да се нахрани обилно до насита с билки, след което тя си отива сама завинаги , а проблема на финно ниво който я е предизвикал се очиства. sun .Затова и съм се спрял като допълнителна приставка ,на табличката за радионика ,която позволява " изписването " на енергийте и честотите на дадена билка или вещество,при което последовстелно да се вкарат директно във ДНК на конкретния организъм.Подобен процес виждаме и при "кръщенето" в църквата - отрязания кичур коса се хвърля в дълбок кладенец,където никой да не го достигне и да навреди на покръстения.. ( енергийно,или както казва народа -уроки) .Споделянето на бъдещия ни опит със уреда , ще бъде основно в радиониката ,за въздействието чрез билки и есенций ,също и за детокс и профилактика.Естествено далеч не всички споделят това виждане, и при нужда и желание ще ползваме генератора и с други хора,близки и познати които го предпочетат във " ортодоксалния" му режим,който съвсем не за подценяване.... Молбата ми е към тези които имат някакъв опит в радиониката евнтуално и те да споделят,въпреки че изглежда че май се отклоняваме от темата за запера,но пък се приближаваме до Биорезонансното лечение.
Поздрави! :)
dubito , ergo cogito - ergo sum Dance1

Отговори

Върни се в “Биорезонансна терапия”