Неутрализатори на вредни полета.

Отговори
Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: WI-FI

#51

Мнение от icrow » 10 апр 2019 23:12

Това е тема за неутрализатори за безжични радио предаватели! :) Освен ако не си пробвал да неутрализираш някой рутер, пак не им е мястото тук :?
Ако няма тема за такива спирали си направи. Или пускай в общата за мерене.

Първата снимка е - втората 270
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
ivchak
Мнения: 498
Регистриран: 25 ное 2014 20:53
Местоположение: ВАРНА

Re: WI-FI

#52

Мнение от ivchak » 11 апр 2019 00:12

Здравей Арахая, не съм слагал на рутера защото не зная дали ще върши работа, но по принцип нищо не и пречи.Стига разбира се да работи добре и във вертикално положение защото в хоризонтално няма как да се сложи, т.е. трябва да виси с гръб(отрицателната страна) към рутера , а лицето да е към защитаваната посока . Обаче някой трябва да провери тази версия :)) Ако някой има съ-мнение защо спиралата от първата снимка е отново отрицателна моля да си признае ! Бъди здрава и щаслива Hola

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: WI-FI

#53

Мнение от icrow » 11 апр 2019 00:20

А какви са тези прозрачни линии? Някаква пластмаса ли има отгоре?
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Арахая

Re: WI-FI

#54

Мнение от Арахая » 11 апр 2019 02:50

Малко женски размисли :) . За рутера, ми се струва, че ще трябва нещо, което е като шапка. Нещо с "кръгло"/ "овално" оргонно поле. Изниква ми и въпроса- къде трябва да се сложи? Най-вероятно не далеч от мястото, където влиза кабела за интернета или, или... :? Не знам какви са вътре чаркуляците на рутера, но със сигурност има платка, която води към антената. Та най-вероятно да трябва да се сложи отгоре на рутера, но там където предполагаме, че е тази платка, която излъчва.

А за спиралата затворена в поликарбоната с линиите, ми се струва (така замерих), че е негативна, а и това, в което е сложена размазва, нащърбва излъчването ѝ в някакви много странни слоеве. Не знам дали съм права, но така замервам.

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: WI-FI

#55

Мнение от Philip » 11 апр 2019 05:52

icrow написа:
10 апр 2019 23:12
Това е тема за неутрализатори за безжични радио предаватели! Освен ако не си пробвал да неутрализираш някой рутер, пак не им е мястото тук
Ако няма тема за такива спирали си направи. Или пускай в общата за мерене.
Точно по същата причина беше поста ми само със смях!

Ивчак,
И преди съм те молил да пускаш материали по темите там, където им е мястото.
Знам и отговора ти - "пускам тук, за да не се изпусне, защото темата е активна".
Не се бой! Нищо няма да бъде изпуснато!
Само ни създаваш работа да преместваме десетки постове там, където им е мястото!
Наблюдавам Анализирам Променям

Арахая

Re: WI-FI

#56

Мнение от Арахая » 11 апр 2019 09:37

Понеже и аз писах в темата, ако мога да помогна с преместването :?

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: WI-FI

#57

Мнение от icrow » 11 апр 2019 10:16

И други хора предлагаха дапомгата с местенто. Няма как! Само потребител с админски права може!

Арахая, в момента съм сложил един обикновен оргонит върху рутера и върши прекрасна работа. И слаби + неща обръщата полето на излъчване. Мерил съм и в стаята. Вероятно и тази спирала ще свърши работа.
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Неутрализатори на вредни полета.

#58

Мнение от icrow » 11 апр 2019 10:59

Ивчак, само за тебе чисто нова тема. Пиши наволя. sunny
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
ivchak
Мнения: 498
Регистриран: 25 ное 2014 20:53
Местоположение: ВАРНА

Re: Неутрализатори на вредни полета.

#59

Мнение от ivchak » 11 апр 2019 11:50

Няма да се оправдавам shy1.Посипвам си главата с пепел и се самонаказвам за 5 минути в ъгъла Dash Dash Dash .Първо да благодаря на Айкроу за измерването и за темата Worship Линиите които се виждат са от поликарб.плоскости с които съм я притиснал от двете страни. Да разбирам ли че спиралата не става за неутрализация на рутери или още не е изпробвано ?
Арахая, рутера излъчва само от антенката(антенките ако са 2).Излъчването от кабелите е нищожно или никакво -в зависимост от типа кабел който е използуван.
Филипе - извинявам се и на теб обаче падна голям смях :)) :)) Всички бъдете здрави hola2

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Неутрализатори на вредни полета.

#60

Мнение от icrow » 11 апр 2019 12:09

Не е изпробван на рутер. Ако искаш може да си първия. Така или иначе имаш спиралите а и рутер вероятно.
Не може ли без поликарбоната да даваш снимките?
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Отговори

Върни се в “Неутрализатори”